Szukasz sprawdzonej i taniej oferty na przejazd busami? Wyruszasz w podróż do Danii lub innego zachodniego kraju? Regionem Twojego zamieszkania lub pobytu jest Wielkopolska? Jeśli tak to idealnie trafiłeś. Nasza firma oferuje tanie busy i tym samym przewóz osób i transport paczek z woj. wielkopolskie do krajów Zachodu.

Wozimy naszych Klientów w systemie „door to door” – podróż rozpoczynasz i kończysz pod dowolnie wskazanym adresem. Nasze busy przyjadą po Ciebie. Z naszej oferty korzystają nie tylko Klienci indywidualni. Współpracują z nami liczne agencje pracy oraz firmy wysyłające swoich pracowników do takich krajów jak Dania czy Niemcy.

Poza obsługą indywidualnych osób i firm, prowadzimy również transport dla grup o zorganizowanym charakterze. Może to być podróż na terenie naszego pięknego kraju lub podróż poza jego granice. Do wyboru masz dwie opcje: wynajem pojazdu z lub bez  kierowcy. W chwili obecnej (2019 rok) posiadamy flotę blisko 50 nowych, sprawnych i klimatyzowanych Renault Traffic. Nasze busy są systematycznie diagnozowane i naprawiane – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszy miejscu.Wielkopolska i okolice nie śpimy – chwytamy za telefony. Czekamy na Was!

 

Rezerwacje, ceny oraz dni odjazdów i przyjazdów

Oferujemy tanie usługi przewozowe w najlepszej jakości na rynku. Cena Twojego przejazdu uzależniona jest od długości Twojej trasy. W celu ustalenia finalnych kosztów transportu prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 600 856 765. Nasi konsultanci w wyczerpujący sposób udzielą Ci wszystkich informacji odnośnie nurtujących Cię kwestii. Busy z Polski do Danii odjeżdżają w godzinach porannych w każdy poniedziałek i piątek. Podróż w przeciwną stronę rozpoczyna się na przełomie poniedziałku i wtorku w godzinach nocnych oraz w nocy z piątku na sobotę. Na dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy. Życzymy przyjemnej i miłej podróży. Wielkopolskie ruszamy razem w podróż!