Transport Chodzież


Chodzież to kolejne z miast, które obejmujemy zasięgiem swoich usług. Wszystkim mieszkańcom Chodzieży oferujemy tanie busy do Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Mieszkańcy tej miejscowości mogą więc skorzystać z niezwykle atrakcyjnej cenowo oferty usług przewozowych. Nasze busy kursują w kkażdy poniedziałęk i piątek z miasta Chodzież na Zachód, oraz w każdy wtorek i sobotę w przeciwną stronę. Jeździmy w systemie “od drzwi do drzwi”

Nasza oferta to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą dotrzeć do jednego z wymienionych krajów europejskich szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Dbamy o komfort naszych pasażerów, a doświadczeni kierowcy, których zatrudniamy, doskonale znają trasę, po której się poruszają.  Dzięki temu podróż upływa szybko i w bardzo miłej atmosferze. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców Chodzieży.

Nasze busy są w pełni sprawne i nowe, a podróż na trasie Chodzież – Niemcy – Holandia – Dania – Szwajcaria – Luksemburg minie Ci szybko i w komfortowych warunkach