Busy z Chodzieży do Holandii, Niemiec i Belgii. Jeździmy także do Szwajcarii, Danii i Luksemburga

Chodzież to kolejne z miast, które obejmujemy zasięgiem swoich usług. Wszystkim mieszkańcom Chodzieży oferujemy codziennie tanie przewozy busem z Chodzieży do Niemiec (centralnych), Holandii i Belgii. Północ i południe Niemiec, Szwajcarię, Danię i Luksemburg obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.

busy do Holandii Chodzież

Powroty w pierwszym wariancie odbywają się codziennie i startują około godziny 16 w Belgii. Powroty w drugiej opcji odbywają się (osobnymi busami!) w każdy wtorek i sobotę tuż po północy

Przewozy z Chodzieży do Niemiec, Holandii i Belgii

Mieszkańcy Chodzieży mogą więc skorzystać z niezwykle atrakcyjnej cenowo oferty usług przewozowych. Nasze busy kursują w każdy poniedziałęk i piątek z miasta Chodzież na Zachód jadąc pod drzwi. Nasza oferta to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą dotrzeć do jednego z wymienionych krajów europejskich szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Dbamy o komfort naszych pasażerów, a doświadczeni kierowcy, których zatrudniamy, doskonale znają trasę, po której się poruszają.  Dzięki temu podróż upływa szybko i w bardzo miłej atmosferze. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców Chodzieży. Przewóz osób z Chodzieży codziennie do Holandii, Niemiec i Belgii w najlepszych cenach.