Busy ze Szczecina do Niemiec, busy do Holandii, Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Przewóz osób z Polski na Zachód


SzczecinWraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej coraz częściej podróżujemy za granicę z miasta Szczecin – w celach zarobkowych, turystycznych i biznesowych. Z tego powodu ogromną popularnością cieszą się komfortowe i bezpieczne przewozy osobowe. By sprostać potrzebom tysięcy pasażerów, specjalizujemy się w przewozie osób (krajowym i zagranicznym). My oferujemy tanie busy ze Szczecina do Niemiec czy też busy ze Szczecina do Holandii i nie tylko. Nasze busy jeżdżą również do Danii, Szwajcarii i Luksemburga. Przewóz osób ze Szczecina do Holandii prowadzimy codziennie. Przewóz osób ze Szczecina do Niemiec, Danii, Szwajcarii i Luksemburga wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty z Tych krajów do Polski wykonujemy w każdy wtorek oraz sobotę. Przejazdy w naaszej firmie wykonywane sa w systemie „od drzwi do drzwi” (z ang. „door to door”)

Do skorzystania z oferty naszej naszej firmy zapraszamy mieszkańców Szczecina, położonego w województwie zachodniopomorskim. To dla ich wygody realizujemy codziennie przez siedem dni w tygodniu kursy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Szukasz solidnego przewoźnika? Takiego, który bezpiecznie i tanio dowiezie Cię do celu podróży? Busy do Niemiec Szczecin? PZLtravel to najleszy wybór sprawdź również naszą ofertę na busy do Danii czy busy do Szwajcarii ze Szecina. Busy ze Szczecina do Holandii w nejlepszej cenie dostępne na naszej stronie!

Transport do Europy Zachodniej

Już dziś zarezerwuj transport krajowy lub międzynarodowy z i do  miasta Szczecin. Obszar naszej działalności obejmuje główne miasta w Niemczech (Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia). Nasze busy ze Szecina do Holandii obsługują m.in takie miastsa jak: Amsterdam, Groningen i Rotterdam) oraz Belgii (Antwerpia). Pasażerów odbieramy i dowozimy pod wskazany wcześniej adres.

Ofertę krajowych i międzynarodowych przewozów osobowych kierujemy zarówno do osób, które mieszkają i pracują za granicą, a także dla grup zorganizowanych – turystów, muzyków, sportowców, urzędników i klientów biznesowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest przewóz paczek do odbiorców w Polsce i Europie Zachodniej. Szukasz dobrej i taniej poferty na busy? Potaw na PZLtravel.

Komfort i bezpieczeństwo

Od początku istnienia firmy  dokładamy wszelkich starań, by zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo podróży. Dysponujemy nowoczesną flotą, którą tworzą klimatyzowane busy z wygodnymi siedzeniami i pojemną przestrzenią bagażową. Dzięki temu możemy zapewnić pasażerom wygodę podróży nawet na dalekich trasach. Busy do Luksemburga ze Szczecina w najlepszej cenie na naszej stronie!

Za bezpieczeństwo jazdy w Polsce i za granicą odpowiadają zatrudnieni przez nas wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Podróż z nimi z i do Niemiec, Holandii oraz Belgii przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze o czym przekonały się już tysiące pasażerów. Obsługujemy takie kraje jak: Niemcy, Holandia,  Dania, Szwajcaria i Luksemburg.

Cennik i rezerwacje

Wysokiej jakości naszych usług towarzyszą niezmiennie korzystne ceny. Już dziś skorzystaj z naszej konkurencyjnej oferty przewozów krajowych i międzynarodowych. Zadzwoń pod numer +48 600 856 765, by zarezerwować miejsce w busie z lub do Szczecina w województwie zachodniopomorskim w dogodnym dla siebie terminie. Busy do Niemiec, busy do Holandii ze Szczecina czy też przewóz osób do Szwajcarii, Danii i Luksemburga na wyciągnięcie Twojej ręki!