Codziennie z oferujemy tanie busy do Niemiec z Nakła nad Notecią. Przewóz osób i transport paczek do centralnych Niemiec wykonujemy codziennie, dzięki czemu nasi klienci wskazują nam dowolny termin wyjazdu. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek przewozimy naszych klientów na całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Powroty z do Polski odbywają się w każdy wtorek oraz sobotę lub codziennie (w zależności od wariantu trasy).  Posiadamy kompleksowo wyposażone sprawne busy, które zabiorą Cię na Zachód Europy. Nasze pojazdy poza miejscem dla kierowcy posiadają również osiem miejsc dla naszych klientów, dzięki czemu każdy pasażer znajdzie w nim miejsce dla siebie. 

Nasze samochody udostępniamy dla kierowców, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą, dzięki czemu Ty możesz w pojeździe spać spokojnie.  Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić swój przewóz osób już dziś. Poza transportem osób prowadzimy również transport małych paczek i listów.  Przewozami oraz transportem paczek zarabiamy na utrzymanie naszych rodzin, dlatego podchodzimy do niego poważnie. Zapraszamy mieszkańców miasta i okolic do składania rezerwacji!

Przewozy zagraniczne z Nakła do Niemiec

Z Nakła nasza firma prowadzi codziennie kursy do wielu stolic europejskich. Obsługujemy sześć krajów znajdujących się za naszą zachodnią granicą. W naszej obsłudze znajdują się liczne kraje Zachodu, dzięki czemu możesz z nami odwiedzić pół Europy. Wszystkie przewozy zagraniczne z Nakła do Niemiec wykonywane są podn wskazane drzwi.Ta forma przemieszczania się pozwala podróżować bez zbędnych postojów co sprzyja oszczędności czasu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki czemu pojadą Państwo w komfortowych warunkach i niskiej cenie.

🇩🇪

W Nakle znajdują się ciekawe zabytki, które z całą pewnością zainteresują przyjezdnych podróżników. Jedną z pięknych budowli miasta jest budynek starostwa powiatowego wzniesiony w latach 1893–1894 dla polskiej szkoły katolickiej, w którym można zapoznać się z historią regionu. Na uwagę zasługuje również kaplica prochowa usytuowana na wysokiej skarpie pradoliny Noteci. Jest to pochodząca z 1891 i wybudowana w stylu neogotyckim budowla, którą po prostu trzeba zobaczyć, gdyż rozciąga się tu wspaniała panorama na miasto. Posiadamy ofertę dostępne od ręki, dlatego skorzystaj z niej io wykup busa do Niemiec z Nakła nad Notecią.