Szukasz taniego i komfortowego transportu do Danii lub Luksemburga? Jeśli tak to jesteś w idealnym miejscu. Nasza firma ma do zaoferowania w każdy poniedziałek i piątek busy z Szamotuł do Danii i Luksemburga. Z Danii do Szamotuł nasze busy odjeżdżają następnego dnia, tj. we wtorek i w sobotę.  W naszej firmie bezpieczeństwo pasażerów opieramy na trzech filarach: niezawodnych pojazdach, najlepszych kierowacach i ubezpieczeniu podróżnemu. Posiadamy kompleksowo wyposażone, czyste i co najważniejsze sprawne bus. Każdy z nich jest systematycznie diagnozowany, a kiedy ich stan techniczny nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa wymieniamy je na nowe pojazdy.  Nasze busy dostosowane są do przewozu dziewięciu osób, w tym osiem wygodnych foteli dla naszych pasażerów i jedno miejsce dla kierowcy.Prowadzone są one przez doświadczonych i sympatycznych kierowców, którzy posiadają aktualne badania psychotechniczne. Przed każdą  podróżą mają wiele godzin na relaks i odpoczynek – to gwarant Twojego bezpieczeństwa.

Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić na dostępnej w godzinach 8-22  infolinii swój przewóz osób już dziś. Przewóz osób to nie jedyna nasza usługa. Każdego dnia prowadzimy również transport  paczek i listów o małych gabarytach. Busy do Danii Szamotuły? Postaw na tani i bezpieczy transport oferowany przez naszą firmę Przewóz osób z Szamotuł do Danii tudzież do Luksemburga to zadanie które warto powierzyć doświadczonemu przewoźnikowi.  Zapraszamy Szamotuły i okolice do kontaktu już dziś! Dania i Luksemburg na wyciągnięcie Twojej ręki!

Obsługujemy również m.in takie miejscowości powiatu szamotulskiegoo jak: Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Wronki, Duszniki czy Kaźmierz.