Busy naszej firmy codziennie prowadzą przewóz osób i transport paczek z miasta Sępólno Krajeńskie do Niemiec (centralnych), Holandii oraz Belgii (jeździmy codziennie z i do Polski). Dodatkowo w każdy poniedziałek i piatek zabieramy naszych Klientów do Niemiec (północnych i południowych) oraz do Danii, Szwajcarii i Luksemburga. Prowadzimy przewóz typu „od drzwi do drzwi”. Na naszym Facebooku często organizujemy tam promocje, w których do zgarnięcia są bilety w niesamowicie niskich cenach, w tym dla mieszkańców miasta Sępólno Krajeńskie. Dołącz do naszej grupy i bądź na bieżąco z naszymi promocjami. Przewóz osób i transport paczek to dziedzina, ktora zajmujemy się od ponad dekady. Zaczynaliśmy od jednego busa, a dziś jest ich blisko 50. Nasze busy mają odpowiednią renomę. Busy do Szwajcarii czy też busy Danii odjeżdżają w każdy poniedziałek i piatek z Sepólna Krajeńskiego. Busy z Sępólna do Niemiec odjeżdżają 7 dni w tygodniu, choć nie w każdy region naszego zachodoniego sąsiada.

Stale rozwijamy się dzięki naciskowi na bezpieczeństwo podróży – co przyniosło nam rzeszę stałych Klientów. Nasze busyy prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Są one również stale diagnozowane, naprawiane i wymieniane na nowe – wszystko dla Twojego bezpieczeństwa. W celu dokonania rezerwacji przejazdu prosimy o kontakt pod nr Tel. +48 600 856 765. Zapraszamy. Nasze busy zabiorą Cię do Niemiec, Szwajcarii, Danii, Holandii czy Luksemburga. Sępólno Krajeńskie położone jest w malowniczych rejonach kujawsko – pomorskiego. Miasto liczy sobie niecałe 10 tysięcy mieszkańców. Co ciekawe funkcjonuje tu tylko jeden kod pocztowy 89-400. Miasto z języka niemieckiego nazywa się Zempelburg. W roku 1629 miasto liczylo sobie 724 osób, aby zwiększyć i iczbę i tym samym potencjał handlowy Sępólna Krajeńskiego zezwolono na osiedlanie się w nim mniejszości żydowskiej.

II Wojna Światowa dotarła tu już pierwszego dnia. Kilka bomb spadło na stadion, na którym odbywał się pobór koni do Wojska Polskiego. Zniszczeniu w pożarze uległ również dworzec kolejowy. Dziś miasto należy do tych spokojnych, już mało kto pamięta ciężki okres wojenny. Dziś młodzi często podróżują na Zachód do Niemiec, Szwajcarii, Danii czy Luksemburga, wybierając tym samym nasze busy. Busy do Niemiec Sępólno Krajeńskie? Jesteśmy najlepszym wyborem! Obsługujemy również m.in. takie miejscowości jak: Kamień Krajeński,  Więcbork czy Sośno.