BUSY SĘPÓLNO – NIEMCY HOLANDIA BELGIA LUKSEMBURG

DO WSZYSTKICH KRAJÓW JEŹDZIMY OSOBNYMI AUTAMI!

Szukasz komfortowego busa z Sępólna Krajeńskiego do Niemiec lub do innego kraju znajdującego się w Europie zachodniej? Znajdziesz u nas tanie usługi transportowe, dzięki którym codziennie dostaniesz się do Niemiec, do Holandii i do Belgii. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek jeździmy do Luksemburga. Przewozy z Sępólna odbywają się ze wskazanego adresu w mieście pod wskazane drzwi i dom w wybranym kraju. Codziennie rano organizujemy wyjazdy, a powroty popołudniu (z Belgii), popołudnie – czasem wieczór (z Holandii), wieczorem (z Niemiec i Luksemburga). Zapraszamy do rezerwacji transportu z lub do Sępólna na naszej infolinii -> +48 600 856 765

Zakupiony bilet umożliwia zabranie ze sobą 2 średnich walizek i torby podręcznej. Upominamy się o oznaczenie  i podpisanie walizek. Umieszczane są one w luku bagażowym aut, a brak oznaczenia utrudnia ich wydawanie. Prowadzimy przewóz osób i transport paczek w systemie “door to door”, dzięki czemu ludzie i paczki trafiają szybko w wyznaczone miejsce. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo, co z pewnością zadowoli każdego pasażera chcącego sprawnie dostać się do celu podróży. W celu zapewnienia miejsce w jednym z naszych aut prosimy o rezerwację z drobnym wyprzedzeniem. 

 

Przewóz osób Sępólno – Niemcy – Holandia – Belgia

Przewóz osób, przewozy paczek i transport małych gabarytów to tylko niektóre usługi jakie wykonujemy. O wszystkich nowościach w naszej firmie dowiesz się będąc na stałę z nami w kontakcie na portalach społecznościowych. Na naszym Facebooku często organizujemy liczne promocje, dzięki którym można wykupić przewóz w okazyjnych cenach.

Bus Sępólno Krajeńskie

Dołącz do naszej grupy i bądź na bieżąco z naszymi promocjami. Zaczynaliśmy od jednego auta, a dziś jest ich blisko 50. Nasze pojazdy mają odpowiednią renomę, dzięki czemu masz pewność że pojedziesz z nami sprawnym pojazdem. Przejazdy na trasie z Sępólna do Holandii, Niemiec, Belgii i Luksemburga w najlepszej ofercie znajdziesz na naszej stronie!

Trochę o mieście

Sępólno Krajeńskie położone jest w malowniczych rejonach, dzięki czemu miasto żyje z turystyki. Liczy sobie ono niecałe 10 tysięcy mieszkańców. Co ciekawe funkcjonuje tu tylko jeden kod pocztowy 89-400. Miasto z języka niemieckiego nazywa się Zempelburg. W roku 1629 miasto liczylo sobie 724 osób, aby zwiększyć i iczbę i tym samym potencjał handlowy miasta zezwolono na osiedlanie się w nim mniejszości żydowskiej.

II Wojna Światowa dotarła tu już pierwszego dnia. Kilka bomb spadło na stadion, na którym odbywał się pobór koni do Wojska Polskiego. Zniszczeniu w pożarze uległ również dworzec kolejowy. Dziś miasto należy do tych spokojnych, już mało kto pamięta ciężki okres wojenny. Dziś młodzi często podróżują na Zachód wybierając tym samym nasze przewozy osobowe. Zapraszamy!