Codziennie oferujemy busy do Niemiec z Sępólna Krajeńskiego i Holandii. Kursy do centralnych landów i Kraju Wiatraków wykonujemy codziennie, co umożliwia wybór optymalnej daty wyjazdu. Całe terytorium naszego zachodniego sąsiada obsługujemy w poniedziałki i piątki. Powroty wykonujemy na przełomie I i II oraz V i VI dnia tygodnia. Prowadzimy przewóz z dojazdem pod drzwi, co dyskwalifikuje inne środki transportu, gdyż jadąc Z nami oszczędzamy Państwa czas i pieniądze. 

Stale rozwijamy się dzięki naciskowi na bezpieczeństwo podróży – co przyniosło nam rzeszę stałych klientów. Nasze busy z Sępólna do Holandii prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Dzięki ich fachowości i ogarnięciu można spokojnie usnąć w czasie trwania przejazdu. Nasze pojazdy są stale diagnozowane, naprawiane i wymieniane na nowe, aby zapewnić maksimum komfortu i bezpieczeństwa. W celu dokonania rezerwacji przejazdu prosimy o kontakt pod nr +48 600 856 765. Zapraszamy!

 

Przewozy Sępólno – Niemcy – Holandia

Przewóz osób, przewozy paczek i transport małych gabarytów to tylko niektóre usługi jakie wykonujemy. O wszystkich nowościach w naszej firmie dowiesz się będąc na stałę z nami w kontakcie na portalach społecznościowych. Na naszym Facebooku często organizujemy liczne promocje, dzięki którym można wykupić przewóz w okazyjnych cenach.

Busy do Niemiec Sępólno Krajeńskie

Dołącz do naszej grupy i bądź na bieżąco z naszymi promocjami. Przewóz osób i transport paczek to dziedzina, ktora zajmujemy się od ponad dekady. Zaczynaliśmy od jednego busa, a dziś jest ich blisko 50. Nasze busy mają odpowiednią renomę, dzięki czemu masz pewność że pojedziesz z nami sprawnym pojazdem. Przewozy z Sępólna do Niemiec i Holandii w najlepszej ofercie na naszej stronie!

Trochę o mieście

Sępólno Krajeńskie położone jest w malowniczych rejonach, dzięki czemu miasto żyje z turystyki. Liczy sobie ono niecałe 10 tysięcy mieszkańców. Co ciekawe funkcjonuje tu tylko jeden kod pocztowy 89-400. Miasto z języka niemieckiego nazywa się Zempelburg. W roku 1629 miasto liczylo sobie 724 osób, aby zwiększyć i iczbę i tym samym potencjał handlowy miasta zezwolono na osiedlanie się w nim mniejszości żydowskiej.

II Wojna Światowa dotarła tu już pierwszego dnia. Kilka bomb spadło na stadion, na którym odbywał się pobór koni do Wojska Polskiego. Zniszczeniu w pożarze uległ również dworzec kolejowy. Dziś miasto należy do tych spokojnych, już mało kto pamięta ciężki okres wojenny. Dziś młodzi często podróżują na Zachód wybierając tym samym nasze przewozy osobowe. Zapraszamy!