Przewozy busem z Jastrowa do Holandii, Niemiec i Belgii. Wyjazdy do Szwajcarii, Luksemburga i Danii. 


Decydując się na wyjazd z miasta Jastrowie za granicę musisz znaleźć dobry środek transportu. My oferujemy Ci komfortowe i bezpieczne pojazdy, które zabiorą Cię do wielu krajów znajdujących się poza naszą zachodnią granicą.

Z nami pojedziesz busem z Jastrów codziennie do: Holandii i Belgii odbywają się codziennie. Startują one w Polsce z samego rana. Powroty startują w Belgii o 16.

Nasze busy z Jastrowa do Niemiec (południowych i północnych), Szwajcarii, Danii i Luksemburga jadą w każdy poniedziałek i piątek osobnymi autami. Powroty odbywają się we wtorek i w sobotę tuż po północy. 

Przewóz osób Jastrowie

Polacy podróżują często i chętnie. Często korzystając z naszej oferty na przewozy osobowe. Niestety do tej pory Ci, którzy mieszkali w mniejszych miejscowościach, nie mieli zbyt wielu możliwości wybrania dogodnego i taniego środka transportu. Postanowiliśmy to zmienić, dlatego też organizujemy przewozy zagraniczne z Jastrowia. Nasza oferta to przewóz osób z Jastrowie w dobrej cenie, komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Z Jastrowia wyjeżdżają nowoczesne, w pełni wyposażone busy, którymi kierują doświadczeni kierowcy. Dzięki temu nasi pasażerowie w komfortowych i bezpiecznych warunkach mogą dojechać do miejsca docelowego. Nasi klienci sporo oszczędzając, ponieważ dbamy o to, by ceny usług jakie oferujemy były bardzo atrakcyjne dla naszych klientów.