Szukasz busa z lubuskiego do Szwajcarii? My jeździmy na tej trasie w każdy poniedziałek i piątek. Obsługujemy wszystkie miasta i wsie na podległym nam terenie, w tym Słubice. Organizujemy sprawne wyjazdy rano i transport powrotny późnym wieczorem. Przewozy z lubuskiego do Szwajcarii wykonujemy na adres – pod wskazane drzwi.  Podróż rozpoczynasz i kończysz pod konkretnie wskazanym adresem, co docenisz zwłaszcza zimą i jesienią.

bus lubuskie Szwajcaria - obszar obsługi w województwie

Posiadamy bogate doświadczenie – działamy na rynku od ponad dekady. Każdego dnia stawiamy na Twoje bezpieczeństwo oferując Ci nowe i w pełni sprawne pojazdy oraz najlepszych kierowców. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane i reperowane oraz co dwa lata wymieniamy je na nowe pojazdy. Większość z nich są to pojazdy marki Renault Traffic. Rezerwacja transportu z dowolnego adresu w lubuskim pod adres w Szwajcarii możesz codziennie dokonać w prosty sposób pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765. Zapraszamy!

Przewozy do Szwajcarii lubuskie (województwo)

Wykonujemy przejazdy z lubuskiego do Szwajcarii szybko, tanio i bezpiecznie. Transport z nami to przyjemność gdyż zapewniamy bogato wyposażone pojazdy. Wygodne fotele, klimatyzacja, lampki do czytania czy DVD to tylko nieliczne udogodnienia. Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w przeznaczonych do postoju miejscach. Są to przeważnie stacje benzynowe, gdyż tu można się załatwić i kupić kawę.

W ramach poniesionej opłaty możesz zabrać ze sobą bez dodatkowych kosztów bagaż- dwie walizki i bagaż podręczny.  Dzięki dużej ilości bagażu można zabrać w podróż wszystko co istotne. Wyjazdy z nami wybierają osoby pracujące za granicą, turyści, a także studenci. Wybierz nas i ciesz się komfortem w dobrej cenie.

Informacje dla podróżujących

Z naszej oferty wyjazdów korzystają także osoby jadące w drugą stronę. Lubuskie znane jest z pięknych krajobrazów, licznych jezior i wszechobecnych lasów. Szwajcarzy przyjeżdżają tu by spędzić czas nad jeziorem, pozbierać grzyby, czy zwiedzić wspaniałe zabytki z których słynie region. Chcesz tu przejechać? Wybierz wyjazdy w naszej firmie i ciesz się z dobrych cen. 

Gorzysława jest małym miasteczkiem, które słynie z przepięknie utrzymanego parku pałacowego oraz pałacu. Jest on zdecydowanie jednym z najpiękniejszych przykładów architektury pałacowej w regionie. Polecamy także zobaczyć św. Jerzego. Możesz również odwiedzić tamtejszy ośrodek edukacyjny “Światowid” poświęcony faunie i florze Parku Narodowego “Ujście Warty”. Chcesz tu przyjechać? Wybierz podróże z nami!