W każdy poniedziałek i piątek organizujemy przewozy busem z Lubuskiego do Szwajcarii. Transport z Polski rozpoczynamy o 5 rano, a powroty organizujemy od godziny 23-24. Zabierzemy Cię w podróż w systemie „door to door” – podróż rozpoczynasz i konczysz pod konkretnie wskazanym adresem. Posiadamy bogate doświadczenie w transorcie międzynarodowym osób – działamy na rynku od ponad dekady, a z każdym rokiem zwiększamy liczbę obsługiwanych Klientów. Stały wzrost Klientów jest wynikiem wysokiej jakości naszych usług. Każdego dnia stawiamy na Twoje bezpieczeństwo oferując Ci nowe i w pełni sprawne busy oraz najlepszych kierowców zasiadających za ich kierownicami. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane i reperowane oraz co dwa lata wymieniamy je na nowe pojazdy. Większość z nich są to pojazdy marki Renault Traffic. Rezerwacji przejazdu możesz dokonać w prosty sposób pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765. Zapraszamy!

Szwajcaria – trochę o kraju

Szwajcaria jest znakomicie skomunikowana ze światem. Istnieje tu kilka lotnisk, w tym lotniska w Zurychu, Grenchen, Bermo, Sankt Galen zy w Bazylea – Miluza. Kolej w wielu odcinkach przebiega przez pasma górskie. Kraj posiada również znakomite drogi asfaltowe – są one wybitnej jakości. Właśnie po tych drogach jadą nasze busy wiozące Klientów z lubuskiego. Jaka jest przewaga naszych usług nad transportem kolejowym i lotniczym? Sprawa jest prosta: u nas rezerwacja jest banalnie prosta, jadąc z nami nie musisz nigdzie jechać – nasi kierowcy przyjadą po Ciebie pod wskazany adres i zawiozą dokładnie pod adres Twojej destynacji. Kolej i samoloty obsługują tylko duże miejscowości – a transport w dużych szwajcarskich miastach jest drogi. Jadąc prywatnym samochodem dużo więcej wydasz na paliwo oraz spędzisz wiele godzin w męczącej podróży. Jadą z obcymi osobami nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Nasza firma to bezpieczna, tania i wygdna alternatywa dla wszystkich sposobów komunikacji. Bądź sprytny i skrzystaj z usług naszej firmy!

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: