Szukasz busa do Szwajcarii z lubuskiego? jeździmy na tej trasie w każdy poniedziałek i piątek. Organizujemy sprawne przewozy z województwa, a przejazdy rozpoczynamy o 5 rano, a powroty organizujemy od godziny 23-24. Zabierzemy Cię w podróż pod wskazane drzwi – podróż rozpoczynasz i konczysz pod konkretnie wskazanym adresem. Posiadamy bogate doświadczenie – działamy na rynku od ponad dekady, a z każdym rokiem zwiększamy liczbę obsługiwanych klientów. Stały wzrost klientów jest wynikiem wysokiej jakości naszych usług. Każdego dnia stawiamy na Twoje bezpieczeństwo oferując Ci nowe i w pełni sprawne busy oraz najlepszych kierowców zasiadających za ich kierownicami. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane i reperowane oraz co dwa lata wymieniamy je na nowe pojazdy. Większość z nich są to pojazdy marki Renault Traffic. Rezerwacji przejazdu możesz dokonać w prosty sposób pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765. Zapraszamy!

Przewozy do Szwajcarii lubuskie

Szwajcaria jest znakomicie skomunikowana ze światem. Istnieje tu kilka lotnisk. Kolej w wielu odcinkach przebiega przez pasma górskie. Kraj posiada również znakomite drogi asfaltowe – są one wybitnej jakości. Właśnie po tych drogach jedziemy wioząc naszych klientów z lubuskiego. Jaka jest przewaga naszych usług nad transportem kolejowym i lotniczym? Sprawa jest prosta: u nas rezerwacja jest banalnie prosta, jadąc z nami nie musisz nigdzie jechać – nasi kierowcy i busy przyjadą po Ciebie pod wskazany adres i zawiozą dokładnie pod adres Twojej destynacji. Kolej i samoloty obsługują tylko duże miejscowości – a transport w dużych szwajcarskich miastach jest drogi. Jadąc prywatnym samochodem dużo więcej wydasz na paliwo oraz spędzisz wiele godzin w męczącej podróży. Jadą z obcymi osobami nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Przewozy do Szwajcarii z lubuskiego w najlepszej cenie są dostępne na naszej stronie!

Nasza oferta to bezpieczna, tania i wygdna alternatywa dla wszystkich sposobów komunikacji. Bądź sprytny i skrzystaj z usług naszej firmy!

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: