W naszej firmie znajdziesz busa z zachodniopomorskiego do Szwajcarii  w korzystnej ofercie. Obsługujemy południowe i zachodnie regiony województwa, aż po jego stolicę. Nasze pojazdy odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek rano. Podróż powrotną organizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku (wieczorem) oraz piątku i soboty (wieczorem).

Nasza firma prężnie działa i rozwija się od ponad 10 lat. Zaczynaliśmy od jednego auta, a dziś mamy ich blisko 50. Większość naszych pojazdów stanowią auta 9-osobowe marki Renault Traffic. Systematycznie kontrolujemy ich stan techniczny oraz poddajemy je doraźnym naprawom. Co dwa lata wymieniamy je na nowe busy. Nie oszczędzamy po prostu na Twoim bezpieczeństwie. Zatrudniamy kierowców o wysokich umiejętnościach i kompetencjach – podróż z nimi mija szybko ze względu na miłe usposobienie. Naszych klientów zabieramy z jednego adresu w zachodniopomorskim i zawozimy pod drugi adres w Szwajcarii. Rezerwacji można dokonać pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765.

Przewozy do Szwajcarii z zachodniopomorskie

Przejazdy na trasie z zachodniopomorskiego do Szwajcarii wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu jesteśmy dostępni na infolinii do późnych godzin wieczornych.  Szwajcaria podzielona jest na kantony – jest to odpowiednik naszych województw. Komunikacja drogowa między nimi jest znakomita – kraj posiada jedne z najlepszych dróg asfaltowo – bitumicznych w Europie. Nic dziwnego kraj słynie z bogactwa i niezależności politycznej. Pierwotnie kraj był podzielony na cztery strefy (kantony): Uri, Schwyz, Obwalden i Nidwalden (by to podział z 1291 roku). W 1332 roku doszedł kolejny kanton, a w 1351 roku ten ze stolicą kraju. Ostatnia zmiana administracyjna nastąpiła tu w 1979 roku kiedy to utorzono kanton Jura.

Kraj jest konglomeratem wielu nacji, co ma swoje odzwierciedlenie w językach urządowych. Są to cztery języki: francuski, włoski oraz retoromański. Wpływa to oczywiście na poliglotyzm mieszkańców kraju, ktory swobodnie posługują się wieloma językami. Odwiedzasz Szwajcarię? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty!