Nasza firma oferuje tanie busy do Szwajcarii z województwa zachodniopomorskiego. Obsługujemy południowe i zachodnie regiony województwa, aż po Szczecin. Nasze busy w na trasie Polska – Szwajcaeria odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek w godzinach rannych. rano).Podróż powrotna organizujemy nan przełomie poniedziałku i wtorku (wieczorem) oraz piątku i soboty (wieczorem).

Nasza firma prężnie działa w dzieddzinie przewóz osób i rozwija się od ponad 10 lat. Zaczynaliśmu od jednego busika, a dziś mamy ich blisko 50. Większość naszych pojazdów stanowią auta 9-osobowe marki Renault Traffic. Systematycznie kontrolujemy ich stan techniczny oraz poddajemy je doraźnym naprawom. Co dwa lata wymieniamy je na nowe pojazdy. Nie oszczędzamy po prostu ma Twoim bezpieczeństwie. Zatrudniamy kierowców o wysokich umiejętnościach i kompetencjach – podróż z nimi mija szybko ze względu na miłe usposobienie. Naszych Klientów zabieramy z jednego wskazanego adresu i zawozimy pod drugi. Rezerwacji można dokonać pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765.

Busy do Szwajcarii – trochę o kraju

Szwajcaria podzielona jest na kantony – jest to odpowiednik naszych województw. Komunikacja drogowa między nimi jest znakomita – kraj posiada jedne z najlepszych dróg asfaltowo – bitumicznych w Europie. Nic dziwnego kraj słynie z bogacta i niezależności politycznej. Pierwotnie kraj był podzielony na cztery strefy (kantony): Uri, Schwyz, Obwalden i Nidwalden (by to podział z 1291 roku). W 1332 roku doszedł kanton z siedzibą w Lucernie, a w 1351 roku ten ze stolicą w Zurychu. Ostatnia zmiana administracyjna nastąpiła tu w 1979 roku kiedy to utorzono kanton Jura.

Kraj jest konglomeratem wielu nacji, co ma swoje odzwierciedlenie w językach urządowych. Są to cztery języki: niemiecki, francuski, włoski oraz retoromański. Wpływa to oczywiście na poliglotyzm mieszkańców kraju, ktory swobodnie posługują się wieloma językami. Odwiedzasz Szwajcarię? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty na busy!