Szukasz taniego busa z Bydgoszczy do Danii? Oferujemy komfortowe przewozy z Bydgoszczy do Danii z adresu pod adres. Jadąc pod wskazany dom ogranicza się koszty podróży oraz cenny czas, gdyż zazwyczaj jeździmy bez przesiadek. Tani transport z Bydgoszczy do Danii wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek rano, a powroty odbywają się wieczorem w te same dni.  Zachęcamy codziennie do rezerwacji pod numerem telefonu: +48 600 856 765. Jesteśmy dostępni od godziny 8 do 22.

W naszej firmie najważniejszy jest klient, dlatego też przykładamy olbrzymią wagę do komfortu i bezpieczeństwa podróży oraz do punktualnych kursów. Nasza ofertę kierujemy do osób udających się w tym kierunku, zarówno w celach turystycznych jak i zarobkowych. Nasze auta prowadzą doświadczeni kierowcy, dzięki który podróż niemal zawsze odbywa się bez przeszkód. Pojazdy wyposażyliśmy w wygodne fotele, klimatyzację, gniazdko ładujące czy lampki doświetlające. Zapraszamy!

Przewóz osób Bydgoszcz Dania

Na naszej infolinii codziennie rano i wieczorem zarezerwujesz tanie przejazdy na trasie z Bydgoszczy do Danii. Usługi jakie oferujemy zyskały uznanie szerokiego grona pasażerów, dzięki czemu otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia. Poza osobami prywatnymi wykonujemy także transport paczek na tej trasie, a także oferujemy wyjazdy dla pracowników. W tym zakresie obsługujemy agencje pracy i firmy.

Bydgoszcz z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze Duńczyków zainteresowanych jej atrakcjami. Bydgoszcz to urokliwe miasto położone w północnej Polsce, którego sercem jest stare miasto.  Jest ono pełne pełne przepięknych i starych kamienic, zabytkowych budowli i klimatycznych uliczek. Na Starym Mieście znajduje się wiele restauracji, kawiarni i sklepów, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego sla swoich kubków smakowych. Wyspa Młyńska znajduje się Park im. Władysława Jagiełły oraz Plac Teatralny. To doskonałe miejsce na spacery i odpoczynek, gdyż można usiąść na ławeczce po długim zwiedzaniu miasta. Zapraszamy do wspólnej wyprawy, którą można codziennie rezerwować rano i wieczorem na infolinii!