Oferuje w każdy poniedziałek i piątek busy do Niemiec z Oborników, a 7 dni w tygodniu jeździmy do centralnych Niemiec.  Prowadzimy przewóz osób i transport paczek w systemie “door to door”, dzięki czemu ludzie i paczki trafiają szybko w wyznaczone miejsce. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo, co z pewnością zadowoli każdego pasażera chcącego sprawnie dostać się do celu podróży. W celu zapewnienia miejsce w jednym z naszych busów skontaktuj się z naszą infolinią dostępną pod nr telefonu +48 600 856 765

Wyjeżdżamy z miasta w godzinach porannych, a powroty organizujemy od godziny 19.  W naszej firmie korzystamy ze sprawnych i systematycznie kontrolowanych pojazdów, co bezsprzecznie wpływa na bezpieczeństwo podróży.  Zachęcamy do składania rezerwacji  pod nr tel.: +48 600 856 765. Zamów swój przejazd już dziś. Busy do Niemiec Oborniki? Postaw na firmę PZLtravel!

Przewóz osób Oborniki – Niemcy

Szukasz sprawdzonej oferty przewozowej dzięki której szybko i bezpiecznie dostaniesz się pod wskazany zagraniczny adres? Znalazłeś  zatem właśnie ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb! Od wielu lat prowadzimy przewóz osób do Niemiec z Oborników, dzięki czemu nasi klienci cali i zdrowi docieraja do celu swoich wojaży. Posiadamy znakomitą korelację jakości i ceny, co prawdopopodobnie jest główną determinantą dlaczego wybierają nas klienci.

Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych busów, gdyż posiadają one sprawne podzespoły i są nowymi pojazdami renomowanej marki. Zatrudniamy również kadrę najlepszych kierowców, co prawdopodobnie jest najważniejszym elementem układanki pt.: “bezpieczeństwo”.  Nasi kierowcy sa zawsze wyspani przed podróżą, gdyż mają dużo czasu na regenerację sił pomiędzy wyjazdami. Dodatkowo ubezpieczamy każdą podróż, co wydaje się powinno uspokoić każdą osobę. Obsługujemy również m.in. takie miejscowości powiatu obornickiego jak Rogoźno czy Ryczywół. 

Informacje o mieście

Położenie przy drodze krajowej nr 11 przesądziło o gospodarczym rozwoju miasta, dlatego też miasto jest ośrodkiem skupiającym duże firmy. Firmy z tego regionu zajmują się przede wszystkim produkcją stolarki okiennej, mebli tapicerowanych, produkcją płyt warstwowych a także znajdziemy tu destylarnie alkoholu. W dawnych czasach w mieście funkcjonowała również firma Meble Oborniki S.A.. Niestety w mieście wciąż zarabia się po Polsku, dlatego też wielu mieszkańców korzysta z naszej oferty przewozowej na busy do Niemiec Oborniki.