BUSY OBORNIKI NIEMCY HOLANDIA BELGIA LUKSEMBURG

Wszystkie kraje obsługujemy osobnymi autami!

Szukasz busa z Oborników do krajów Europy zachodniej? Oferujemy tanie usługi transportowe, dzięki którym codziennie dostaniesz się do Niemiec, do Holandii i do Belgii. Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek jeździmy do Luksemburga. Przewozy z Oborniki odbywają się ze wskazanego adresu w mieście pod wskazane drzwi i dom w wybranym kraju. Wyjazdy organizujemy codziennie rano, a powroty popołudniu (z Belgii), popołudnie wieczór (z Holandii), wieczorem (z Niemiec i Luksemburga). Rezerwacje na transport z lub do Oborników przyjmujemy od rana do wieczora na naszej infolinii -> +48 600 856 765

W ramach opłaty, możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i torbę podręczną. Bardzo prosimy o podpisanie walizek, gdyż umieszczamy je w luku bagażowym, a podpisanie ich pozwoli sprawne ich wydawanie. Prowadzimy przewóz osób i transport paczek w systemie “door to door”, dzięki czemu ludzie i paczki trafiają szybko w wyznaczone miejsce. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo, co z pewnością zadowoli każdego pasażera chcącego sprawnie dostać się do celu podróży. W celu zapewnienia miejsce w jednym z naszych busów prosimy o rezerwację z drobnym wyprzedzeniem . Zapraszamy!

Przewóz osób Oborniki Niemcy Holandia Belgia Luksemburg

Od wielu lat prowadzimy przejazdy z Oborników busami do wskazanych krajów Zachodu. Nasze usługi oferujemy klientom indywidualnym i instytucjonalno – firmowym. Wykonujemy dla nich zagraniczne przewozy pracownicze, dzięki którym, docierają cali i zdrowi do destynacji wskazanej przez pracodawcę. Posiadamy znakomitą korelację jakości i ceny, co prawdopodobnie jest główną determinantą dlaczego wybierają nas klienci. Wykonujemy także transport małych paczek.

Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych aut, gdyż posiadają one sprawne podzespoły i są nowymi pojazdami renomowanej marki. Zatrudniamy również kadrę najlepszych kierowców, co prawdopodobnie jest najważniejszym elementem układanki pt.: “bezpieczeństwo”. Nasi kierowcy są zawsze wyspani przed podróżą, gdyż mają dużo czasu na regenerację sił pomiędzy wyjazdami. Dodatkowo ubezpieczamy każdą podróż, co wydaje się powinno uspokoić każdą osobę. Obsługujemy również m.in. takie miejscowości powiatu obornickiego jak Rogoźno czy Ryczywół. Wybierz się z nami do Holandii, Niemiec, Belgii czy Luksemburga i ciesz się komfortem w dobrej cenie!

Informacje o mieście

Do miasta dociera coraz więcej turystów z krajów zachodnich. Polecamy zobaczyć zamek w Obornikach, który pochodzi z XIV wieku i jest jednym z najważniejszych zabytków miasta. Działa tu w czasach obecnych muzeum, gdzie można poznać historię regionu. Ważnym obiektem na mapie zwiedzających jest kościół św. Stanisława Biskupa. Jest to barokowy kościół z XVIII wieku, który warto odwiedzić ze względu na jego architekturę i wnętrze robiący piorunujące wrażenie. Wybierz wyjazdy do Oborników które możesz zakupić w naszej firmie!

Położenie przy drodze krajowej nr 11 przesądziło o gospodarczym rozwoju miasta, dlatego też miasto jest ośrodkiem skupiającym duże firmy. Firmy z tego regionu zajmują się przede wszystkim produkcją stolarki okiennej, mebli tapicerowanych, produkcją płyt warstwowych a także znajdziemy tu destylarnie alkoholu. W dawnych czasach w mieście funkcjonowała również firma Meble Oborniki S.A.. Niestety w mieście wciąż zarabia się po Polsku, dlatego też wielu mieszkańców korzysta z naszej oferty przewozowej na busy do Niemiec Oborniki.