Wyjazdy zorganizowane
Wyjazdy zorganizowane z MarcinBus.eu

Organizacja wyjazdu dla większej grupy osób jest dość dużym wyzwaniem, szczególnie jeśli ma to być wycieczka firmowa. Wspólny wyjazd ze współpracownikami to idealny sposób na integracje, dlatego wybór miejsca jest szalenie istotny. Warto zadbać też o odpowiedni transport uczestników wyjazdu, aby bezpiecznie dojechali na miejsce.

W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się sprawdzona firma transportu osób, dysponująca flota nowoczesnych pojazdów. Podróżując drogą lądowa można przy okazji zwiedzać mijane miejscowości, dlatego nawet wycieczka do Belgii czy Holandii nie będzie zbyt męcząca. Warto przejrzeć kilka ofert, aby wyłonić najlepszego przewoźnika.

Europa Zachodnia

Kraje Europy Zachodniej idealnie nadają się do różnego rodzaju wycieczek zorganizowanych. Niemcy sprawdzą się na krótszy, weekendowy wypad. Droga do stolicy, Berlina trwa zaledwie kilka godzin, dlatego podróż nie będzie zbyt nużąca. Jednak Niemcy to nie tylko Berlin, również Dortmund, Hannover czy Kolonia są warte uwagi.

Natomiast na dłuższe, tygodniowe wyjazdy integracyjne idealnie sprawdzą się Holandia i Belgia. Kraje te są na tyle małe, że można zorganizować wzdłuż nich wycieczkę po najciekawszych zabytkach. Oprócz stoli, Brukseli i Amsterdamu, warto odwiedzić też holenderski Utrecht i Rotterdam czy belgijską Antwerpię.

Rodzaje wyjazdów

Oczywiście sam model wycieczki będzie zależał od tego, jakiego typu wyjazd organizujemy. Jeśli wybieramy się na wycieczkę w gronie bliskich znajomych czy rodziny, możemy powierzyć część zadań współpasażerom. Największym wyzwaniem jest jednak zorganizowanie wyjazdu oficjalnego, za firmowe pieniądze.

Wyjazdy służbowe czy integracyjne mogą być dość dużym obciążeniem dla budżetu firmy, dlatego w trakcie organizacji wycieczki warto szukać okazji. Wielu przewoźników prywatnych proponuje atrakcyjne ceny w przypadku takich zleceń. Warto zrobić też gruntowny rekonesans wśród opcji zakwaterowania, tutaj też można nieco oszczędzić.

Wyjazdy integracyjne

Inteligentni pracodawcy wiedzą już od dawna, że aby miejsce pracy było przyjazne dla pracowników, powinno się zadbać o ich integrację. W tym celu można urządzić odświętną wigilię w firmie, jednak najlepiej się sprawdzi wyjazd integracyjny dla wszystkich członków zespołu. W trakcie wycieczki podwładni będą mogli lepiej się poznać.

Jeżeli tylko dysponujemy odpowiednim budżetem, najlepszym kierunkiem na wyjazd integracyjny wydaje się być Europa zachodnia. Pracownicy w ciągu dnia będą zwiedzać najciekawsze zabytki Niemiec, Belgii oraz Holandii. Wieczorami natomiast mogą się wspólnie relaksować, sącząc wyśmienite drinki w hotelowym lobby.

Wyjazdy na integracje busem

Wyjazdy służbowe

W dobie globalizacji wiele polskich firm regularnie wysyła swoich pracowników na zagraniczne delegacje służbowe. Niekiedy jest to dość duży wydatek dla budżetu firmy, bowiem trzeba ponieść koszty wyżywienia, zakwaterowania oraz transportu dla podwładnego. Duże oszczędności można poczynić organizując wieloosobowe wyjazdy.

Jeśli musimy wyszkolić w innym miejscu kilku pracowników, warto wysłać ich tam razem, wówczas możemy liczyć na rabaty w przypadku transportu i hotelu. W takiej sytuacji można wynająć specjalnego busa, który dowiezie pracowników na miejsce. Jest to opcja znacznie tańsza niż opłacanie każdemu z osobna biletu lotniczego.

Wyjazdy służbowe

Wyjazdy dla firm

Firmy, które w regularnych odstępach czasu organizują dla swoich pracowników wyjazdy grupowe, powinny nawiązać stałą współpracę z jednym z przewoźników. Dzięki temu można liczyć na specjalne rabaty, które w skali roku pomogą zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jednak nie warto wybierać przewoźnika ze względu na niskie koszty.

Przed nawiązaniem stałej współpracy z firmą transportową, warto sprawdzić jej pozycję na rynku, doświadczenie i staż pracy kierowców, opinie poprzednich klientów. W dobie Internetu znalezienie takich informacji nikomu nie przysporzy problemu. Kolejna, istotną kwestią jest flota pojazdów firmy, która powinna być jak najnowsza.

Wyjazdy dla firm i grup

Wynajmij transport osób nami

Jesteśmy przewoźnikiem z północno-zachodniej Polski, posiada specjalna ofertę zadedykowaną dla firm. Obejmuje ona organizowanie wycieczek w obie strony do krajów Europy Zachodniej, w tym Belgii i Holandii. Dużą zaleta firmy jest jej nowoczesna flota pojazdów, dzięki którym każda podróż jest wygodna i bardzo bezpieczna.