Busy Polska – Holandia
Wyjazdy zorganizowane z MarcinBus.eu

Interesuje Cię wysoka jakość usług przewozowych z których korzystasz?  Nasza firma oferuje tanie busy na trasie Polska – Holandia oraz w przeciwną stronę bez przesiadek. W odróżnieniu do innych przewoźników przesiadki w naszej firmie zdarzają się bardzo rzadko i są to sytuacje które można policzyć na placach jednej ręki. Niestety, wielu przewoźników nie obsługuje takich tras i często jesteśmy zmuszeni się przesiadać, nawet kilkukrotnie. Jest to tym bardziej uciążliwe, że zazwyczaj wiąże się to ze znacznie wydłużonym czasem podróży, nawet o kilka godzin. Nasza firma wyszła na przeciw oczekiwaniom i docelowo busy Polska – Holandia jadą do celu bez przesiadek +48 600 856 765

busy Polska Holandia

Nasza firma obsługuje województwa północno-zachodniej Polski już od wielu lat, obsługujemy wiele tras zmierzających bezpośrednio do Królestwa Niderlandów, z krótkimi przystankami na terenie naszego zachodniego sąsiada. Nasi klienci przemierzają drogę w komforcie, bez uciążliwych przesiadek, na pokładzie nowoczesnych pojazdów. Naszą flotę tworzy w chwili obecnej blisko 40 pojazdów które obsługują trasę Polska – Holandia. Każdy pojazd posiada sprawną klimatyzację i wygodne foitele dzięki czemu można wygodnie się rozsiąść i usnąć. 

Nasza oferta na busy Polska – Holandia jest naprawdę przystępna cenowo, dzięki czemu docieramy do szerokiego grona odbiorców. Zazwyczaj z tych usług korzystają osoby pracujące za granicą, dzięki czemu ich ciężko zarobione euro pozostają w kieszeni. Są to osoby pracujące na stałe lub okresowo poza granicami, ale jeźdżą z nami także podróżnicy. Zachęcamy do składania szybki rezerwacji pod numerem telefonu +48 600 856 765

Skorzystaj z naszej oferty na busy Holandia – Polska

Codziennie z naszej oferty na busy Polska – Holandia korzysta równie dużo osób jak z oferty na busy Holandia – Polska. Każdego jednego dnia nasze pojazdy przemierzają europejskie trasy w obydwie strony, dzięki czemu można zaplanować z nami cały wyjazd. Nasze auta startują w naszym kraju w godzinach porannych, w zwiazku z czym tego samego dnia jesteśmy u celu. Następnie nasi kierowcy odpoczywają na miejscu kilkanaście godzin i rozpoczynają kurs powriotny o 17, dzięki czemu są świezi i wyspani. Ma to duże znaczenie dla bezpieczeństwa przejazdu, w związku z czym pilnujemy by tak się działo.

Nasza oferta na busy Holandia – Polska przeżywa prawdziwe oblężenie w okresie świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych. W tym okresie nasi stali i okresowi klienci wracają do swoich rodzin, dzięki czemu zleceń transportowych mamy multum. To co ważne nasza oferta nie ulega w tym czasie zmianie, dzięki czemu nasi klienci wiedzą mniej więcej ile zapłacą. Ma to olbrzymie znaczenie w tym okresie, gdyż wiąże się on i tak z nie małymi wydatkami.

busy Holandia

Rzecz jasna z oferty tej korzystają także Holendrzy, którzy coraz częściej przyjeżdżają do naszego kraju szukając udanych wakacji. Nasz kraj oferuje góry, lasy, morza a także wspaniałe zabytki. Posiadamy wiele miast z cennymi i widowiskowymi budowlami, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Baza noclegowa w naszym kraju dostosowana jest również do klientów o różnej zasobności portfela. Busy Holandia – Polska w najlepszej ofercie na naszej stronie! ZAPRASZAMY!

busy Holandia Polska

BUSY POLSKA HOLANDIA OD DRZWI DO DRZWI

Busy Holandia – Polska i Polska – Holandia kursują w naszej firmie od drzwi do drzwi, dzięki czemu nasi pasażerowie nie są narażeni na przesiadki. Kursy z adresu na adres są wykonywane w naszej firmie od początku jej istnienia. Jadąc w ten sposób znacząco skracamy czas każdego przejazdu, dzięki czemu podróż nszych pasażerów się im nie dłuży. Nasi klienci wsiadają do naszego pojazdu bezpośrednio pod jednym adresem i wysiadają tam gdzie tego dokładnie chcą. Ta forma transportu ma szczególnie znaczenie w okresie zimowym kiedy to panują nieprzyjazne warunki atmosferyczne. Jazda bez przesiadek od drzwi do drzwi pozwala uniknąć infekcji i tym samym absencji w pracy.

busy Polska Holandia od drzwi do drzwi

Naszą ofertę kierujemy do osób pracujących w Królestwie Niderlandów na stałę i okresowo, studentom i wszystkim ceniącym sprawny transport. Z nami możesz zabrać dużą ilość bagażu, a o szczegółowe limity dopytaj na naszej infolinii. Bagaż powinien być opisany, dzięki czemu unika się pomyłek przy jego wydawaniu. Bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć przy sobie wraz z dokumentami i portfelem. Każdy pasażer musi posiadać także przy sobie dowód osobisty dzięki na wypadek kontroli straży granicznej. Busy Polska Holandia od drzwi do drzwi? Koniecznie skorzystaj z oferty naszej firmy! ZAPRASZAMY!