Nasza firma każdego dnia zabiera swoich Klientów w podróż busami z miasta Inowrocław na Zachód Europy. Codzienne kursy wykonujemy do Centralnych Niemiec, Holandii oraz Belgii. W każdy poniedziałek i piątek obsługujemy dodatkowo linie na trasie z Polski do północnych i południowych Niemiec, Danii, Szwajcarii i Luksemburga. Rezerwacja w naszej firmie jest banalnie prosta wystarczy zadzwonić pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765, a nasz konsultant udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji oraz przyjmie Państwa rezerwację. Inowrocław i okolice zachęcamy do kontaktu. Busy do Niemiec Inowrocław? Postaw na sprawdzoną firmę.

Nasze busy są w doskonalym stanie technicznym. Przede wszystkim sa to nowe pojazdy, które systematycznie diagnozujemy, a kiedy nie sełniają naszych wysoko postawionych wymogów bezpieczeństwa wymieniamy je na nowe. Każdy mieszkaniec  Inowrocławia wybierający sie z nami w podróż może czuć się bezpiecznie.  Uzupełnieniem poczucia bezpieczeństwa w naszej firmie będą dla Państwa nasi kierowcy – są to wysoko kwalifikowani specjaliści w swoim fachu, którzy przejechali setki tysięcy kilometrów. Jeśli to Cię nie przekonało zajrzyj na nasz profil FB. Stały kontakt z nami ma ponad 3 tys. Klientów! Zapraszamy! Z nami dojedziesz nie tylko do Niemiec, Holandii czy Szwajcarii ale również do Danii, czy Luksemburg

Trochę o mieście

Powierzchnia Inowrocławia wynosi nieco ponad 30 tys. km2. Miasto leży oczywiście w województwie Kujawsko – Pomorskim. Miasto składa się z 21 dużych dzielinic do których należą m.in: Stare Miasto, Śródmieście, Nowe Osiedle, Mątwa, Rąbin czy Kruśliwiec. Inowrocław jest miastem osadzonym w pięknych krajobrazach Kujaw. Miasto otoczone jest rozciągającymi się we wszystkie strony połaciami zieleni. Obecnie Inowrocław zamieszkuje ponad 70 tys. mieszkańców choć ich liczba systematycznie spada od roku 1997. Miasto wpisuje się w ogólnopolski trend starzenia się i wymierania społeczeństwa polskiego. Wielu młodych wyjechalo również za granicę do takich krajów jak Niemcy, Holandia, Dania, Luksemburg czy Szwajcaria. Wielu z nich jako środek transportu wybrało nasze busy. Czemu? Jesteśmy niezawodni, tani, a bezpieczeństwo pasażera stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze busy są szyte na miarę Twoich potrzeb! Szukając firmy oferującej busy z Inowrocławia do Niemiec postaw na nas!