Busy do Niemiec, Szwajcarii, Danii, Luksemburga i Holandii z Kujawsko-Pomorskiego


Szukasz sprawdzonej firmy transportowej w województwie kujawsko-pomorskiej? Takiej, która w swojej ofercie posiada komfortowe i bezpieczne przewozy krajowe i zagraniczne osób? Idealnie trafiłeś! Oferta naszej firmy powstała z myślą o osobach takich jak Ty – którym zależy na transporcie z adresu na adres w kraju lub poza nim. Nasze busy są na miarę Twoich potrzeb.

Klientom zainteresowany przewozem osób oferujemy regularne kursy na obszarze północno-zachodniej Polski, a także wyjazdy na dłuższych trasach do Niemiec (Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia), Belgii (Antwerpia, Bruksela i Genk) i Holandii (Amsterdam, Groningen i Rotterdam), Danii, Szwajcarii i Luksemburga. Dla wygody pasażerów przewozy krajowe i zagraniczne realizujemy codziennie przez siedem dni w tygodniu. Busy do Niemiec kujawsko pomorskie? Postaw na sprawdzone rozwiązanie!

Transport grupowy i przesyłek

Oprócz regularnych przewozów dedykowanych osobom na co dzień pracującym w krajach Europy Zachodniej, oferujemy również przewozy krajowe busami i zagraniczne dla grup zorganizowanych. W szczególności do wspólnej podroży zachęcamy grupy turystyczne planujące zwiedzanie Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Danii, Luksemburga i Holandii, firmy wysyłające swoich pracowników za granicę, sportowców, muzyków i urzędników.

W ramach naszej działalności przekazujemy również różnego rodzaju paczki z województwa kujawsko-pomorskiego do takich krajów jak: Holandia, Niemcy, Szwajcaria, Dania czy Luksemburg. Zastrzegamy jednak, że możliwość transportu paczki dostępna jest wyłącznie w przypadku odpowiedniej ilości miejsca w bagażniku busów, którymi codziennie realizujemy kursy. Nasze busy czekają na Ciebie! Busy do Niemiec z kujawsko pomorskiego w najlepszej cenie tylko u nas!

Ceny i rezerwacje

Kompleksową ofertę naszej firmy cechuje wysoka jakość usług. Jako przedsiębiorstwo z ogromnym doświadczeniem, organizujemy przewozy krajowe i zagraniczne w pełni wyposażonymi busami, prowadzonymi przez wykwalifikowanych kierowców. Dzięki temu podróże z nami są w pełni komfortowe i bezpieczne. Jednocześnie cechują je konkurencyjne ceny skrojone na miarę możliwości naszych pasażerów.

Z przyjemnością zachęcamy do rezerwacji miejsca w jednym z naszych klimatyzowanych busów, które codziennie przez siedem dni w tygodniu kursują z Polski (województwo kujawsko-pomorskie) do Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii, Luksemburga i Belgii. Aby zarezerwować przewóz krajowy lub zagraniczny prosimy o kontakt z firmą pod numerem +48 600 856 765.

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do miast

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast w województwie kujawsko-pomorskim Polsce: Buszkowo, Bydgoszcz i Chwaliszewo. Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości

Dodatkowo:

  • Białe błota
  • Drogosław
  • Gromadno
  • Kamień krajeński
  • Kołaczkowo
  • Koronowo
  • Mrocza

Zapraszamy do wspólnej podróży z naszą firmą przewozową!