Szukasz sprawdzonej oferty dzięki której pojedziesz w bezpieczną podróż? Chciałbyś dostać się do Luksemburga? Jeśli tak to znajduje się w najlepszym miejscu! Z nami tanio, bezpiecznie i komfortowo dojedziesz busem Luksemburga z lubuskiego. Wszystko za pośrednictwem naszych pojazdów. Przez ponad dekadę naszej działalności powiększyliśmy flotę naszych aut z jednego do blisko 50 pojazdów. Czemu to zawdzięczamy? Ciężkiej pracy, dbaniem o potrzeby i bezpieczeństwo klientów oraz znakomitym cenom.

Każdego dnia w podróż wyrusza z nami kilku klientów. Nie muszą oni obawiać się konieczności przesiadnia do innych form lokomocji, gdyż przyjeżdżamy po nich pod wskazany przez nich adres (jest to zazwyczaj ich dom rodzinny) oraz zawozimy pod dowolnie wskazanu adres. Kursy z z naszego kraju odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy wczesnym rankiem, a powroty późnym wieczorem. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości to zadzwoń na naszą infolinię pod nr tel  +48 600 856 765. Nasi konsultanci udzielą Ci rzetelnych i wyczerujących informacji odnośnie usług naszej firmy. Z pewnością w tej samej rozmowie zarezerwujesz miejsce w jednym z naszych busów.

Przewozy z lubuskiego do Luksemburga.

Luksemburg jest jednym z najmniejszych krajów świata z brakiem dostępu do morza. Z nami możesz go ziedzić korzystając z naszej oferty na tanie przewozy busem do Luksemburga z Wielkopolski. Przepływa tu wspaniała rzeka Mozela nad którą leżą malownicze miasta. Rzeka ta jest również najniżej położonym punktem kraju. Znajduje się 133 m p.p.m.

Jakie prace wykonują przyjeżdżający tu rodacy w celach zarobkowych? Są to prace związane z usługami i przemysłem. Prężnie działą tu przemysł hutniczy (znajdują się tu wielkie huty żelaza), przemysł metalowy, maszynowy czy chemiczny (tworzyw sztucznych, gumowych). Jeśli wybierasz się do pracy lub po prostu w podróż do tego kraju to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na busy. Komfort i bezpieczeństwo zyskujesz wraz z zakupem przejazdu! Posiadamy najlepszą ofertę na rynku!

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: