Szukasz sprawdzonej oferty na busy? Chciałbyś dostać się do Luksemburga? Mieszkasz w Lubuskie? Jeśli tak to znajduje się w najlepszym miejscu! Oferujemy tani, bezpieczny o komfortowy przewóz osób i ich mienia oraz transport paczek. Wszystko za pośredictwem naszych busów. Przez ponad dekadę naszej działalności powiększyliśmy flotę naszych busów z jednego do blisko 50 pojazdów. Czemu to zawdzięczamy? Ciężkiej pracy, dbaniem o potrzeby i bezpieczeństwo Klientów oraz znakomitym cenom.

Każdego dnia w podróż z lubuskiego wyrusza z nami kilkadziesiąt Klientów. Nie muszą oni obawiać się zbędnego transportu, gdyż przyjeżdżamy busami po nich pod wskazany przez nich adres (jest to zazwyczaj ich dom rodzinny) oraz zawozimy pod dowolnie wskazanu adres. Kursy z Polski i do Polski odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy wczesnym rankiem, a powroty późnym wieczorem. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości to zadzwoń na naszą infolinię pod nr tel +48 600 856 765. Nasi konsultanci udzielą Ci rzetelnych i wyczerujących informacji odnośnie usług naszej firmy. Z pewnością w tej samej rozmowie zarezerwujesz miejsce w jednym z naszych busów.

Trochę o Luksemburgu

Luksemburg jest jednym z najmniejszych krajów świata z brakiem dostępu do morza. Przepływa tu wspaniała rzeka Mozela nad którą leżą takie miejscowości jak: Toul, Metz, Trewir, Koblencja czy Schengen (znane z podpisanego tu układu wspólnotowego). Rzeka ta jest również najniżej położonym punktem kraju. Znajduje się 133 m p.p.m. Takiej depresji nie uznamy w Polsce.

Jakie prace wykonują przyjeżdżający tu Polacy w celach zarobkowych? Są to prace związane z usługami i przemysłem. Prężnie działą tu przemysł hutniczy (znajdują się tu wielkie huty żelaza), przemysł metalowy, maszynowy czy chemiczny (tworzyw sztucznych, gumowych). Jeśli wybierasz się do pracy lub po prostu w podóż do tego kraju to koniecznie skorzystaj z naszej oferty na busy. Komfort i bezpieczeństwo zyskujesz wraz z zakupem przejazdu! Posiadamy najlepsze busy na rynku!

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: