Szukasz wieczornych busów wykonujących sprawne przewozy z Niemiec do Polski? W naszej firmie busy do Polski ruszają z Niemiec od godziny 16-19, przy zachodniej granicy tego kraju. Transport codziennie wykonujemy na adres sprawnymi i komfortowymi pojazdami. Wracając wieczorem czas przejazdu można przeznaczyć na ucięcie sobie drzemki, już rano witając się z rodziną w kraju. Jadąc z nami odbywa się podróż pomiędzy dwoma adresami jakie wskazuje nam klient. 

obsługiwane województwa

Przejazdy wykonywane są każdego dnia w godzinach wieczornych do wskazanych województw. Dokładny obszar naszego działania znajdziesz poniżej. Za kierownicami naszych aut zasiadają kierowcy o dużym doświadczeniu, dzięki czemu podróż minie bezpiecznie. Zaraz za bezpieczeństwem stawiamy na komfort i niskie ceny oferowanych usług. Wszyscy nasi kierowcy przed kolejnym wyjazdem mają odpowiedni czas na odpoczynek. Wypoczęty kierowca to gwarant Twojego bezpieczeństwa. 

Powyższa mapka obrazuje nasz obszar obsługi w Polsce
Powyższa mapka obrazuje obszar naszej obsługi w każdy poniedziałek i piątek

Tanie busy z Niemiec do Polski codziennie

Codziennie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej taniej oferty transportowej. Codziennie wieczorem organizujemy transport z Niemiec do Polski komfortowymi busami. Z naszych usług na tej trasie korzystają osoby wracające z pracy w Niemczech, lub te które odwiedziły ten kraj w celach turystycznych. Z codziennych wyjazdów w celach turystycznych korzystają także nasi zachodni sąsiedzi, którzy coraz częściej odpoczywają na wakacje w naszym kraju.

Ze wszystkich niemieckich adresów odbieramy naszych klientów w każdy poniedziałek, a codziennie wykonujemy przewozy z landów położonych w centralnych Niemczech. W ramach zakupionego przejazdu naszym klientom umożliwiamy zabranie ze sobą dwóch dużych walizek i bagażu podręcznego. Walizki umieszczane są w lukach bagażowych naszych busów, a bagaż podręczny powinien znajdować się przy pasażerze. W czasie kursu nasi kierowcy zatrzymują się w wyznaczonych do tego miejscach i są to przeważnie stacje benzynowe. Na stacjach można skorzystać z WC czy zakupić prowiant i napoje.

Wyjazdy z Niemiec do Polski z adresu pod adres – co wpływa na koszty usługi

Koszty przewozu uzależnione są od wielu czynników. Najnowszym czynnikiem wpływającym na koszty związane z naszymi usługami są restrykcje rządowe związane z COVID. Im mniejsza liczba pasażerów, na tym mniej osób trzeba rozłożyć koszty stałe związane z z nimi. Należą do nich: uposażenie kierowcy, benzyna czy amortyzacja pojazdów. 

Głównym czynnikiem wpływającym na cenę jest odległość jaką muszą pokonać busy jadąc z adresu pod adres. Oferowane przez nas usługi transportowe odbywają się pomiędzy dwoma wskazanymi przez klienta adresami. Oczywiście nasze ceny w porównaniu do cen oferowanych przez freelancerów są wyższe. Firmy muszą opłacić podatki, pracowników infolinii oraz kierowców. Oczywiście jedynie firma jest w stanie zagwarantować Państwu pełnię bezpieczeństwa. W razie awarii firma podstawi nowe auto, czego nie może zrobić osoba prywatna. Usługi firmowe są również ubezpieczone, co jest chyba najważniejszym atutem firm. Zachęcamy do przeczytania informacji o przewozach co pozwoli na pełne zapoznanie się z tematem -> tutaj

Ile kosztuje przewóz osób z Niemiec do Polski

Odpowiedzieliśmy Państwu jakie koszty należy ponieść w związku z wyjazdem na tej trasie oraz co wpływa na jego cenę. To co przemawia za naszą firmą to wieloletnie doświadczenie oraz fakt iż jest to nasz jedyny profil działalności. Wykonywane przez nas usługi to nasz sposób na życie, i to czym zarabiamy na chleb. Do tematu podchodzimy bardzo poważnie. Jeśli wciąż zastanawiacie się ile wydacie jadąc z Niemiec, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą +48 600 856 765

Na naszą renomę pracowaliśmy przez wiele lat przez co każdego dnia staramy się ją utrzymać. Przed każdym wyjazdem ozonujemy je i starannie czyścimy ponieważ dbamy o Państwa bezpieczeństwo. Ozonowanie jest procesem pozwalającym nam usunąć do 99,9% wirusów i bakterii, dzięki czemu mogą się czuć Państwo bezpieczni.

bus Niemcy Polska

Dobre ceny jakie oferuje nasza firma umożliwiają częstsze podróże naszym klientom. Dzięki częstym podróżom można dowiedzieć się więcej o otaczającym świecie i tym samym być lepszym człowiekiem. Zachęcamy do odwiedzin Polski i zapoznania się z naszymi pięknymi miastami.