Przewozy z Wielenia do Holandii, Niemiec i Belgii

Witamy wszystkich odwiedzających na naszej stronie internetowej. Nasza firma od ponad dekady prowadzi  codziennie przewóz osób z Wieleń do takich krajów jak: Niemcy (centralne), Holandia czy Belgia. W ten wersji powroty odbywają się codziennie.

Nasze busy z Wielenia wyjeżdżają w trasę zawsze czyste i pachnące, a za ich kierownicami zasiadają profesjonalni kierowcy. Wieleń jest jednym z miast w którym proponujemy nasze usługi. Prowadzimy przejazdy pod drzwi pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez klienta. Twoja podróż rozpoczyna się w punkcie A, a kończy w punkcie B. Oba punkty są punktami wskazanymi przez Ciebie adresami.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszą infolinią pod nr +48 600 856 765 . Nasi kosultanci udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji. Najlepszą ofertę na przejazdy zagraniczne znajdziesz na stronie www.pzltravel.pl. Co ciekawe miasto Wieleń zawdzięcza swą nazwę jeleniom mieszkającym na terenie dawnej puszczy. Miasto posiada wspaniałe zabytki, zapraszamy wszystkich żądnych pięknych widoków i starych budowli. Skorzystaj z naszej oferty na komfortowe busy!