Szukasz busa z Gorzowa do Danii. My jeździmy w każdy poniedziałek i piątek, a kursy powrotne wykonujemy w te same dni w okolicach północy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Oferujemy tanie przewozy busem z Gorzowa Wielkopolskiego do Danii. Nasze pojazdy są dostępne do Państwa dyspozycji we wskazane dni.  Z nami komfortowo i nie drogo dojadą Państwo do pracy, na wymarzony urlop czy po prostu w odwiedziny do bliskich. Obsługujemy osoby prywatne oraz grupy zorganizowane, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. PZLtravel to najlepszy wybór! Gwarantujemy najwyższą jakość usług i najbardziej konkurencyjne ceny. Układając plan podróży dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Przewozy do Danii z Gorzowa.

Oferujemy przewozy w bardzo atrakcyjnych cenach! Z nami podróż za granicę przebiega szybko i komfortowo. Podróż odbywa się naszymi komfortowymi autami, a za ich kierownicami zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz dodatkowe rabaty dla agencji pracy i grup zorganizowanych.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, potrzebujących sprawnych usług w drodze do wybranej destynacji. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, dzięki czemu podróż z nami jest bezpieczna i komfortowa. Naszą domeną jest dobra organizacja i prokonsumenckie nastawienie.