Chcesz złapać dobrą ofertę na bus do Belgii z Polski jadąc na wskazany adres? Wyjazdy odbywają się codziennie rano, a przejazdy powrotne w godzinach południowych. Osobowe przewozy z Polski do Belgii odbywają się od drzwi do drzwi. Przejazdy pomiędzy adresami ograniczają czas i wydatki. W ramach uiszczonej opłaty za bilet możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i bagaż podręczny.

bus Polska Belgia

Wykonamy dla Ciebie transport ze wskazanego adresu w Polsce pod wskazany adres do Belgii. Nasze usługi stanowią doskonałą alternatywę dla drogich połączeń lotniczych, autokarowych i męczących podróży własnym samochodem. Zabierzemy Cię w komfortowych warunkach – klimatyzacja, wygodne fotele, lampki do czytania etc. Nasz bus zabierze Cię z adresu na adres, tam gdzie chcesz. Całą podróż możesz przespać, gdyż nasz kierowca obudzi Cię po przyjeździe do wskazanej destynacji.

Wyjazdy na święta, weekendy lub wakacje bez przesiadek? Wszystkie te okazje wymagają zorganizowania komfortowego, bezpiecznego i jednocześnie taniego transportu. My jeździmy w obie strony, dlatego warto wybrać naszą firmę oferującą kursy we wskazane miejsce. Rezerwacje dostępne są od rana do wieczora – +48 600 856 765

Busy z Polski do Belgii codziennie z adresu na adres.

Codziennie wykonujemy przewozy do Belgii, jadąc pomiędzy adresami, często bez przesiadek (patrz teren obsługi – poniżej). Odjeżdżamy busami z północno-zachodniej części Polski, a lista obsługiwanych województw znajduje się powyżej. Nasze pojazdy docierają dużych miast i tych mniejszych. Wielkość miejscowości nie ma dla nas znaczenia – przyjedziemy w konkretnie wskazane miejsce.

Wszystkie auta wyjeżdżają z naszej bazy w pełni gotowe na transport naszych pasażerów. Pielęgnujemy każdego dnia nasze pojazdy dzięki czemu mają czystą tapicerkę i są po dezynfekcji. Zabiegi te nabrały szczególnego znaczenia w trakcie pandemii COVID. W tym okresie wprowadziliśmy dodatkowe czyszczenia pojazdów, dzięki czemu są one sterylne wyjeżdżając w trasę. Wybierz przewozy wykonywane naszymi busami – zawsze w komfortowych warunkach.

Busy Polska Belgia – kiedy jeździmy, zasady wjazdu

Z Polski do Belgii wyruszamy naszymi busami przez siedem dni w tygodniu. Codziennie wyjazdy umożliwiają wybór dowolnego terminu, co doceni każdy zobligowany terminami. Znacznie ułatwia to także zorganizowanie z nami całego wyjazdu. Transportu nie wykonujemy w takie dni jak: Wielkanoc, Boże Narodzenie. We wszystkie inne dni roku wyruszamy w trasę.

flaga Belgii

Wszyscy pasażerowie ze strefy Schengen (w tym obywatele Polski) nie potrzebują paszportu, wystarczy posiadać dowód osobisty. Jeśli jesteś spoza tej strefy sprawdź dokładnie jakie musisz spełnić warunki aby wyjechać z nami do poza polskie granice. Organizujemy także zagraniczne trasy grup zorganizowanych na wesela, do członków rodziny lub znajomych. W naszej ofercie znajdują się także przewozy pracowników które są skierowane do firm.

Dojeżdżamy do miast:

Tanie busy do Belgii : sprawdź koszty jakie poniesiesz.

ile kosztują busy do Belgii

Szukasz taniego transportu i dobrej oferty na przewóz osób do Belgii? Zastanawiasz się jakie poniesiesz koszty związane z wyjazdem i jak długo pojedziesz? W celu ustalenia ile kosztują nasze skontaktuj się z naszą infolinią na widoczny poniżej numer telefonu. Nie czekaj – już dziś zarezerwuj miejsce w komfortowym i bezpiecznym pojeździe, dzięki któremu dostaniesz sprawnie i zdrowy do celu podróży.

Kursujemy codziennie w dogodnych godzinach porannych. Każdorazowo dopasowujemy trasę przejazdu do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z przystępnymi cenami. W 2022 roku orientacyjny koszt przejazdu wynosił około 430 złotych

Przewozy do Belgii – rezerwacje krok po kroku, limity bagażu

 1. Sprawdź czy obsługujemy Twoje miasto,
 2. Rezerwacje dostępne są codziennie pod numerem: +48 600 856 765,
 3. Sprawdź czy Twój bagaż mieści się we wskazanych ponIżej limitach,
 4. Dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o godzinie wstawienia się kierowcy po Ciebie,
 5. W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie.
 6. Rezerwacje są dostępne także po wypełnieniu formularza kontaktowego.
 7. Płatności przyjmujemy u kierowcy lub przelewem na konto.

Limity bagażu: dwie średniej wielkości walizki oznaczone imieniem i nazwiskiem właściciela

Codziennie transport do Belgii zarezerwujesz także:
1. Wyślij SMS-A na numer +48 600 856 765 (podaj: imię i nazwisko, datę wyjazdu, numer kontaktowy, adres początkowy i końcowy).
2. Uzupełnij poniższy formularz podając te same dane:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]