Oferujemy tanie busy z Polski do Belgii codziennie rano wyjeżdżające w podróż od drzwi do drzwi. Wyjazdy odbywają się skoro świt, a przejazdy powrotne odbywają się w godzinach południowych. Wszystkie zainteresowane osoby oraz paczki zabieramy ze wskazanego przez nich adresu. Wyjazdy z Polski do Belgii pod dom odbywają się w każdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Przejazdy pomiędzy adresami ograniczają czas i wydatki. W ramach uiszczonej opłaty za bilet możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Rezerwacje przyjmujemy na infolinii (8-22) +48 600 856 765

obsługiwany obszar

Nasze stanowią doskonałą alternatywę dla drogich połączeń lotniczych, autokarowych i męczących podróży własnym samochodem. Zabierzemy Cię w komfortowych warunkach – klimatyzacja, wygodne fotele, lampki do czytania etc. Wybierając naszym busem możesz przespać całą podróż. Nasz kierowca obudzi Cię po przyjeździe do wskazanej destynacji.

Niezawodny bus Polska-Belgia z adresu pod adres

W naszej firmie poruszamy się pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez naszych klientów, jeden polski, a drugi belgijski. Ta forma podróżowania ma szczególne znaczenie w okresie jesiennym i zimowym. Jedziesz wprost ze swojego domu, pod dowolnie wybrany adres. Ta forma podróżowania jest ważna zwłaszcza jeśli nie zna się języków obcych, czy nie ma się zdolności poruszania po obcym mieście. Z nami pojedziesz z każdej małej wioski, do każdego nawet małego miasteczka, o ile znajduje się w obszarze naszej obsługi. Mapa poniżej.

Wybierz bus do Belgii codziennie w znakomitej ofercie na WWW.PZLTRAVEL.PL

Codziennie z oferty na busy Polska-Belgia mogą skorzystać mieszkańcy północno-zachodniej części Polski, a lista obsługiwanych województw znajduje się powyżej. Nasze busiki docierają dużych miast i tych mniejszych jadąc na adres. Codzienne wyjazdy umożliwiają wybór dowolnego terminu, co doceni każdy zobligowany terminami. Nie jeździmy w: Wielkanoc, Boże Narodzenie.

Wszystkie auta wyjeżdżają z naszej bazy w pełni gotowe na zabranie naszych pasażerów. Pielęgnujemy każdego dnia nasze pojazdy dzięki czemu mają czystą tapicerkę i są po dezynfekcji. Zabiegi te nabrały szczególnego znaczenia w trakcie pandemii COVID. W tym okresie wprowadziliśmy dodatkowe czyszczenia pojazdów, dzięki czemu są one sterylne wyjeżdżając w trasę.

Przewozy do Belgii cena

Zastanawiasz się ile kosztują przewóz osób Polska-Belgia i jakie poniesiesz koszty związane z wyjazdem oraz jak długo pojedziesz? W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z naszą infolinią na widoczny poniżej numer telefonu. Nie czekaj – już dziś zarezerwuj miejsce w komfortowym i bezpiecznym pojeździe, dzięki któremu dostaniesz sprawnie i zdrowy do celu podróży.

Kursujemy codziennie w dogodnych godzinach porannych. Każdorazowo dopasowujemy trasę przejazdu do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z przystępnymi cenami. W 2022 roku orientacyjny koszt przejazdu wynosił około 430 złotych

Jak wygląda transport do Belgii obejmujący całą strefę Schengen

flaga Belgii

Wszyscy pasażerowie ze strefy Schengen (w tym obywatele Polski) nie potrzebują paszportu, wystarczy posiadać dowód osobisty. Jeśli jesteś spoza tej strefy sprawdź dokładnie jakie musisz spełnić warunki aby wyjechać z nami do poza polskie granice. Organizujemy także zagraniczne trasy grup zorganizowanych na wesela, do członków rodziny lub znajomych. W naszej ofercie znajdują się także przewozy pracowników które są skierowane do firm.

Sprawdź naszą ofertę na powroty z Belgii, oferta dla woj. wlkp, oferta dla woj. lub, oferta dla woj. kuj-pom

Rezerwacje krok po kroku, limity bagażu

 1. Sprawdź czy obsługujemy Twoje miasto,
 2. Rezerwacje dostępne są codziennie pod numerem: +48 600 856 765,
 3. Sprawdź czy Twój bagaż mieści się we wskazanych poniżej limitach,
 4. Dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o godzinie wstawienia się kierowcy po Ciebie,
 5. W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie.
 6. Rezerwacje są dostępne także po wypełnieniu formularza kontaktowego.
 7. Płatności przyjmujemy u kierowcy lub przelewem na konto.

Limity bagażu: dwie średniej wielkości walizki oznaczone imieniem i nazwiskiem właściciela

Aby zarezerwować przewozy:
1. Wyślij SMS-A na numer +48 600 856 765 (podaj: imię i nazwisko, datę wyjazdu, numer kontaktowy, adres początkowy i końcowy).
2. Uzupełnij poniższy formularz podając te same dane:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]