Busy do Belgii

Szukasz ofert na taniego busa do Belgii z Polski? Z nami przedostaniesz się tam oraz wrócisz do kraju. Kursy w naszej firmie odbywają się codziennie. Oferta na dostępna jest w naszej firmie od początków jej istnienia, dzięki czemu jesteśmy pewnym przewoźnikiem. Tą trasę obsługujemy od ponad dekady, w zwiazku z czym śmiało można nazwać firmą która wie jak zachować się w każdej sytuacji. Wyjazdy na święta, weekendy lub wakacje? Wszystkie te okazje wymagają zorganizowania komfortowego, bezpiecznego i jednocześnie przystępnego cenowo przewozu. My jeździmy w obie strony, dlatego warto wybrać naszą firmę oferującą kursy we wskazane miejsce. Rezerwacje – +48 600 856 765

busy do Belgii

Dzięki nam dojedziesz  z północno-zachodniej części naszego kraju, co sprawia, iż każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.  W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania tysięcy osób, które dojeżdżają do pracy lub do rodziny za granicą, stworzyliśmy konkurencyjną propozycję trannsportową. Nasze pojazdy docierają dużych miast i tych mniejszych. Oferowane przez nas usługi stanowią doskonałą alternatywę dla drogich połączeń lotniczych i męczących podróży własnym samochodem.

Kraj ten przyciąga na swoje terytorium olbrzymią liczbę turystów, a także osoby szukające tu zatrudnienia. W Belgii zarabia się znakomicie, w związku z czym losy życiowe wielu naszych rodaków związane są z tym krajem. Wiele osób ktore zaczęły tu pracować kilkanaście lat temu osiadło już na stałę w tym kraju, a wracają do naszej ojczyzny w okresie świątecznym. To właśnie w tym okresie mamy najwięcej zleceń na kursy powrotne do naszej ojczyzny. Z nami pojedziesz busem do Belgii szybko tanio i komfortowo.

Przewozy z Polski do Belgii

Wykonujemy przewozy do Belgii z dowolnego adresu w Polsce (patrz teren obsługi) i zabierzemy Cię pod dowolny belgijski adres. Jest to ważny element naszej usługi który przytrzymuje z nami klientów, dzięki czemu jest ich sporo. Nasze auta codziennie wyjeżdżają z naszej bazy w pełni gotowe na transport naszych pasażerów. Pielęgnujemy każdego dnia nasze pojazdy dzięki czemu mają czystą tapicerkę i są po dezynfekcji. Zabiegi te nabrały szczególnego znaczenia w trakcie pandemii COVID. W tym okresie wprowadziliśmy dodatkowe czyszczenia pojazdów, dzięki czemu są one sterylne wyjeżdżając w trasę. .

busy Polska Belgia

Organizujemy także zagraniczne trasy grup zorganizowanych na wesela, do członków rodziny lub znajomych. W naszej ofercie znajdują się także przewozy pracowników które są skierowane do firm. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla grup zorganizowanych. Nasze pojazdy codziennie odjeżdżają z naszej bazy, dzięki czemu nie musisz dostosowywać się do naszego terminarza. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej codziennie dostępnej w najlepszej cenie na naszej stronie.

Nasze auta posiadają posiadają aktualne przeglądy techniczne, dzięki czemu wykonujemy bezpiecznie przejazdy do Belgii. potwierdzające sprawność floty. Wygodne siedzenia, klimatyzacja i miła obsługa podczas kursu są gwarancją maksymalnie komfortowego transportu w bardzo przystępnych cenach. Odjeżdżamy z nszego krju z samego rana wyruszając w trasę około godziny 15.

Busy Polska – Belgia

Nasza oferta na tanie busy do Belgii z Polski codziennie jadące od drzwi do drzwi jest kierowana jest do osób prywatnych jadących tam oraz firm wysyłających tam swoich pracowników. Połączenia na tej trasie to jedna z naszych podstawowych usług ale obsługujemy także agencje pracy. Wykonujemy dla tych podmiotów wyjazdy dla ich pracowników, dzięki czemu terminowo trafiają na swoje stanowisko pracy. W ramach tej oferty nasi partnerzy z agencji mogą liczyć na korzystną cenowo ofertę. Nasi pracownicy infolinii sprawnie posługują się językiem angielskim, dzięki czemu obsługujemy także zagraniczne pośrednictwa pracy.

przewozy do Belgii

Nasze usługi pozwalaj w dobrych cenach przedostać się do tego kraju co jest istotne przede wszystkim dla studentów i osób uczących się. W tym kraju swoją siedzibę mają liczne instytucje Unii Europejskiej, dzięki częmu często dowozimy tu wycieczki szkolne. Większość z nich trafia do stolicy, ale także popularne są w tym względzie tereny rzeki Mozeli. Kraj ten zasiedlony był już w czasach rzymskich kiedy mieśicła się tu jedna z prowincji imperium. Z tego okresu pozostały tu liczne zabytki, dzięki czemu można zaznajomić się z architekturą tamtych czasów. Wszystkie osoby zainteresowane kulturą tego kraju zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ile kosztują busy do Belgii?

ile kosztują busy do Belgii

Zastanawiasz się jakie poniesiesz koszty związane z wyjazdem do Belgii i jak długo pojedziesz? W celu ustalenia swojej ceny za przejazd skontaktuj się z naszą infolinią na widoczny poniżej numer telefonu. Nie czekaj – już dziś zarezerwuj miejsce w komfortowym i bezpiecznym pojeździe, dzięki któremu dostaniesz sprawnie i zdrowy do celu podróży. Kursujemy codziennie w dogodnych godzinach porannych. Każdorazowo dopasowujemy trasę przejazdu do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z przystępnymi cenami. Rezerwacje- +48 600 856 765,!

Jedną z atrakcji jaką można zwiedzić jadąc z nami do tego kraju jest Parc du Cinquantenaire. Park ten zajmuje areał 30 ha i znajduje się we wschodniej części centrum stolicyna terenie gminy Etterbeek.Można tu także dotrzeć tunelem Belliard. W XIX wieku park ten służył jako plac manewrowy dla wojska. Dziś park stanowi jedną z najbardziej popularnych atrakcji stolicy. Zmiany charakteru tych terenów zostały zapoczątkowane w 1880 roku kiedy to obchodzono 50-lecie odzyskania niepodległości. Kompleks wystawienniczy patronował sam król! Chciałbyś dotrzeć parku? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

Busy do Belgii – rezerwacje

Rezerwacje na przejazdy busami Polska – Belgia można w naszej firmie składać na naszej infolinii codziennie od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy!

Dojeżdżamy do miast: