Szukasz ofert na taniego busa do Belgii z Polski?  Z nami dostaniesz się busem do Belgii oraz wykonasz przejazd powrotny do naszego kraju. Busy do Belgii codziennie wyjeżdżają w naszej firmie w trasę. Oferta na dostępna jest w naszej firmie od początków jej istnienia, dzięki czemu jesteśmy pewnym przewoźnikiem. Tą trasę obsługujemy od ponad dekady, w zwiazku z czym śmiało można nazwać firmą która wie jak zachować się w każdej sytuacji. Wyjazdy na święta, weekendy lub wakacje? Wszystkie te okazje wymagają zorganizowania komfortowego, bezpiecznego i jednocześnie przystępnego cenowo przewozu. My jeżdzimy w obie strony, dlatego warto wybrać naszą firmę oferującą kursy we wskazane miejsce. Rezerwacje – +48 600 856 765

busy do Belgii

Dzięki nam dojedziesz  z północno-zachodniej części naszego kraju, co sprawia, iż każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.  W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania tysięcy osób, które dojeżdżają do pracy lub do rodziny za granicą, stworzyliśmy konkurencyjną propozycję przewozu. Nasze pojazdy docierają dużych miast i tych mniejszych. Oferowane przez nas usługi stanowią doskonałą alternatywę dla drogich połączeń lotniczych i męczących podróży własnym samochodem.

Kraj ten przyciąga na swoje terytorium olbrzymią liczbę turystów, a także osoby szukające tu zatrudnienia. W Belgii zarabia się znakomicie, w związku z czym losy życiowe wielu naszych rodaków związane są z tym krajem. Wiele osób ktore zaczęły tu pracować kilkanaście lat temu osiadło już na stałę w tym kraju, a wracają do naszej ojczyzny w okresie świątecznym. To właśnie w tym okresie mamy najwięcej zleceń na kursy powrotne do naszej ojczyzny.

Busy Polska Belgia

Z naszą firmą dostaniesz się busem z dowolnego adresu w Polsce (patrz teren obsługi) i zabierzemy Cię pod dowolny adres w Belgii. Jest to ważny element naszej usługi który przytrzymuje z nami klientów, dzięki czemu jest ich sporo. Nasze pojazdy codziennie wyjeżdżają z naszej bazy w pełni gotowe na transport naszych pasażerów. Pielęgnujemy każdego dnia nasze pojazdy dzięki czemu mają czystą tapicerkę i są po dezynfekcji. Zabiegi te nabrały szczególnego znaczenia w trakcie pandemii COVID. W tym okresie wprowadziliśmy dodatkowe czyszczenia pojazdów, dzięki czemu są one sterylne wyjeżdżając w trasę. .

busy Polska Belgia

Organizujemy także zagraniczne trasy grup zorganizowanych na wesela, do członków rodziny lub znajomych. W naszej ofercie znajdują się także przewozy pracowników które są skierowane do firm. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla grup zorganizowanych. Tanie busy do Belgii codziennie odjeżdżają z naszej bazy, dzięki czemu nie musisz dostosowywać się do naszego terminarza. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej codziennie dostępnej w najlepszej cenie na naszej stronie.

Nasze busy posiadają posiadają aktualne przeglądy techniczne, dzięki czemu bezpiecznie pojedziesz na trasie do Belgii z Polski lub z Polski do Belgii. potwierdzające sprawność floty. Wygodne siedzenia, klimatyzacja i miła obsługa na trasie przejazdu są gwarancją maksymalnie komfortowego transportu w bardzo przystępnych cenach. Odjeżdżamy z nszego krju z samego rana wyruszając w trasę około godziny 15.

Przewozy do Belgii

Nasza oferta na przewozy do Belgii kierowana jest do osób prywatnych jadących tam oraz firm wysyłających tam swoich pracowników. Przewozy na tej trasie to jedna z naszych podstawowych usług ale obsługujemy także agencje pracy. Wykonujemy dla tych podmiotów wyjazdy dla ich pracowników, dzięki czemu terminowo trafiają na swoje stanowisko pracy w Belgii. W ramach tej oferty nasi partnerzy z agencji mogą liczyć na korzystną cenowo ofertę. Nasi pracownicy infolinii sprawnie poslugują się językiem angielskim, dzięki czemu obsługujemy także zagraniczne pośrednictwa pracy.

przewozy do Belgii

Nasze usługi pozwalaj w dobrych cenach przedostać się do tego kraju co jest istotne przede wszystkim dla studentów i osób uczących się. W tym kraju swoją siedzibę mają liczne instytucje Unii Europejskiej, dzięki częmu często dowozimy tu wycieczki szkolne. Większość z nich trafia do stolicy, ale także popularne są w tym względzie tereny rzeki Mozeli. Kraj ten zasiedlony był już w czasach rzymskich kiedy mieśicła się tu jedna z prowincji imperium. Z tego okresu pozostały tu liczne zabytki, dzięki czemu można zaznajomić się z architekturą tamtych czasów. Wszystkie osoby zainteresowane kulturą tego kraju zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ile kosztują busy do Belgii?

ile kosztują busy do Belgii

Zastanawiasz się ile kosztują busy do Belgii i jak długo pojedziesz? W celu ustalenia swojej ceny za wyjazd skontaktuj się z naszą infolinią na widoczny poniżej numer telefonu. Nie czekaj – już dziś zarezerwuj miejsce w komfortowym i bezpiecznym busie, dzięki któremu dostaniesz sprawnie i zdrowy do celu podróży. Kursujemy codziennie w dogodnych godzinach porannych. Każdorazowo dopasowujemy trasę przejazdu do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z przystępnymi cenami. Rezerwacje- +48 600 856 765, Posiadamy najlepsze ceny na rynku!

Jedną z atrakcji jaką można zwiedzić jadąc z nami do Belgii jest Parc du Cinquantenaire. Park ten zajmuje areał 30 ha i znajduje się we wschodniej części centrum stolicyna terenie gminy Etterbeek.Można tu także dotrzeć tunelem Belliard. W XIX wieku park ten służył jako plac manewrowy dla wojska. Dziś park stanowi jedną z najbardziej popularnych atrakcji stolicy. Zmainy charakteru tych terenów zostałyt zapoczątkowane w 1880 roku kiedy to obchodzono 50-lecie odzyskania niepodległości. Kompleks wystawienniczy patronował sam król! Chciałbyś dotrzeć parku? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

Busy do Belgii – rezerwacje

Busy do Belgii w naszej firmie można rezerwować na naszej infolinii codziennie od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy!

Dojeżdżamy do miast: