Pracujesz na co dzień w Belgii? ? A może mieszka w niej bliska Ci osoba? Podróżujesz do Polski busem? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, z pewnością często dojeżdżasz z Polski do Belgii i z powrotem – na święta, weekendy lub wakacje. Wszystkie te okazje wymagają zorganizowania komfortowego, bezpiecznego i jednocześnie przystępnego cenowo transportu w obie strony.

Z i do Belgii dojedziesz teraz dzięki naszej ofercie przewozów z północno-zachodniej Polski. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania tysięcy osób, które dojeżdżają do pracy lub do rodziny za granicą, stworzyliśmy konkurencyjną propozycję transportu osób busami do miast miast takich jak Antwerpia i Genk. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla drogich połączeń lotniczych i męczących podróży własnym samochodem. Busy do Belgii w najlepszej cenie dostępne na naszej stronie.

Transport grup zorganizowanych

Organizujesz zwiedzanie Belgii w większej grupie? Planujesz wyjazd na zagraniczne wesele członków rodziny lub znajomych? A może chcesz wysłać swoich pracowników do pracy w pobliżu belgijskich miast – Antwerpii lub Genk? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów dla grup zorganizowanych.

Grupy zorganizowane zachęcamy do wspólnej podróży na pokładzie naszych w pełni wyposażonych busów, które posiadają aktualne przeglądy techniczne potwierdzające sprawność floty. Wygodne siedzenia, klimatyzacja i miła obsługa na trasie przejazdu są gwarancją maksymalnie komfortowego przewozu osób z Polski do Belgii.

Przewóz paczek

Chcesz przekazać paczkę osobie pracującej na co dzień w Belgii? A może zależy Ci na dostarczeniu przesyłki do rodziny lub znajomych w Polsce? To prostsze niż myślisz! Wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi transportu paczek – z i do Belgii. Dzięki temu masz możliwość szybkiego i wygodnego przetransportowania paczki bez konieczności odbywanie dalekiej podróży.

Osoby zainteresowane przekazaniem paczki informujemy, że przesyłki zabieramy w trasę wyłącznie wtedy, gdy dysponujemy odpowiednią ilością miejsca w busie. W okresach wzmożonego ruchu, dostarczenie paczki z i do Belgii może nie być możliwe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów związanych z usługą.

Cennik i rezerwacje

Nie czekaj – już dziś zarezerwuj miejsce w komfortowym i bezpiecznym busie z Polski do Belgii lub z Belgii do Polski. Kursujemy codziennie w dogodnych godzinach porannych. Każdorazowo dopasowujemy trasę przejazdu do potrzeb i oczekiwań pasażerów. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z przystępnymi cenami przewozów. Zadzwoń pod +48 600 856 765, by zająć miejsce w busie!

Dojeżdżamy do miast: