Busy do Danii z: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolska, Lubuskie i Kujawsko – Pomorskie

Każdego dnia od ponad 10 lat oferujemu naszym Klientom tanie busy oraz bezpieczny i komfortowy przewóz osób i transport paczek. Zaufało nam już tysiące Klientów podróżujących z nami każdego dnia na Zachód Europy. W związku ze stałym wzrostem zainteresowania naszymi usługami uruchomiliśmy nowe trasy, w tym busy na trasie z Polski do Danii. Dania to stały kierunek dla wielu naszych rodaków wybierających się do pracy, w odiwedziny do rodziny czy tych którzy jadą po prostu zwiedzić ten piękny kraj. Przejazdy organizowane są w każdy poniedziałek i piątek z województw: kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, Wielkopolska i zachodniopomorskie. Dojeżdżamy m.in. do takich miast w Szwajcarii jak: Alborg, Esbjerg, Kolding, Herning czy Randers.

Wszelkie rezerwacje, zapytania ofertowe prosimy kierować pod nr telefonu +48 600-856-765. Z chęcią odpowiemy na Państwa wszelkie pytania bądź zaznajomimi się z Państwa sugestiami. Busy do Danii Kujawsko Pomorskie? Postaw na PZLtravel!

obszar obsługi

Przewóz osób do Danii – podstawowe informacje o transporcie paczek i ptrzewozie osób.

Nasza firma dysponuje flotą ponad czterdziestu nowych i komfortowych busów, w większości marki Renault Traffic. Nasze busy przewożą w ramach jednego kursu do ośmiu pasażerów plus kierowca. Stawiamy olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo naszych pasażerów w czasie podróży, dlatego nasze pojazdy przechodzą systematyczną diagnostykę oraz regularnie wymieniamy je na nowe busy. Nasza flota ma bogate wyposażenie, w której skład wchodzi m.in. klimatyzacja czy sprzęd DVD.

Oferujemy Państwu usługi transportowe na znakomitym poziomie w najniższych cenach na rynku. Przewozy osób z Polski do Danii oraz w przeciwną stronę organizujemy cyklicznie w każdy poniedziałek oraz piątek z wyjatkiem świąt w kwietniu i w grudniu . Busy z Polski odjeżdżają w godzinach rannych. Z kolei transport z Danii do Polski rozpoczyna się w godzinach nocnych. Ohsługujemy Klientów z takich obszarów Polski jak: Lubuskie, Wielkopolska, Pomorskie, Kujawsko – Pomorskie oraz Zachodniopomorskie. Busy do Danii z kujawsko pomrskiefo odjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek. Zapraszamy!

Informacje o usłudze

Nasze busy do Danii prowadzone są przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do prowadzenia dziewięcioosobowych pojazdów. Z nami zaoszczędzisz swój cenny czas. Po pierwsze rezerwacji możesz dokonać w łatwy sposób kontaktując się z nami telefonicznie, a kierowca przyjedzie po Ciebie w dokładnie wskazane przez Ciebie miejsce. Może być to Twój adres zamieszkania lub zupełnie inny adres – to Ty decydujesz gdzie chcesz być odebrany. Zawieziemy Cię również pod konkretnie wskazany adres.

W cenę przewozu wliczona jest również opłata za Twój bagaż. Możesz zabrać ze sobą jedną dużą walizkę oraz bagaż podręczny, który możesz umieścić na swoich nogach lub pod fotelem. W przypadku większej ilości bagażu poinformuj nas o tym w trakcie składania rezerwacji. Na dzień przed odjazdem zadzwonimy do Ciebie z informacją o godzinie przyjazdu busa wraz z kierowcą. Przewóz osób z Danii do Polski odbywa się w godzianch wieczornych i organizowany jest w każdy poniedziałek i piątek. Z Polski jeżdzimy w godzinach wczesnoporannych w piągtek i sobotę. W naszej ofercie znajdeziesz: busy z Polski do Niemiec Lubuskie, busy z Polski do Danii Lubuskie czy też busy z Polski do Szwajcarii Lubuskie.