busy do Danii

Jedziesz za granicę i szukasz w internecie najlepszej oferty na busa z Polski do Danii? Jeśli tak to mamy dla Ciebie ofertę. Z nami pojedziesz z dowolnego miejsca na obszarze jaki obsługujemy, do miejsca w którym chcesz się znaleźć. W naszej firmie przewozy z Polski do Danii z adresu na adres wykonywane są dla wszystkich osób, które zarezerwują wyjazd z nami. W naszej firmie wykonamy dla Ciebie przejazd z dowolnego adresu w Polsce pod konkretny adres w Danii. Dojazdy pod wskazane drzwi to najwygodniejsza forma międzynarodowego przemieszczania się. Obywa się ona bez przesiadek. W naszej firmie kursy wykonywane są przez doświadczonych kierowców dzięki czemu każda podróż mija bez turbulencji, na czas i we wskazane miejsce. Rezerwacje na tanie wyjazdy od drzwi do drzwi, są codziennie dostępne na naszej infolinii.

Z nami udasz się w podróż w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Podróż odbywa się naszymi bezpiecznymi pojazdami, wyprodukowanymi przez koncern Renault. Wszystkie nasze pojazdy posiadają wygodne fotele, pojemny luk bagażowy, osiem miejsc dla pasażerów.

Kursy busami do Danii odbywają się cykliczne w pierwszym i piątym dniu tygodnia, co znacznie ułatwia zaplanowanie wyjazdu na przedłużony weekend i nie tylko. Z kraju kursy rozpoczynają się o poranku, dzięki czemu w tym samym dniu jesteśmy we wskazanej destynacji. Obsługujemy duże terytorium dzięki czemu można załapać się na kurs z nami. W naszej obsłudze znajdują się duże miasta, jak i maleńkie wioski. Transport odbywa się bez przesiadek pomiędzy adresami jakie nam wskażesz. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem działającym od ponad 10 lat, więc kurs z nami jest zawsze bezpieczny. Skorzystaj z naszych przejazdów busem do Danii i przekonaj się, że komfort i dobre ceny idą ze sobą w parze.

Zapraszamy do kontaktu i do rezerwacji +48 600 856 765.

Przewozy do Danii

flaga

Nasze busy wykonują bezpośrednie kursy, dzięki którym przedostaniesz się pod wskazane drzwi. Oznacza to tyle, że pojedziesz pomiędzy dwoma wskazanymi przez Ciebie adresami. Wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego adresu w Polsce pod dowolny adres w Danii jest sprawnymi pojazdami. Oferujemy tanie usługi przewozowe od drzwi do drzwi codziennie dostępny na naszej infolinii! Dzięki tej formie lokomocji zaoszczędzisz swój cenny czas i pieniądze. Fundusze zaoszczędzone w ten sposób można przeznaczyć na inne przyjemne wydatki. Ceny w naszej firmie są naprawdę dobre o czym przekonasz się składając rezerwację. W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu umieszczanego w luku pojazdu oraz bagażu podręcznego. Zabierz ze sobą wszystko co może przydać się w podróży i podczas pobytu w tym kraju.

Przewóz osób do wybranego regionu duńskiego można rezerwować codziennie na naszej infolinii. Z nami każdym razem znajdziesz tanie wyjazdy do wybranego duńskiego regionu, dzięki którym pojedziesz szybko, komfortowo i bezpiecznie co celu podróży. Większość przewozów w naszej firmie obywa się przesiadania się, dzięki czemu nasi klienci nie są narażeni na ewentualną słotę lub pluchę. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się komfortem w rozsądnych cenach! Zapraszamy do składania zamówień na naszej infolinii codziennie od 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie przejazdu, ustalając przy tym termin i cenę.

Dni wyjazdów oraz informacje o naszej flocie

W poniedziałki i piątki z nami pojedziesz tanio busami rano wyjeżdżając z kraju! W naszej obsłudze znajduje się teren pięciu województw. Wykonujemy między innymi przewóz z kujawsko-pomorskiego. Rozpiska województw jakie obsługujemy znajduje się powyżej. Nasze pojazdy docierają do nich w wyznaczone dni wykonując sprawne i komfortowe kursy. Na stronie głównej naszego serwisu znajdą Państwo dokładny obszar z którego zabieramy i dowozimy naszych klientów za granicę. W ramach zakupionego transportu każdy nasz klient może zabrać dwie walizki i bagaż podręczny. Dzięki wysokim limitom bagażowym weźmiesz ze sobą wszystko co ważne!

W chwili obecnej flota naszych pojazdów liczy sobie około 40 sztuk. Wszystkie nasze auta są w pełni sprawne i komfortowe. Posiadamy własny warsztat samochodowy w którym wykonujemy ich diagnostykę. Jeśli któryś z pojazdów nie spełnia naszych wysoko postawionych kryteriów sprawności, to bez wahania wymieniamy do na nowy. Z nami zawsze bezpiecznie dotrzesz we wskazane miejsce. W naszej ofercie znajdziesz kursy w przyjaznej dla podróżnych cenie. Ciesz się komfortem w rozsądnych cenach. Wybierz się w wspólną podróż z naszą firmą!

Rezerwacje, koszty, bagaż , godziny i dni wyjazdów

  • rezerwacja podróży dostępna jest pod nr telefonu +48 600 856 765 w godzinach 8-22, co zapewnia kontakt w dowolnej godzinie
  • naszych klientów zabieramy pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą,
  • kursy odbywają się w poniedziałki i piątki w godzinach rannych, co umożliwia dotarcie do celu w tym samym dniu,
  • a powroty rozpoczynają się w godzinach wieczornych,
  • zatrudniamy doświadczonych kierowców,
  • nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z transportem bagażu. W podróż możesz zabrać jedną dużą walizkę oraz bagaż podręczny, dzięki czemu zabierzesz wszystko co potrzebne. W przypadku większej ilości bagażu poinformuj nas o tym przed kursem,
  • jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, a więc na dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy,
  • Dania dostępna jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Tanie busy do Danii

W naszej firmie zarezerwujesz busy do Danii z Polski codziennie w znakomitej cenie. Jeśli szukasz oferty na tanich wyjazdów siedem dni w tygodniu dostępnych do rezerwacji to jesteś w idealnym miejscu. Obsługujemy terytorium północno – zachodniej i centralnej części kraju. Obsługiwane województwa znajdują się w linku poniżej. W drodze do tego kraju przejeżdżamy przez północne terytorium naszego zachodniego sąsiada. Nie obsługujemy duńskich wysp, w związku z czym jadąc z nami dotrzesz tylko do części kontynentalnej. Z nami zawsze pojedziesz komfortowymi pojazdami marki Renault Traffic, które pozwolą Ci wyjść wypoczętym. Nasza firma to gwarancja jakości i miłej atmosfery podczas podróży, dzięki czemu otrzymasz najlepszą ofertę na rynku. Na rynku słyniemy z tanich usług organizowanych na wysokim poziomie, o czym mamy nadzieję, że się przekonasz. Komfortowe przejazdy codziennie dostępne są na naszej stronie! Skorzystaj z naszej oferty na tanie przewozy!


Informacje turystyczne

Kraj:Dania
Kontynent:Europa
Stolica kraju:Kopenhaga
Liczba mieszkańców:5 500 510 osób
Powierzchnia:43 094 km2
Waluta:korona duńska
Język:duński
Wiza:nie

Miejsca które warto zwiedzić jadąc z nami do Danii:

  • Jedną z wielu atrakcji tego kraju jest Skagen. Jest to z pewnością jeden z najpiękniejszych rejonów w kraju. Znajdują się tu oszałamiające wrzosowiska i strome wapienne klify znajdujące się na pobliskich wyspach
  • Najbardziej wysuniętą na wschód wyspą duńską jest Bornholm. Bornholm to kontrasty pomiędzy skalistymi klifami, piaszczystymi, rozciągłymi i szerokimi plażami, zadziwiającymi lasami czy uroczymi okrągłymi kościółkami. Na nas wywarły tu największe wrażenie wioski rybackie. a nadbrzeżnymi rybackimi miasteczkami wywierają niesamowite wrażenie na każdym, kto je zobaczy.

W Danii warto kupić wyroby ze szkła, także te wykonane ze srebra i drewna, porcelanę, ceramikę, tekstylia, klocki Lego.