Szukasz dobrej oferty na busa do Danii z Polski z adresu pod adres? Z nami bezpiecznie pojedziesz we wskazane miejsce. Wyjazdy od drzwi do drzwi rozpoczynają się rano (poniedziałek i piątek), a powroty organizujemy wieczorem. Przewozy do Danii z Polski odbywają się zawsze od domu pod dom. Jest to najwygodniejsza forma międzynarodowego przemieszczania się. Trasa pokonywana door to door odbywa się z reguły bez przesiadek, dzięki czemu unika się nieprzychylnej pogody. Bilety na busy Polska – Dania zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 600 856 765.

obszar

Nasz minibus wykonują transport z Polski do Danii w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Obsługujemy duże terytorium, dzięki czemu można załapać się na nasze usługi. W naszej obsłudze znajdują się duże miasta, jak i maleńkie wioski. Jesteśmy doświadczoną firmą działającym od ponad 10 lat, więc kurs z nami jest zawsze bezpieczny. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, dzięki którym podróż minie bez przeszkód. Wybierz firmę z doświadczeniem, dzięki której dotarcie do celu na czas jest niemal pewne.

Przewóz osób do Danii – jeździmy z adresu pod adres – tanie podróżowanie i wyjazdy z Polski

flaga

Wybierz komfortowe busy z Polski do Danii u sprawdzonej i rzetelnej firmy. Jako przewoźnik sprawdzamy się od ponad dekady, a grono naszych klientów stale rośnie. Oferujemy tanie busy do Danii codziennie dostępne do rezerwacji. Podróżujemy z adresu pod adres, czyli jeździmy pomiędzy miejscami wskazanymi nam przez naszych klientów. Ta forma przemieszczania się ma szczególne znaczenie w okresie jesiennym i zimowym, kiedy to pogoda płata figle. Skraca się także czas podróży i obniżają koszty, ze względu na eliminację innych form przemieszczania się. Nasze busiki jadą pomiędzy dwoma wskazanymi destynacjami, można spokojnie przespać całą podróż

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Obsługujemy zagraniczne i polskie firmy, a także pośrednictwa pracy, które dzięki naszym usługom są pewne terminowego dotarcia pracownika. Realizujemy także usługi transportowo – kurierskie pomiędzy dwoma krajami. W standardzie zabieramy małe paczki i dokumenty.

Bus Polska Dania – zabierz ze sobą dużą ilością bagażu, inne udogodnienia

Wybierając nasze przejazdy busem z Polski do Danii, uzyskujesz możliwość zabrania ze sobą bagażu. Limit na pasażera wynosi: dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Pierwszy z nich umieszczany jest w luku bagażowym powinien być zaopatrzony w imienne plakietki, które ułatwią jego wydawanie. Jeśli masz problem z zapakowaniem bagażu, to poproś o pomoc naszego kierowcę.

Każdy nasz bus do Danii wyposażony jest w sprawną klimatyzację wygodne fotele, gniazdko ładujące, a także w sprzęt DVD. Zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stacje benzynowe, które umożliwiają rozprostowanie się, skorzystanie z WC czy zakup jedzenia.

Sprawdź na poniższej mapce czy naszymi busami docieramy do Twojego miasta

Ile kosztuje bus do Danii: cena, cennik

Jesteś ciekawy w jakiej cenie pojedziesz busami na trasie Polska – Dania? Codziennie zarezerwujesz u nas wyjazdy z adresu pod adres, których cena z pewnością Cię zadowoli. Jeśli szukasz oferty tanich kursów siedem dni w tygodniu dostępnych do rezerwacji, to jesteś w idealnym miejscu. Stosunek jakości do ceny w naszej firmie jest bardzo dobry, ale jesteśmy legalnie działającą firmą więc nie będziemy tańsi od wolnych strzelców. W zamian oferujemy znakomitych kierowców, sprawne auta, które w razie awarii szybko podmieniamy na nowy pojazd. Każde nasze auto jest także wyposażone w narzędzia do doraźnej naprawy. Codzienne przejazdy z pewnością doceni każdy, który chce terminowo wstawić się w wybranym miejscu. Finalne koszty podróży w 2022 roku oscylowały w kwocie około 420 zł. Tanio, sprawnie, komfortowo i z uśmiechem na buzi pojedź razem z PLZTRAVEL.

Co warto wiedzieć przed podróżą?

Organizując wyjazd busem do Danii warto poznać kilka istotnych informacji, które pomogą Ci się lepiej przygotować i zaadaptować do nowego otoczenia. Dania ma umiarkowany klimat morski, charakteryzujący się łagodnymi latami i chłodnymi zimami. W miastach i miejscach turystycznych wiele osób mówi po angielsku, więc łatwo można się porozumieć. Używa się tu duńskiej korony (DKK) jako waluty. Warto sprawdzić aktualne kursy wymiany walut przed wyjazdem.

Ceny żywności, zakwaterowania i innych dóbr mogą być wyższe niż w innych krajach, dlatego warto odpowiednio zaplanować budżet. Kraj ten ma wiele atrakcji do zaoferowania, takich jak Kopenhaga (stolica kraju), zamek Kronborg w Helsingør, Legoland w Billund oraz malownicze plaże na wybrzeżu. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) umożliwia dostęp do publicznej tutejszej opieki zdrowotnej. Warto jednak również rozważyć posiadanie prywatnego ubezpieczenia podróżnego. Wybierz najtańsze podróżowanie z PZLTRAVEL.

REZERWACJE KROK PO KROKU

 1. Sprawdź czy jeździmy busami do Twojego miasta,
 2. Rezerwacje dostępne są codziennie pod numerem: +48 600 856 765,
 3. Sprawdź czy Twój bagaż mieści się we wskazanych wcześniej limitach,
 4. Dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o godzinie wstawienia się kierowcy po Ciebie,
 5. W dniu wyjazdu z Polski kierowca będzie z Tobą w kontakcie.
 6. Rezerwacje są dostępne także po wypełnieniu formularza kontaktowego.
 7. Płatności przyjmujemy u kierowcy lub przelewem na konto.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]