Busy do Danii

Szukasz dobrej oferty na busa z Polski do Danii z adresu pod adres? Z nami tanio i bezpiecznie pojedziesz we wskazane miejsce. Wyjazdy od drzwi do drzwi rozpoczynają się rano, a powroty organizujemy nocą. Przewozy z Polski do Danii odbywają się zawsze pod wskazany dom. Jest to najwygodniejsza forma międzynarodowego przemieszczania się. Trasa pokonywana door to door odbywa się z reguły bez przesiadek, dzięki czemu unika się nieprzychylnej pogody. Wyjazdy busem na trasie Polska – Dania zarezerwujesz codziennie na naszej infolinii -> +48 600 856 765.

 lista obsługiwanych województw w tym pomorskie

Przejazdy wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Obsługujemy duże terytorium, dzięki czemu można załapać się na nasze usługi. W naszej obsłudze znajdują się duże miasta, jak i maleńkie wioski. Jesteśmy doświadczoną firmą działającym od ponad 10 lat, więc kurs z nami jest zawsze bezpieczny. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, dzięki którym podróż minie bez przeszkód.

Busy z Polski do Danii

flaga

Busami do Danii jeździmy z Polski na wskazany nam przez klientów wcześniej adres. Ta forma przemieszczania się ma szczególne znaczenie w okresie jesiennym i zimowym, kiedy to pogoda płata figle. Skraca się także czas podróży i obniżają koszty, ze względu na eliminację innych form przemieszczania się.

Usługi oferujemy dla naszych klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Obsługujemy zagraniczne i polskie firmy, a także pośrednictwa pracy, które dzięki naszym usługom są pewne terminowego dotarcia pracownika. Realizujemy także usługi kurierskie pomiędzy dwoma krajami. W standardzie zabieramy małe paczki i dokumenty. Wybierz sprawdzoną firmę!

Tanie busy do Danii codziennie w dobrej cenie

Cennik potrzebny? Codziennie zarezerwujesz u nas usługi, których cena z pewnością Cię zadowoli. Jeśli szukasz oferty tanich kursów siedem dni w tygodniu dostępnych do rezerwacji, to jesteś w idealnym miejscu. Stosunek jakości do ceny w naszej firmie jest bardzo dobry, ale jesteśmy legalnie działającą firmą więc nie będziemy tańsi od wolnych strzelców. W zamian oferujemy znakomitych kierowców, sprawne auta, które w razie awarii szybko podmieniamy na nowy pojazd. Każde nasze auto jest także wyposażone w narzędzia do doraźnej naprawy. Codzienne przejazdy z pewnością doceni każdy, który chce terminowo wstawić się w wybranym miejscu. Na rok 2022 orientacyjna cena za transport wynosiła około 420 złotych.

Przewozy do Danii z dużą ilością bagażu

Wybierając się z nami busami, uzyskujesz możliwość zabrania ze sobą bagażu. Limit na pasażera wynosi: dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Pierwszy z nich umieszczany jest w luku bagażowym powinien być zaopatrzony w imienne plakietki, które ułatwią jego wydawanie. Jeśli masz problem z zapakowaniem bagażu, to poproś o pomoc naszego kierowcę.

Każdy nasz busik wyposażony jest w sprawną klimatyzację wygodne fotele, gniazdko ładujące, a także w sprzęt DVD. Jeśli potrzebujesz wi-fi, to poproś o niego naszego kierowcę. Zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stacje benzynowe, które umożliwiają rozprostowanie się, skorzystanie z WC czy zakup jedzenia.

Sprawdź na poniższej mapce czy obsługujemy Twoje miasto!

Co warto wiedzieć przed podróżą?

Organizując wyjazd warto poznać kilka istotnych informacji, które pomogą Ci się lepiej przygotować i zaadaptować do nowego otoczenia. Dania ma umiarkowany klimat morski, charakteryzujący się łagodnymi latami i chłodnymi zimami. W miastach i miejscach turystycznych wiele osób mówi po angielsku, więc łatwo można się porozumieć. Dania używa duńskiej korony (DKK) jako waluty. Warto sprawdzić aktualne kursy wymiany walut przed wyjazdem.

Ceny żywności, zakwaterowania i innych dóbr mogą być wyższe niż w innych krajach, dlatego warto odpowiednio zaplanować budżet. Dania ma wiele atrakcji do zaoferowania, takich jak Kopenhaga (stolica kraju), zamek Kronborg w Helsingør, Legoland w Billund oraz malownicze plaże na wybrzeżu. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) umożliwia dostęp do publicznej opieki zdrowotnej w Danii. Warto jednak również rozważyć posiadanie prywatnego ubezpieczenia podróżnego. Zapraszamy do wspólnej podróży.

REZERWACJE KROK PO KROKU

 1. Sprawdź czy jeździmy busami do Twojego miasta,
 2. Rezerwacje dostępne są codziennie pod numerem: +48 600 856 765,
 3. Sprawdź czy Twój bagaż mieści się we wskazanych wcześniej limitach,
 4. Dzień przed odjazdem do Danii poinformujemy Cię o godzinie wstawienia się kierowcy po Ciebie,
 5. W dniu wyjazdu z Polski kierowca będzie z Tobą w kontakcie.
 6. Rezerwacje są dostępne także po wypełnieniu formularza kontaktowego.
 7. Płatności przyjmujemy u kierowcy lub przelewem na konto.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu: (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących usług i produktów.

  [recaptcha]