Nasza firma prowadzi transport osób z Wielkopolski do Niemiec i nie tylko. Transport odbywa się naszymi kompleksowo wyposażonymi busami. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się przewozem osób to idealnie trafiłeś! Nasz region obsługi to nie tylko Wielkopolska, ale tu jeździmy najczęściej. Posiadamy olbrzymią flotę nowoczesnych busów. Gro z nich stanowią busy marki Renault Traffic. Dbamy o ich czystość oraz systematyczną diagnostykę – sprawne pojazdy to bezpieczeństwo dla Twojej podróży, a to dla nas priorytet. Prowadzimy tani przewóz osób i transport paczek. Zaufało nam już tysiące Klientów, który wozimy w systemie „door to door”. Jeżdzimy na trasie Wielkopolska – Niemcy – Wielkopolska. Busy z Wielkopolski do Niemiec w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie!

Nasze busy zabiorą Cię z miejsca Twojego pobytu i zawieziemy dokładnie tam gdzie tego potrzebujesz. Prowadzimy stałe linie na trasie z Wielkopolski do Niemiec. Centralne Niemcy obsługujemy każdego dnia jadąc do Holandii. Północ i południe kraju obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy z naszego kraju organizowane są w godzinach wczesnoporannych, a wyjazdy od naszego zachodniego sąsiada organizowane są na przełomie poniedziałku i wtorku. Docieramy oczywiście do największych miast miast naszego sąsiada: Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia, ale dowieziemy Cię również do każdej najmniejszej wioski. Twój transport Twoje decyzje! Zadzwoń i zamów swój przewóż już dziś pod nr telefonu: Tel. +48 600 856 765.

Busy do Niemiec Wielkopolska

Nasza firma obsługuje Klientów indywidualnych jadących za granicę z Wielkopolski do Niemiec w poszukiwaniu pracy, do rodziny czy też na upragnioną wycieczkę. Klienci indywidualni to jednak nie nasz jedyny target. Oferujemy także transport przesyłek – które w łatwy i szybki sposób trafią w odpowiednie miejsce. Obsługujemy również grupy zorganizowane oraz agencje pracy. Grupy zorganizowane mają do wyboru dwie opcje: wynajem busa wraz z kierowcą oraz wynajem busa bez kierowcy. Przy wyborze drugiej opcji zawieziemy Cię tam gdzie tego potrzebujesz na terytorium Polski oraz poza granice naszego kraju. Wynajmując busa bez kierowcy jedziesz dokładnie tam gdzie tego potrzebujesz opłacając busa w systemie godzinnym, dziennym, tygodniowym bądź miesięcznym.

Nasza firma to znakomita znakomita jakość usług połączona z ich niskimi cenami. Tanie busy to znakomita opcja dla osób wybierających się do pracy za granicę, chociażby do Niemiec. Aby zarezerwować przewóz krajowy lub zagraniczny prosimy o kontakt z nami pod numerem Tel. +48 600 856 765 . Rezerwacja jest bardzo prosta, a nasz profesjonalny zespół z chęcią udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji. Busy z Wielkopolski w najlepszej ofercie na naszej stronie.

Transport odbywa się naszymi dziewięcioosobowymi busami, w których przewidziane jest miejsce dla 8 pasażerów i kierowcy. Nasze busy prowadzone są wysoko kwalifikowanych kierowców. Posiadają oni niezbędne umiejętności i kwalifikacje oraz posiadają wszelkie niezbędne badania uprawniające do zbiorowego przewozu osób rzetelni kierowcy i sprawne busy to przecież gwarancja bezpiecznej podróży dla Ciebie – a to z całą pewnością jest najważniejsze. Posiadmy ponaddziesięcioletnie doświadczenie w zbiorowym transporcie osób do Niemiec. Zaczynaliśmy od jednego busa, a dziś mamy ponad czterdzieści niezawodnych busów.

Informacje turystyczne

Wielkopolska łączy ze sobą wspaniałe krajobrazy z wczesnośredniowiecznym rodowodem. Swoją nazwę zawdzięcza Polanom, którzy zamieszkiwali ten obszar, choć pierwsze osadnictwo pojawiło się w tym rejonie jedenaście stuleci przed naszą erą, w okolicach Wschowy. Obecny kształt województwa został mu nadany w 1999 roku. Wcześniej rejon ten był podzielony na kilka mniejszych województw. To co wymaga podkreślenia to duża różnorodność kulturowa regionu. Na terenie Wielkopolski wyróżniono aż 106 grup etnograficznych.

Wybierając się do Niemiec  koniecznie musicie zobaczy gmach Parlamentu niemieckiego, który rzecz jasna ma swoj ą siedzibę w Berlinie. W tym miejscu co pięć lat wybierany jest prezydent Niemiec w czasie obrad Zgromadzenia Federalnego. Jego siedziba znajduje się w centrum Berlina, a konkretnie w dzielnicy Tiergarten. Budynek został zaprojektowany przez znanego architekta jakim był Paul Wallot. Prace nad budową trwały 110 lat od 1884 roku. Budynek mocno ucierpaiłpodczas Drugiej Wojny Światowej. Został pieczołowicie odrestaurowany w latach 60 – tych.