Szukasz busa do Szwajcarii z Gorzowa Wielkopolskiego? Znakomicie, gdyż przewozy osób na tej trasie organizujemy rano w każdy poniedziałek i piątek, a wracamy późnym wieczorem. Posiadamy kompleksowo wyposażone, czyste i co najważniejsze sprawne auta. Wykonamy transport ze wskazanego miejsca z Gorzowa pod wskazany szwajcarski adres. Podróż pod dom, to oszczędność czasu pieniędzy i stresów związanych z przesiadką. 

OBSZAR OBSŁUGI

Nasze pojazdy poza miejscem dla kierowcy posiadają również 8 miejsc dla naszych klientów. Prowadzone są one przez doświadczonych i miłych kierowców, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą – to gwarant Twojego bezpieczeństwa. W ramach transportu z Gorzowa do Szwajcarii możesz bez dodatkowych zabrać swój bagaż. Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić na naszej infolinii wyjazd już dziś.

Przewozy do Szwajcarii z Gorzowa

Poza kursami pasażerskimi prowadzimy również transport niskogabarytowych paczek i listów. W ramach przejazdu z Gorzowa Wlkp. do Szwajcarii możesz uciąć sobie drzemkę lub puścić film na DVD. Wszystkie nasze auta mają wygodne fotele, światełka, lampki, gniazdko. Dalej się zastanawiasz? Wybór może być tylko jeden – zdecydowanie postaw na PZLtravel. Oferowane usługi to nasze jedyne źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego z pełną powagą.

Gorzów jest wspaniałym miastem, które także warto jadąc z nami odwiedzić. Park zoologiczny to bardzo ciekawe miejsce i jest idealne dla osób ciekawych świata i rodzin z dziećmi. Można tu zobaczyć różnorodne gatunki zwierząt i spędzić czas na świeżym powietrzu. Polecamy pochodzić po urokliwym Starym Mieście pozwala poznać historię miasta. Na nas duże wrażenie wywarł kościół św. Marcina oraz wiele innych zabytków.