Busy do Luksemburga z takich województwa jak: pomorskie i kujawsko – pomorskie i trzech innych

Szukasz dobrej oferty na busa do Luksemburga z Polski? Z nami pojedziesz bez nadmiernych wydatków do celu swojej podróży. Zajmuje się profesjonalnymi przewozami i transportem paczek od ponad 10 lat, dzięki czemu jesteśmy doświadczoną firmą. W tym okresie nasza ciężką praca przyciągała wybierających się w podróż do pracy, do rodziny czy też na wakacje do krajów Zachodu. Stale rozwijamy nasze portfolio usług, dzięki czemu w uruchomiliśmy w 2019 roku nowe tanie linie, oferująz także busy jadące sprawnie do Luksemburga.

busy do Luksemburga
busy luksemburg polska

Zabierzemy Cię w komfortową podróż, dzięki czemu dostaniesz się do pracy lub w wymarzone miejsce -> rezerwacje +48 600 856 765 . Przejazdy organizujemy w każdy poniedziałek i piątek wysyłąjąc busy do Luksemburga z kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, lubuskie, wielkopolska i zachodniopomorskie. Dojeżdżamy do takich miast jak: Clervaux, Vianden, Diekirch, Echternach, Differdange czy Esch-sur-Alzette.

Busy z Luksemburga

W każdy poniedziałek i piątek w okolicacch 23-24 ruszają w drogę powrotną nasze busy z Luksemburga do Polski. Nasze busy są starannie czyszczone przez nowym kursem. Nasze usługi wykonujemy naszymi dziewięcioosobowymi, komfortowymi i w pełni sprawnymi pojazdami, dzięki czemu podróżni są bezpieczni. Nie oszczędzamy na klientach – ich bezpieczeństwo to dla nas priorytet dlatego naszą flotę tworzy ponad 40 nowych i systematycznie serwisowanych pojazdów. Wyróżnia nas znakomita korelacja jakości do ceny, co umożliwia otrzymanie najlepszej oferty dostępnej na rynku.

Nasze busy na trasie wiądącej z Luksemburga do Polski wykonują kursy Luksemburg kursy w każdy poniedziałek oraz piątek. Nie obsługujemy klientów w okreskie Nowego Roku, Świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. Z naszego kraju ruszamy w godzinach wczesnoporannych, a powroty rozpoczynają się w godzinach nocnych.

busy z Luksemburga


Zachęcamy do odwiedzenia miasta Chemin de La Corniche, dzięki któremu zobaczą Państwo ” najpiękniejszy balkon Europy”. Tak właśnie nazywamy to miasto podzielone na górną i dolną część, a to dzięki niesamowitemu tarasowi widokowemu. Taras biegnie wzdłuż doliny Alzette na wałach obronnych, zbudowanych dzięki pomocy Hiszpanów i Francuzów w XVII wieku. Malowniczy widok jaki rozpościera się z tarasu pada na dolne miast (dzielnicę Grund).

Informacje o usłudze

  • Aby zamówić dla siebie przewóz do Luksemburga z Polski prosimy o kontakt z naszym nr telefonu +48 600 856 765
  • odbierzemy Cię i zawieziemy pod konkretnie wskazany adres pod drzwi, dzięki czemu podróż minie szybko
  • wyjeżdżamy z Polski w poniedziałki i piątki w godzinach wczesnoporannych, co umożliwa dotarcie do celu w południe
  • z Luksemburga wracamy w godzinach wieczornych w każdy poniedziałek i piątek, dzięki czemu rano witamy w naszym kraju,
  • za kierownicami naszych pojazdów zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy, dzięki czemu będą Państwo bezpieczni,
  • w cenę wliczona jest również opłata za Twój bagaż. Możesz ze sobą zabrać jedną dużą walizkę oraz bagaż podręczny, przy większej ilości bagażu poinformuj nas o tym przed przejazdem,
  • na dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy, dzięki czemu nie musisz na nas czekać,
  • gwarantujemy profesjonalną obsługę i miłą obsługę, co z pewnością sprawi, że nasze przewozy będą dla Ciebie przyjemnym przeżyciem.

Busy do Luksemburga – cena

Busy do Luksemburga w naszej firmie dostępne są w dobrej cenie. Wysoka jakość usługi oraz jej bezpieczeństwo idzie w parze z niskimi cenami. Przystępne cenowo busy do Luksemburga nie muszą oznaczać niskiego komfortu jazdy. U nas idzie wszystko w parze. Rezerwacji przejazdu możesz dokonać pod nr telefonu +48 600 856 765 .

Pod tym numerem udzielimy Ci wyczerpujących informacji odnośnie przejazdu i związanych z nim kosztów. Nie posiadamy stałego cennika na. Cena uzależniona jest od długości Twojej trasy i waha się w granicach od 300 do 350 zł brutto za przejazd. Czekamy na Twój kontakt! Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do z wielu miejscowości.