Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przewozem osób busami i transportem paczek od ponad 10 lat. Zaufało nam już tysiące Klientów wybierających się w podróż do pracy, do rodziny czy też na wakacje do krajów Zachodu. W związku ze stałym rozwojem firmy uruchomiliśmy w 2019 roku nowe tanie linie, obsługując tym samym nowe kraje. Nasze tanie busy zabiorą Cię do Luksemburga i nie tylko. Przejazdy tam organizowane są w każdy poniedziałek i piątek z takich województw jak: kujawsko-pomorskiego, lubuskie, pomorskie, wielkopolska i zachodniopomorskie. Dojeżdżamy do takich miast w Luksemburgu jak: Clervaux, Vianden, Diekirch, Echternach, Differdange czy Esch-sur-Alzette.

przewóz osób busem do Luksemburga - flaga

Przewóz osób i transport paczek do Luksemburga – podstawowe informacje o usłudze

Przewóz osób odbywa się naszymi dziewięcioosobowymi, komfortowymi i w pełni sprawnymi busami. Są to zazwyczaj klimatyzowane Renault Trafic. Nie oszczędzamy na nasych Klientach – Twoja wygoda i bezpieczeństwo to dla nas priorytet dlatego naszą flotę tworzy ponad 40 nowych i systematycznie serwisowanych pojazdów. Wyróżnia nas znakomita korelacja jakości do ceny.

Tanie przewozy z i do Luksemburga organizowane są w każdy poniedziałek oraz piątek z wyłączniem Nowego Roku oraz świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. Busy z Polski do Luksemburga odjeżdżają w godzinach wczesnoporannych, a transport z Luksemburga do Polski rozpoczyna się w godzinach nocnych.

Co warto wiedzieć?

  • przejazd busem można zamówić w łatwy sposób na naszej infolinii pod nr telefonu +48 600 856 765
  • odbierzemy Cię i zawieziemy pod konkretnie wskazany adres – system ten z ang. nazywa się „door to door” dzięki czemu nie musisz tracić czasu na dojazdy,
  • wyjazdy z Polski do Luksemburga odbywają się w poniedziałki i piątki w godzinach wczesnoporannych,
  • przewóz osób do Polski odbywa się w godzianch wieczornych w każdy poniedziałek i piątek,
  • za kierownicami naszych busów zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy,
  • w cenę przewozu wliczona jest również opłata za Twój bagaż. Możesz ze sobą zabrać jedną dużą walizkę oraz bagaż podręczny, przy większej ilości bagażu poinformuj nas o tym przed przejazdem,
  • na dzień przed odjazdem poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy,
  • gwarantujemy profesjonalną obsługę i miły przejazd.

Cena usługi i rezerwacje

Oferujemy znakomitą korelację jakości i ceny. Wysoka jakość usługi oraz jej bezpieczeństwo idzie w parze z niskimi cenami. Tanie busy do Luksemburga nie muszą oznaczać niskiego komfortu jazdy. U nas idzie wszystko w parze. Rezerwacji przejazdu możesz dokonać pod nr telefonu +48 600 856 765 .

Pod tym numerem udzielimy Ci wyczerpujących informacji odnośnie przejazdu i związanych z nim kosztów. Nie posiadamy stałego cennika na trasie z Polski do Luksemburga. Cena uzależniona jest od długości Twojej trasy i waha się w granicach od 300 do 350 zł brutto za przejazd. Czekamy na Twój kontakt!

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do miast

Odjeżdżamy i dojeżdżamy do następujących miast w województwie kujawsko-pomorskim Polsce: Buszkowo, Bydgoszcz i Chwaliszewo. Dodatkowo możemy odebrać i dowieźć pasażerów lub paczki do następujących miejscowości