Miasto to leży w zachodniej Polsce. Szukasz dobrej oferty na busa z Drawska do Niemiec lub też busa do Holandii z Drawska? Znakomicie gdyż posiadamy ofertę dla Ciebie. Miasto leży w pięknych terenach a na jego terenie leży największy poligon w naszym kraju. Miasto jest codziennie obsługiwane przez naszą firmę, dzięki czemu jego mieszkańcy mogą liczyć na nasze tanie przewozy.  Wystarczy tylko zadzwonić pod nr Tel. +48 600 856 765 i umówić wyjazd, a dowieziemy każdego pod wskazany adres.

Nasze pojazdy w najlepszej cenie udostępniamy dla każdego odwiedzającego naszą stronę, dzięki czemu ma on pewność wyboru znakomitej oferty. Nasze busy są zawsze czyste jak łza, a ich stan techniczny jest nienaganny, dzięki czemu niemal każda podróż kończy się o czasie. Ich doskonałą kondycję zawdzięczamy stałej wymianie części na nowe oraz mechanikom pracującym w naszym warsztacie. Ubezpieczamy każdą podróż, a za kierownicami naszych busów zasiadają mili oraz zdyscyplinowani kierowcy, dzięki którym można poczuć się bezpiecznie.

Przewozy z Drawska do Holandii i Niemiec.

Wybierając naszą firmę wybierają Państwo bezpieczny i tani przewóz osób z Drawska do Niemiec czy też Holandii. Nasze pojazdy na z trasie z miasta zabiorą Cię w podróż bez przesiadek pod wskazane drzwi. Prosto z Twojego domu zabierzemy Cię dowolnie wskazany adres który obługujemy, a dzięki kursom pomiędzy dwoma adresami unikniesz przesiadek. Wyjazdy na dalekich trasach to zadanie które wykonamy najlepiej z firm dostępnych na rynku.

Naszym klientom oferujemy również wynajem busów, dzięki czemu obsługujemy uroczystości rodzinne i nie tylko. Przewozy z Drawska busami organizujemy codziennie (Królestwo N, centralne Niemcy), a każdego ranka w poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium Niemiec. Powroty do miasta organizujemy w pierwszych godzinach każdego wtorku i soboty.

Informacje o mieście

Naszym sztandararowym celem jest troska o bezpieczeństwo naszych podróżnych, dzięki czemu możesz być pewny jakości naszych usług. Zapewnią Ci to sprawne i nowe auta, najlepszych kierujących oraz ubezpieczenie każdej podróży. Zainteresowany? Prosimy o kontakt pod nr Tel. +48 600 856 765. Zapraszamy!

W mieście znajdują się liczne perełki architektoniczne, dzięki czemu miasto jest szturmowo odwiedzane przez obcokrajowców. Znajduje się tu m.in. ratusz (obecnie dom) z XVIII wieku przy ulicy Ratuszowej 5. Przy ulicy Westerplatte 35 znajduje się plebania-dom z 1800 roku. Innym ciekawym obiektem jest szachulcowy magazyn soli z 1700 roku. Zachęcamy wszystkich turystów do zgłębienia wszystkich atrakcji miasta!

Busy do Holandii Drawsko Pomorskie