Busy Drawsko – Holandia Niemcy Belgia

Szukasz dobrej oferty na busa z Drawska Pomorskiego? Znakomicie, gdyż oferujemy tanie usługi transportowe. Codziennie rano organizujemy przewozy z Drawska, dzięki którym przedostaniesz się na wskazany adres do Holandii, do Niemiec czy do Belgii. Powroty organizujemy popołudniu lub wieczorem pod drzwi, im dalej od Belgii, tym godzina odjazdu jest późniejsza. Aby zarezerwować przejazd prosimy zadzwonić pod nr Tel. +48 600 856 765

Nasze pojazdy w najlepszej cenie udostępniamy dla każdego odwiedzającego naszą stronę, dzięki czemu ma on pewność wyboru znakomitej oferty. Nasze busy są zawsze czyste jak łza, a ich stan techniczny jest nienaganny, dzięki czemu niemal każda podróż kończy się o czasie. Ich doskonałą kondycję zawdzięczamy stałej wymianie części na nowe oraz mechanikom pracującym w naszym warsztacie. Ubezpieczamy każdą podróż, a za kierownicami naszych aut zasiadają mili oraz zdyscyplinowani kierowcy, dzięki którym można poczuć się bezpiecznie. Naszymi busami powrócisz także z Holandii, z Niemiec i z Belgii pod wskazany dom do Drawska. 

Przewóz osób Drawsko – Holandia Niemcy Belgia

Wybierając naszą firmę wybierają Państwo bezpieczne i tanie przejazdy z Drawska do zagranicznych destynacji. Nasze pojazdy na z trasie z miasta zabiorą Cię w podróż bez przesiadek pod wskazane drzwi w Holandii, Niemczech czy Belgii.. Prosto z Twojego domu zabierzemy Cię dowolnie wskazany adres który obsługujemy, a dzięki kursom pomiędzy dwoma adresami unikniesz przesiadek. Wyjazdy na dalekich trasach, to zadanie, które wykonamy najlepiej z firm dostępnych na rynku. Poza osobami prywatnymi obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy. Z naszym udziałem ich pracownicy trafiają szybko i sprawnie we wskazane miejsce.

Naszym klientom oferujemy również wynajem busów, dzięki czemu obsługujemy uroczystości rodzinne i nie tylko. Przewozy organizujemy od poniedziałku do niedzieli (Królestwo Niderlandów, centralne Niemcy, Belgia ), a każdego ranka w poniedziałek i piątek obsługujemy całe terytorium naszego zachodniego sąsiada. Nasze pojazdy posiadają klimatyzację, wygodne fotele, gniazdko ładujące i wszystko, co zapewnia bezpieczny transport.

Informacje o mieście

Naszym sztandararowym celem jest troska o bezpieczeństwo naszych podróżnych, dzięki czemu możesz być pewny jakości naszych usług. Zapewnią Ci to sprawne i nowe auta, najlepszych kierujących oraz ubezpieczenie każdej podróży. Zainteresowany? Prosimy o kontakt pod nr Tel. +48 600 856 765. Zapraszamy!

W mieście znajdują się liczne perełki architektoniczne, dzięki czemu miasto jest szturmowo odwiedzane przez obcokrajowców. Znajduje się tu m.in. ratusz (obecnie dom) z XVIII wieku przy ulicy Ratuszowej 5. Przy ulicy Westerplatte 35 znajduje się plebania-dom z 1800 roku. Innym ciekawym obiektem jest szachulcowy magazyn soli z 1700 roku. Zachęcamy wszystkich turystów do zgłębienia wszystkich atrakcji miasta!

Busy do Holandii Drawsko Pomorskie