Busy z Bydgoszczy do Holandii

Chcesz tanio i komfortowo przedostać się do Holandii z Bydgoszczy komfortowym busem? Naszych klientów zabieramy z adresu pod adres pod dom, także z okolicznych miast. Codziennie rano wykonujemy przewóz osób z Bydgoszczy do Holandii. Powroty organizujemy wieczorem (od godziny 15-17 więc raczej w południe). Przejazdy na adres wykonujemy ze wskazanego miejsca pod wskazany adres.  Zapraszamy do składania zamówień na naszej infolinii -> +48 600 856 765

bus Bydgoszcz Holandia

Oferujemy także transport paczek i dokumentów. Zapewniamy maksymalny komfort podróży w kameralnych warunkach (do 8 pasażerów na auto). Nasze pojazdy w trakcie wykonywania przewozów zatrzymują się w przystosowanych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, które poza możliwością zapalenia czy rozprostowania kości, pozwalają także zakupić prowiant. Klientów zainteresowanych dojazdem zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc. Posiadamy dużą liczbę klientów, w związku z czym w okresach świątecznych warto złożyć zamówienie z wyprzedzeniem

Przewozy do Holandii z Bydgoszczy

Szukasz tanich przejazdów? Wykupując w naszej firmie tani transport z Bydgoszczy do Holandii możesz zabrać ze sobą dużą ilość bagażu. Każdy zakupiony bilet uprawnia do zabrania ze sobą trzech sztuk bagażu. Pierwsza ze sztuk jest to bagaż podręczny. Jak sama nazwa wskazuje, powinien być on pod ręką (pod fotelem lub na kolanach). Bagaż ten nie powinien przeszkadzać pozostałym pasażerom. Dodatkowo można zabrać dwie średniej wielkości walizki – do 20 kg każda.

Nasze busiki zabierają także paczki, które w ekspresowym tempie trafią do adresata. W standardzie zabieramy małe paczki. O możliwość nadania paczki i koszty z tym związane zapytaj na naszej infolinii -> +48 600 856 765 Obsługujemy także agencje pracy i firmy, które przy stałej współpracy mogą liczyć na dobre rabaty. Nasza. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu pod wskazany dom w znakomitej cenie.

Informacje o mieście

Bydgoszcz jest miastem o wybitnych walorach krajobrazowo – architektonicznych. Miasto to, jest także mekką dla studentów oraz osób poszukujących doznań kulturalnych. Aktualnie czynnych jest aż 15 bydgoskich uczelni wyższych, które skupiają 35tys. studentów. W mieście odbywają się liczne festiwale i koncerty, a także działają liczne kina, teatry i filharmonie. W mieście odbywa się około 100 przeglądów i festiwali rocznie. Miasto należy wg. wszystkich zagranicznych przewodników do grona 10 najlepszych celów podróży w Polsce. Chcesz zobaczyć miasto? Skorzystaj zatem z naszej rozbudowanej oferty przewozowej. Wybierz się razem z nami w podróż na trasie Bydgoszcz Holandia.