Szukasz busa do Szwajcarii z Kostrzyna nad Odrą? Znakomicie, gdyż przewozy osób na tej trasie organizujemy rano w każdy poniedziałek i piątek, a wracamy późnym wieczorem. W naszej flocie znajdują się kompleksowo wyposażone, czyste i co najważniejsze sprawne auta. Z nami przejazd odbywa się ze wskazanego miejsca z Kostrzyna pod wskazany szwajcarski adres. Podróż pod dom, to oszczędność czasu pieniędzy i stresów związanych z przesiadką. 

 

Nasze auta mają osiem miejsc dla naszych klientów i jeden fotel dla kierowcy. Prowadzone są one przez doświadczonych i miłych kierowców, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą – to gwarant Twojego bezpieczeństwa. W ramach transportu z Kostrzyna do Szwajcarii możesz bez dodatkowych zabrać swój bagaż. Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić na naszej infolinii wyjazd już dziś. Podróże z nami do czysta przyjemność

Przewozy do Szwajcarii z Kostrzyna nad Odrą

Poza kursami pasażerskimi nadasz w naszej firmie także małe paczki – listy, dokumenty etc. W ramach przejazdu z Kostrzyna do Szwajcarii możesz uciąć sobie drzemkę lub puścić film na DVD. Wszystkie nasze auta mają wygodne fotele, światełka, lampki, gniazdko. Dalej się zastanawiasz z jaką firmą chcesz pojechać do Szwajcarii? Wybór może być tylko jeden – zdecydowanie postaw na PZLtravel. Oferowane usługi to nasze jedyne źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego z pełną powagą.

Kostrzyn leży nad Odrą – jak sama jego nazwa wskazuje. Do miasta z roku na rok przybywa coraz więcej turystów, a wielu z nich dociera tu naszymi busami. Zachęcamy do odwiedzenia Twierdzy Kostrzyn, która odegrała ważną rolę w wielu konfliktach i wojnach. Możesz zwiedzić jej fortyfikacje i poznać historię miejsca. Naszą uwagę przykuła także piękna świątynia św. Wawrzyńca zbudowana w stylu gotyckim. Warto odwiedzić ją ze względu na jej architekturę i wnętrze.