Nasza firma ma do zaoferowania w każdy poniedziałek i piątek busy z Kostrzyna do Szwajcarii. Powroty odbywają się w każdy wtorek oraz sobotę (we wczsnych godzinach nocnych). Posiadamy kompleksowo wyposażone, czyste i co najważniejsze sprawne pojazdy, które zabiorą Cię na Zachód Europy.

Nasze busy poza miejscem dla kierowcy posiadają również 8 miejsc dla naszych klientów. Prowadzone są one przez doświadczonych i miłych kierowców, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą – to gwarant Twojego bezpieczeństwa. Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i umówić na naszej infolinii swój przejazd już dziś.

Poza przejazdami za granicę prowadzimy również transport niskogabarytowych paczek i listów. Wybór może być tylko jeden – zdecydowanie postaw na PZLtravel. Przewozy z Kostrzyna do Szwajcarii oraz możliwość nadania  paczek to nasze jedyne źródło dochodu, dlatego podchodzimy do niego z pełną powagą. Zapraszamy mieszkańców miasta i okolic do kontaktu już dziś! Szwajcaria na wyciągnięcie Twojej ręki!