Busy do Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga.


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą przewozowa. Oferujemy transport osobowy busem z miasta Gorzów  Wielkopolski na terenie kraju, a także za granicę. Nasze busy są dostępne do Państwa dyspozycji. Busy z Gorzowa do Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga odjeżdżają w każdy poniedziałek i piatek. Busy z Niemiec i pozostałych krajów wracają do Gorzowa Wielkopolskiego w każdy wtorek i sobotę. Prowadzimy przewóz osób i transport paczek do Niemiec, Szwajcarii, Danii, Luksemburga i nie tylko. Z nami komfortowo i niedrogo dojadą Państwo do pracy, na wakacje, czy w odwiedziny do bliskich. Obsługujemy osoby prywatne oraz grupy zorganizowane, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Busy do Niemiec z Gorzowa? PZLtravel to najlepszy wybór!

Jednym z popularniejszych kierunków dla naszych busów jest Gorzów Wielkopolski. Połączenie realizowane jest z mniejszych miejscowości, m.in. z Debrzna, Lwówka, Piły, Trzcianki czy Złotowa. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i najbardziej konkurencyjne ceny. Układając plan podróży dostosowujemy się do potrzeb klienta. oferujemy przewóz osób z Gorzowa do Niemiec w bardzo atrakcyjnych cenach!

Przewóz osób do Niemiec, Danii, Szwajcarii i Luksemburga z Gorzowa Wielkopolskiego

Z nami podróż za granicę przebiega szybko i komfortowo. Zajmujemy się przewozem osób na terenie Polski oraz Europy Zachodniej. Każdego dnia prowadzimy przewóz osób do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego. najczęstszymi kierunkami są dla nas Niemcy, Szwajcaria, Dania i Luksemburg. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz dodatkowe rabaty dla agencji pracy i grup zorganizowanych.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, potrzebujących przewozu osób busem dla pracowników do wybranych destylacji. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów i busów, dzięki czemu podróż z nami jest bezpieczna i komfortowa. Naszą domeną jest przewóz osobowy, lecz zajmujemy się też przewozem przesyłek na Zachód.  Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek nasze busy wyruszają do takich krajów jak Szwajcaria, Dania czy Luksemburg.

Cennik i informacje kontaktowe

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na przewóz osób i przesyłek! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą.  W razie pytań dotyczących oferty oraz cen zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie. Mamy najlepsze busy na rynku. Zareerwuj swój przejazd już dziś. Busy do Niemiec Gorzów? PZLtravel to najlepszy wybór! oferujemy najlepsze busy z Gorzowa na rynku!

Obsługujemy również m.in. takie miejscowości jak: Witnica, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn czy Santok.