Szukasz dobrej oferty na busa z Gorzowa Wlkp. codziennie wyruszającego w trasę do zachodniej Europy? Jeśli tak, to znakomicie trafiłeś, gdyż w naszej firmie oferujemy wyjazdy do kilku zagranicznych krajów. Wśród nich znajdują się takie kraje jak Holandia, Niemcy i Belgia.

Większość naszych klientów wybierająca się z nami na tych trasach udaje się do pracy, ale nie tylko. Z naszych usług korzystają także osoby udające się w odwiedziny do rodziny czy w celach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do wspólnej eskapady z Gorzowa do wybranego kraju.

Busy do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego

Codziennie organizujemy wyjazdy do Niemiec centralnych. Całe terytorium naszego sąsiada obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek, co umożliwia dotarcie do dowolnie wskazanej lokalizacji. Nasze pojazdy wracają wracają do miasta z Niemiec wieczorem, a godzina odjazdu uzależniona jest od adresu. Oferujemy usługi w najlepszych cenach na rynku, dzięki czemu zapewniamy oszczędności dla kieszeni naszych klientów. REZERWACJE: +48 600 856 765

Obsługujemy wszystkie adresy w Gorzowie oraz w pobliskich miejscowościach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i najbardziej konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasi klienci mają pewność wyboru najlepszej oferty.  Układając plan podróży dostosowujemy się do potrzeb klienta, zatrzymując się w trakcie przewozów w miejscach gdzie można rozprostować kości i skorzystać z WC. Komfortowe przewozy z Gorzowa do Niemiec są codziennie dostępne na naszej stronie!

Przewozy z Gorzowa do Holandii i Belgii

W naszej firmie busy do Holandii z Gorzowa codziennie wyruszają w trasę i obsługują wszystkie adresy w tym kraju. To samo dotyczy wyjazdów do Belgii. Z nami podróż za granicę przebiega szybko i komfortowo, a to dzięki krótkim trasom jakie układamy. 

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, potrzebujących środka lokomocji dla pracowników do wybranych destynacji. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, dzięki czemu podróż z nami jest bezpieczna i komfortowa. Naszą domeną jest przewóz osobowy, lecz zajmujemy się też przewozem przesyłek, które trafiają często w dniu nadania do rąk adresata! PZLtravel to zdecydowanie najlepszy wybór!

W Gorzowie znajdują się olbrzymie ilości obiektów architektonicznych które ściągają wielu turystów. Do licznych obiektów godnych uwagi w mieście należą naszym zdaniem m.in. takie budowle jak:

  • kościół par. pw. Świętego Krzyża,który pochodzi z 1855 i znajduje się przy ul.
  • kościół ewangelicki, obecnie rzym.-kat. par. pw. Chrystusa Króla, ul. Grobla, którego budowla odbywała się w latach 1928–1930,
  • kościół ewangelicki „Zgody”, obecnie rzym.-kat. pw. św. Stanisława, którego budowa rozpoczęła się w 1776 roku. 
busy do holandii Gorzów Wlkp