Witamy na naszej stronie, jest to miejsce w którym zamówisz busy z do Niemiec z pomorskiego codziennie w najlepszych cenach. Już od wielu lat świadczymy usługi transportowe z Polski do zachodniej Europy, w tym na terenie województwa pomorskiego. Mieszkańcy tego województwa mogą rezerwować miejsca na trasach zmierzających do niemieckich miast (Berlin, Dortmund, Hanower, Kolonia). Dysponujemy flota nowoczesnych, ośmioosobowych pojazdów, przez co podróż jest bardziej kameralna. Województwo to stanowi dla nas olbrzymią bazę klientów, gdyż wiele mieszkańców tego woj. wybiera się do DE -> REZERWACJE Tel. +48 600 856 765

Rezerwacji miejsc na przejazdy do Niemiec prosimy dokonywać drogą telefoniczną. Świadczymy też usługi w zakresie doręczania przesyłek, wystarczy nadać paczkę u naszego kierowcy, a zostanie ona dostarczona bezpośrednio pod wskazany adres. Ceny przewozu paczek uzależnione są od długości trasy. Nasze busy zabiorą Cię w tanią i bezpieczną podróż na Zachód i nie tylko. 

busy do niemiec pomorskie

Przewozy Polska – Niemcy pomorskie

Przewóz osób do Niemiec z pomorskiego? Niezawodna i sprawdzona przez tysiące osób firma, która gwarantuje bezpieczeństwo przejazdu? Jeśli właśnie tego szukasz to nasza firma będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Zaufało nam już tysiące klientów, którzy jeźdżą z nami codziennie na Zachód. Nasza firma dysponuje ponad czterdziestoma pojazdami, dzięki czemu trasę obsługują tylko te w pełni sprawne. Są one na bieżąco czyszczone, remontowane, a kiedy nie spełniają naszych wysokich standardów bezpieczeństwa to wymieniamy je na nowe pojazdy. Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet, w związku z czym każdego dnia op nie dbamy.

busy z niemiec o Polski pomorskie

Zabierzemy Cię w podróż ze wskazanego miejsca (tam gdzie w chwili obecnej przebywasz) do drugiego miejsca – tam gdzie dokładnie tego chcesz. Nasze busy zabiorą Cię w centralne regiony naszego zachodniego sąsiada codziennie, dzięki czemu możesz wskazać nam dowolny adres na tym terenie. Poniedziałek i piątek to dni w których kursujemy na północ i na południe tego kraju. Z Polski wyjeżdżamy wczesnym porankiem, a z Niemiec wracamy wieczorami lub na przełomie poniedziałku i wtorku.

Korzystając z naszej oferty przewozowej mogą zobaczyć Państwo Filharmonię nad Łab, dzięki czemu można oddać się muzyce na najwyższym poziomie. Otwarty w 2016 roku obiekt przyciąga zwrot swoimi kształrtami oraz znawców muzyki niesamowitymi efektami akustycznymi. Obiekt ten może pomieścić 2100 osób, a jego dach ma przypominać wzburzone wody rzeki Łaby.

Usługi dodatkowe oraz obsługa grup zorganizowanych i agencji pracy

Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych, dzięki czemu nasza oferta jest ukierunkowa dla obydwu grup. Z naszych usług korzystają również agencje pracy oraz grupy zorganizowane. Agencje pracy z nasza pomocą transportują swoich pracowników do Niemiec i nie tylko, dzięki czemu ich pracownicy bezpiecznie docierają do celu. Dla wszystkich pośrednictw pracy przygotowaliśmy specjalne warunki cenowe. Przy stałej współpracy możemy zagwarantować lepsze warunki cenowe – wszystko zależy od zakresu naszej współpracy. Im więcej pracowników – tym niższe mogą być nasze ceny. Oczywiście w granicach rozsądku.

Prowadzimy również transport paczek głównie o małych gabarytach, co bezsprzecznie jestpełnym uzupełnieniem naszej oferty. Mogą być to małe paczki, dokumenty czy listy, a każda przesyłka trafi szybko i bezpiecznie do wyznaczonego celu. Przy większych paczkach nie jesteśmy w stanie zagwarantować ekspresowego przewozu. Nasi klienci wyjeżdżają za granicę wraz ze swoim bagażem, jeśli znajdziemy miejsce dla większej paczki to wtedy możemy ją przewieźć. Po więcej informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765 . Posiadamy najlepszą dostępną na rynku ofertę na busy do Niemiec pomorskie! Zapraszamy!

Obsługujemy m.in takie miasta jak: