Busy do Niemiec z Pomorskie

Już od wielu lat świadczymy usługi transportowe z Polski do zachodniej Europy, w tym na terenie pomorskiego. Mieszkańcy województwa pomorskiego mogą rezerwować miejsca na trasach zmierzających do niemieckich miast (Berlin, Dortmund, Hanower, Kolonia). Dysponujemy flota nowoczesnych, ośmioosobowych busów, przez co podróż jest bardziej kameralna. Pomorskie stanowi dla nas olbrzymią bazę Klientó, gdyż wiele mieszkańców tego woj wybiera się do Niemiec.

Rezerwacji miejsc na przejazdy do Niemiec prosimy dokonywać drogą telefoniczną. Świadczymy też usługi w zakresie doręczania przesyłek, wystarczy nadać paczkę u naszego kierowcy, a zostanie ona dostarczona bezpośrednio pod wskazany adres. Ceny przewozu paczek uzależnione są od długości trasy. Nasze busy zabiorą Cię w tanią i bezpieczną podróż do Niemiec i nie tylko. Pomorskie i nie tylko zachęcamy do kontaktu!

Przewóz osób i transport paczek.

Busy? Kurs z Pomorskie do Niemiec? Niezawodna i sprawdzona przez tysiące osób firma, która gwarantuje bezpieczeństwo przejazdu? Jeśli właśnie tego szukasz to nasza firma będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Zaufało nam już tysiące Klientów, którzy jeżdżą z nami codziennie na Zachód. Nasza firma dysponuje ponad czterdziestoma busami. Są one na bieżąco czyszczone, remontowane, a kiedy nie spełniają naszych wysokich standardów bezpieczeństwa to wymieniamy je na nowe pojazdy. Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Zabierzemy Cię w podróż ze wskazanego miejsca (tam gdzie w chwili obecnej przebywasz) do drugiego miejsca – tam gdzie dokładnie tego chcesz. Po prostu spod jednego adresu pod drugi. Nasze busy do Niemiec zabiorą Cię w centralne regiony naszego zachodniego sąsiada. Poniedziałek i wtorek to dni w których kursujemy na północ i na południe tego kraju. Z pomorskiego wyjeżdżamy wczesnym porankiem, a z Niemiec wracamy wieczorami lub na przełomie poniedziałku i wtorku.

Docieramy w Niemczech do wszystkich miejscowości, choć najczęściej destynacją docelową dla naszych Klientów są takie miasta jak: Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia, ale dowieziemy Cię również do każdej najmniejszej wioski. Twój transport Twoje decyzje! Zadzwoń i zamów swój przewóz już dziś pod nr telefonu: Tel. +48 600 856 765

Usługi dodatkowe oraz obsługa grup zorganizowanych i agencji pracy

Nasza firma to nie tylko obsługa Klientów indywidualnych. Z naszych usług korzystają również agencje pracy oraz grupy zorganizowane. Agencje pracy z nasza pomocą transportują swoich pracowników do Niemiec i nie tylko. Dla wszystkich pośrednictw pracy przygotowaliśmy specjalne warunki cenowe. Przy stałej współpracy możemy zagwarantować lepsze warunki cenowe – wszystko zależy od zakresu naszej współpracy. Im więcej pracowników – tym niższe mogą być nasze ceny. Oczywiście w granicach rozsądku.

Prowadzimy również transport paczek głównie o małych gabarytach. Mogą być to małe paczki, dokumenty czy listy. Każda przesyłka trafi szybko i bezpiecznie do wyznaczonego celu. Przy większych paczkach nie jesteśmy w stanie zagwarantować ekspresowego przewozu. Nasi Klienci wyjeżdżają za granicę wraz ze swoim bagażem, jeśli znajdziemy miejsce dla większej paczki to wtedy możemy ją przewieźć. Po więcej informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu Tel. +48 600 856 765

Obsługujemy m.in takie miasta jak: