Szukasz dobrej oferty na busa z Wielkopolski do Danii?  Jeśli tak to jesteś w idealnym miejscu! W każdy poniedziałek i piątek obsługujemy to województwo i Poznań oferując przejazdy jedną i w przeciwną stronę. Do województwa wracamy w te same dni w okolicach północy. Posiadamy najlepszą ofertę, na którą składa się możliwość nadania paczek, odpowiedzialni kierowcy oraz nowe pojazdy gwarantujące bezpieczeństwo. Rezerwacja przewozów: +48 600 856 765.

W naszej firmie bezpieczeństwo pasażerów opieramy na trzech filarach. W naszym władaniu znajdują się kompleksowo wyposażone pojazdy, które zaopatrzyliśmy w wygodne fotele i sprzęt DVD. Posiadają one klimatyzację oraz nowoczesny sprzęt DVD, dzięki czemu przewóz osób z Wielkopolski pod wskazany adres w Danii mija w miłej atmosferze. Systematycznie diagnozujemy nasze auta aby wyeliminować ewentualne usterki. 

trasa Poznań - Wielkopolska - Dania
obszar1

Przewozy z Poznania do Danii. Jeździmy z adresu na adres z serca Wielkopolski

W każdym z naszych busów każdy z ośmiorga pasażerów znajdzie dla siebie wygodny fotel. Jedno miejsce przeznaczone jest dla kierowcy. To sztab naszych kierowców jest naszym drugim filarem bezpieczeństwa. Zatrudniamy tyko i wyłącznie profesjonalistów, którzy poza miłym usposobieniem posiadają komplet aktualnych dokumentów uprawniających ich do wykonywania kursów z ośmioma pasażerami.  Są to m.in.  aktualne badania psychotechniczne.

Do przydzielonych im aut wsiadają wypoczęci i zrelaksowani dzięki odpowiedniej liczbie godzin na regenerację. Trzecim filarem bezpieczeństwa w naszej firmie jest ubezpieczenie podróżne. Jest to szczególnie istotny aspekt, kiedy to na drodze wystąpi niespodziewana sytuacja. Wykonamy dla Ciebie tani transport z Poznania do Danii zawsze w dobrej cenie. Poznania w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie, zatem nie zwlekaj i dokonaj rezerwacji przewozu już dziś!

zdjęcie z Danii