Busy z Poznania do Danii i Luksemburga

Szukasz taniego i komfortowego transportu do Danii lub Luksemburga? Mieszkasz w powiecie poznańskim lub w okolicy?  Jeśli tak to jesteś w idealnym miejscu. Nasza firma ma oferuje w każdy poniedziałek i piątek busy z Poznania do Danii i Luksemburga. Kursy powrotne odbywają się następnego dnia, tj. we wtorek i w sobotę.  W naszej firmie bezpieczeństwo pasażerów opieramy na trzech filarach. Pierwszy z nich to niezawodne busy. Posiadamy kompleksowo wyposażone i co najważniejsze sprawne busy. Posiadają one klimatyzację oraz nowoczesny sprzęt DVD, dzięki czemu Twój przejazd z Poznania do Luksemburga lub Danii mine w miłej atmosferze. Systematycznie je diagnozujemy aby wyeliminować ewentualne usterki,  a kiedy ich stan techniczny nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa wymieniamy je na nowe pojazdy. W każdym z naszych busów każdy z ośmiorga pasażerów znajdzie dla siebie wygodny fotel. Jedno miejsce przeznaczone jest dla kierowcy. To sztab naszych kierowców jest naszym drugim filarem bezpieczeństwa. Zatrudniamy tyko i wyłącznie profesjonalistów, którzy poza miłym usposobieniem posiadają komplet aktualnych dokumentów uprawniających ich do prowadzenia przewozów pasażerskich.  Są to m.in.  aktualne badania psychotechniczne. Do przydzielonych im busów wsiadają wypoczęci i zrelaksowani dzięki odpowiedniej liczbie godzin na regenerację. Trzecim filarem bezpieczeństwa w naszej firmie jest ubezpieczenie podróżne.

Przewóz osób z Poznania do Danii i Luksemburga – jak zamówić przejazd?

Wystarczy wybrać nasz nr telefonu +48 600 856 765 i zamówić swój przejazd już dziś. Prowadzimy przewóz osób w systemie „door to door” . Zabierzemy Cię spod dowolnie wskazanego adresu w Poznaniu pod drugi dowolnie wskazany adres znajdujący się w Danii czy też Luksemburgu. Nasza infolinia czynna jest codziennie w godzinach od 8 do 22. Przewóz osób z Poznania na Zachód to nie jedyna nasza usługa. Udostępniamy rónież możliwość transportu mini paczek i listów. Busy do Danii Poznań? Postaw na sprawdzoną firmę. Przewóz osób z Poznania do Danii tudzież do Luksemburga to zadanie które warto powierzyć przewoźnikowi o sprawdzonej renomie.  Zapraszamy Poznań i okolice do kontaktu już dziś! Dania i Luksemburg na wyciągnięcie Twojej ręki!

Obsługujemy również m.in takie miejscowości powiatu poznańskiego jak: Tarnowo Podrgórne, Swarzędż, Suchy Las, Stęszew, Rokietnica czy Puszczykowo. Ponad to Obsługujemy również takie gminy jak: Pobiedziska, Murowana Goślina, Mosina, Luboń, Kórnik, Kostrzym, Komorniki czy Kleszczewo. Pozza tym nasze busy docierają do takich gmin jak: Dopiewo, Czerwonak czy Buk.