Codziennie jeździmy do Belgii z Wielkopolski. Wiedzą Państwo co można codzienie zobaczyć na autostradach łączących Wielkopolskę i Belgię? Jeśli nie to odpowiadamy, że są to nasze pojazdy. Nasze auta jednoznacznie kojarzone są z solidnością naszej firmy i bezpieczeństwem jaki gwarantujemy. Bezpieczeństwo zapewniają nie tylko sprawne pojazdy, ale również doświadczeni kierowcy, którzy jechali do Belgii już nie raz. Dodatkowym atutem naszej firmy jest łatwość kontaktu i dobra usługa posprzedażowa. Nasza infolinia czynna jest codziennie przez wiele godzin.Codziennie kursujemy wykonujemu naszymi pojazdami przewozy busami z Wielkopolski do Belgii

+48 600 856 765 to numer pod którym mogą dokonywać rezerwacji oraz pod którym uzyskają Państwo pomoc oraz wszelkie niezbędne informacje. Właścicielem naszej strony jest firma, która ma swoją siedzibę w w tym wojewóztwie. Wybierając naszą firmę wspierają Państwo lokalny biznes. Prowadzimy przewozyna wskazany adres. W dniu przyjazdu przyjedziemy po Państwa we wskazane miejsce, a następnie zabierzemy do destynacji (chociażby w Belgii) jaką Państwo nam wskażą. Wyjazdy to nasza codzienność, dzięki której zarabiamy na życie, co sprawia że Państwa dobro jest dla nas najważniejsze.

Przewozy do Belgii Wielkopolska

Jeżdzimy w naszej firmie nowoczesnymi autami marki Renault Traffic. Z naszego kraju wyruszamy z samego rana udając się w podróż do wybranego kraju. Kursy z Belgiii do Wielkopolski startują o 16. W każde czwartki mają Państwo możliwość skorzystania z wieczornych kursów. Są to dodatkowe kursu, które nie eliminują z rozkładu kursów porannych. Dzięki dużej ilości bagażu jaką mogą Państwo ze sobą zabrać – nie muszą się Państwo martwić o 2-3 dodatkowe sztuki odzieży które są po prostu Państwu potrzebne.

Udając się do Belgii koniecznie muszą zobaczyć Państwo Brugię. Jest to ponadstutysięczne miasto. Dla nas to obowiązkowe miejsce, które powinien zobaczyć każdy turysta w Belgii. Miasto jest istną europejską perełką która zachwyca swym bogactwem. Przez miasto przebiegają liczne kanały, z których z poziomu wody można obserwować tętniące życiem miasto. Wiele zabytków pochodzi z XII i XIII wieku. Tu można poczuć się jak w wehikule czasu. To zupełnie inny świat, w którym zmienili się tylko obecni ludzie. W mieście funkcjonuje wiele muzeów. My polecamy muzeum Historium Bruges poświęcone historii miasta.

sprawdź jak i kiedy wracamy z Belgii