Wiedzą Państwo co można codzienie zobaczyć na autostradach łączących Wielkopolskę i Belgię? Jeśli nie to odpowiadamy, że są to nasze busy. Codziennie kursujemy na trasie Polska – Belgia – Polska. Nasze busy z Wielkopolski do Belgii  jednoznacznie kojarzone są z solidnością naszej firmy i bezpieczeństwem jaki gwarantujemy. Bezpieczeństwo zapewniają nie tylko sprawne busy, ale również doświadczeni kierowcy, którzy jechali do Belgii już nie raz. Dodatkowym atutem naszej firmy jest łatwość kontaktu i dobra usługa posprzedażowa. Nasza infolinia czynna jest codziennie przez wiele godzin.

+48 600 856 765 to numer pod którym mogą dokonywać rezerwacji oraz pod którym uzyskają Państwo pomoc oraz wszelkie niezbędne informację. Właścicielem naszej strony jest firma, która ma swoją siedzibę w Wielkopolsce. Wybierając naszą firmę wspierają Państwo lokalną firmę przewozową. Prowadzimy przewozy z adresu na adres. W dniu przyjazdu przyjedziemy po Państwa we wskazane miejsce, a następnie zabierzemy do destynacji (chociażby w Belgii) jaką Państwo nam wskażą.  Busy z Wielkopolski do Belgii to nasza codzienność, dzięki której zarabiamy na życie, co sprawia że Państwa dobro jest dla nas najważniejsze.

Busy do Belgii Wielkopolska

Transport do Belgii wykonywany jest w naszej firmie nowoczesnymi busami marki Renault Traffic. Z Wielkopolski wyruszamy z samego rana udając się w podróż do Belgii. W przeciwną stronę transport osobowy rozpoczyna się od godziny 17. W każde czwartki mają Państwo możliwość skorzystania z wieczornych przewozów do Belgii. Są to dodatkowe kursu, które nie eliminują z rozkładu kursów porannych. Dzięki dużej ilości bagażu jaką mogą Państwo ze sobą zabrać – nie muszą się Państwo martwić o 2-3 dodatkowe sztuki odzieży które są po prostu Państwu potrzebne.

Udając się do Belgii koniecznie muszą zobaczyć Państwo Brugię. Jest to ponadstutysięczne miasto nazwane „Flamandzką Wenecją”. Dla nas to obowiązkowe miejsce, które powinien zobaczyć każdy turysta w Belgii. Miasto jest istną europejską perełką która zachwyca swym bogactwem. Przez miasto przebiegają liczne kanały, z których z poziomu wody można obserwować tętniące życiem miasto. Wiele zabytków pochodzi z XII i XIII wieku. Tu można poczuć się jak w wehikule czasu. To zupełnie inny świat, w którym zmienili się tylko obecni ludzie. W mieście fuinkcnonuje wiele muzeów. My polecamy muzeum Historium Bruges poświęcone historii miasta.