BUSY SULĘCIN – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Nasza firma oferuje swoim klientom komfortowe i tanie usługi transportowe busem z Sulęcina. Każdy kurs z naszą firmą odbywa się w komfortowych i kameralnych warunkach. Codziennie rano wyruszamy w trasę do Niemiec, Holandii i Belgii. We wszystkie poniedziałki i piątki zabierzemy Cię do wszystkich landów, a codziennie do tych centralnych.  Przewóz osób z Sulęcina odbywa się pomiędzy adresami w systemie z dojazdem pod drzwi. Posiadamy komfortowe pojazdy, które prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Rezerwacji można dokonań pod nr tel.:  +48 600 856 765. Zapraszamy!

 
Poza obsługą klientów indywidualnych, obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy. Zabieramy ich pracowników do Holandii, Luksemburga i Belgii. Wykonujemy także transport z Sulęcina paczek, dzięki czemu trafiają one w mgnieniu oka do adresata. Paczki w naszej firmie omijają centra logistyczne. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie walizki i bagaż podręczny. Walizki umieszczamy w luku bagażowym, więc prosimy przyczepić do nich swoje imię i nazwisko. Masz problemy z poruszaniem lub innymi kwestiami? Poproś o pomoc naszego kierowcę! Zapraszamy do wspólnego przejazdu! W trasę wyruszamy codziennie rano, a wracamy w południe – wieczorem. 

Rezerwacja przewozów dostępna jest pod nr tel: +48 600 856 765

Przewóz osób Sulęcin -> Niemcy Holandia Belgia

Przewóz osób prowadzimy w taki sposób aby wyjść vis a vis oczekiwaniom naszym klientom, w związku z czym mamy ofertę podyktowaną ich za potrzebowaniom. Wykonujemy przejazdy na trasie z Sulęcina do Holandii, Niemiec i Belgii, a także wykonujemy usługi transportowe naszymi. W ramach tej usługi dokonujemy relokacji przesyłek pomiędzy granicami państw dzięki czemu szybko trafiają one do celu swojej podróży. Powroty organizujemy popołudniu (Belgia), Holandia od godziny 17 i Niemcy wieczorem. Dodatkowo wszystkim firmom i agencjom pracy oferujemy przewóz pracowniczy, w związku z czym są pewni terminowego dotarcia swojego pracownika do celu podróży. Wybierając się na Zachód koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Co warto zobaczyć w Sulęcinie

W mieście znajduje się wiele atrakcji, dzięki czemu można tu spotkać wielu turystów. Pałac sulęciński znajdujący się w centrum miasta. Jest to piękny zabytek z XIX wieku. Warto zwrócić uwagę na okoliczności przyrody w jakich do usytuowano. Na uznanie zasługuje także jego elewacja.

Wszystkim amatorom sportów wodnych polecamy odwiedzić Jezioro Sulęcińskie. Jest to jedno z większych jezior na terenie województwa. Można tu uprawiać różne sporty wodne, takie jak żeglarstwo czy kajakarstwo. Plaże nad jeziorem są również popularnym i ciekawym miejscem na relaks i pikniki.

Park Krajobrazowy “Santockie” usytuowany jest niedaleko miasta. park krajobrazowy oferuje piękne widoki, szlaki turystyczne i rowerowe, które pozwalają na kontemplację przyrody. To doskonałe miejsce na spacery i aktywny wypoczynek. Zapraszamy do przyjazdu do Sulęcina razem z nami!