Busy ze Świebodzina do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga


Świebodzin to jedno z wielu miast na naszej trasie. Nasza firma już od wielu lat oferuje tanie busy wiozące naszych Klientów do Niemiec, Belgii, Holandii i Luksemburga. Codziennie oferujemy busy ze Świebodzina do Niemiec oraz busy ze Świebodzina do Holandii i Belgii. Do Luksemburga docieramy w każdy poniedziałek i piątek – rezerwacja -> +48 600 856 765 Oferujemy zarówno transport osobowy, jak i przewóz paczek, również za granicą. Transport odbywa się oczywiście naszymi busami. Połączenie realizowane są każdego dnia tygodnia centralnych Niemiec. Reszta tego i obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.

Na tle konkurencji wyróżniają nas wysoka jakość usług i niska cena, co stawia naszą ofertę na czele dostępnych na rynku. Dysponujemy wygodnymi, dziewięcioosobowymi busami, dlatego każda podróż z nami odbywa się w spokojnej, kameralnej atmosferze. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Europa Zachodnia

Nasza firma oferuje międzynarodowy przewóz osób międzynarodowy, z terenów zachodniej i północnej Polski. Chętnie podejmujemy się współpracy z agencjami pracy, w zakresie dowozu pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące ceny przejazdów oraz terminów dostępne są na stronie. Prosimy o kontakt pod nr tel +48 600 856 765 . Dzięki naszej firmie przedostaniesz się z dowolnego miejsca w Polsce (obsługiwane przez nas terytorium) pod wybrany adres w Holandii, Niemczech, bądź Luksemburgu – bądź sprytny i wybierz naszą firmę. Zapraszamy!

Obsługujemy również takie miejscowości jak: Zbąszynek, Lubrza, Łagów, Skąpe, Sczaniec.