Usługi przewozu osób busem w Świebodzinie. Jeździmy m.in do Niemiec i Holandii


Świebodzin to jedno z wielu miast na naszej trasie. Nasza firma już od wielu lat oferuje tanie busy wiozące naszych Klientów do Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Codziennie oferujemy busy do Niemiec oraz busy do Holandii. Oferujemy zarówno transport osobowy, jak i przewóz paczek, również za granicą. Transport odbywa się oczywiście naszymi busami. Na obszarze woj. lubuskiego organizujemy przewozy zagraniczne m.in. ze Świebodzina. Połączenie realizowane są każdego dnia tygodnia centralnych Niemiec. Reszta tego kraju oraz Szwajcaria, Dania i Luksemburg obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek.

Na tle konkurencji wyróżniają nas wysoka jakość usług i niska cena. Dysponujemy wygodnymi, dziewięcioosobowymi busami, dlatego każda podróż z nami odbywa się w spokojnej, kameralnej atmosferze. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Europa Zachodnia

Nasza firma oferuje przewóz osób międzynarodowy, z terenów zachodniej i północnej Polski. W poniedziałki i piątki realizujemy połączenia do Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Chętnie podejmujemy się współpracy z agencjami pracy, w zakresie dowozu pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące ceny przejazdów oraz terminów dostępne są na stronie. Prosimy o kontakt pod nr tel +48 600 856 765 . Dzięki naszej firmie przedostaniesz się z dowolnego miejsca w Polsce (obsługiwane przez nas terytorium) pod wybrny adres w Holandii, Niemczech, Danii, Szwajcarii, bądź Luksemburgu – bądź sprytny i wybierz naszą firmę. Zapraszamy!

Obsługujemy również takie miejscowości jak: Zbąszynek, Lubrza, Łagów, Skąpe, Sczaniec.