BUSY ŚWIEBODZIN – NIEMCY HOLANDIA BELGIA

Szukasz oferty na  busa ze Świebodzina do Niemiec, a może chcesz pojechać do Holandii lub do Belgii? Znakomicie, gdyż tą trasę obsługujemy codziennie jadąc na adres pod wskazane drzwi. Świebodzin to jedno z wielu miast na naszej trasie, dzięki czemu jego mieszkańcy mogą na nas liczyć. Siedem dni w tygodniu oferujemy komfort i bezpieczeństwo w najlepszych cenach na rynku. Przewóz osób ze Świebodzina rozpoczynamy codziennie rano. Przewozy do Świebodzina organizujemy od 12 (z Belgii), 13-17 (z Holandii), a później z Niemiec (w zależności od adresu).  Zapraszamy do rezerwacji na naszej infolinii  +48 600 856 765

bus  Świebodzin

Oferujemy zarówno transport osobowy, jak i przewóz paczek, również za granicą.  Transport odbywa się oczywiście naszymi sprawnymi pojazdami, dzięki czemu przewóz odbywa się bez w sposób bezproblemowy.  Połączenie realizowane są każdego dnia tygodnia w obie strony. Wyjazdy na dalekich trasach to zadanie które powinieneś zlecić nam!

Przewozy Świebodzin – Niemcy Holandia Belgia

Poza zagranicznymi przewozami osobowymi wykonujemy także transport z i do Świebodzina niewielkich paczek i dokumentów. Z naszych usług korzystają także agencje pracy wysyłające swoich pracowników do Holandii, do Niemiec i do Belgii. Chętnie podejmujemy się współpracy z agencjami pracy, w zakresie dowozu pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące ceny przejazdów oraz terminów dostępne są na stronie. Wszystkie kraje obsługujemy codziennie (w tym środkowe landy), północ i południe tego kraju obsługujemy w poniedziałki i piątki.

Na tle konkurencji wyróżniają nas wysoka jakość usług i niska cena, co stawia naszą ofertę na czele dostępnych na rynku. Dysponujemy wygodnymi, dziewięcioosobowymi busami, dlatego każdy zagraniczny kurs odbywa się w spokojnej, kameralnej atmosferze. Każdy z nich spełnia wszystkie kryteria związane z bezpieczeństwem i komfortem. W tym wygodne fotele, klimatyzacja, DVD czy lampki do czytania.

Informacje o mieście – musisz to zobaczyć

Świebodzin ma międzynarodowe koneksje z zagranicznymi miastami, takimi jak: Herzberg, Nuenhagen, Frieoythe, dzięki czemu można tu spotkać licznych turystów. Głównymi atrakcjami miasta jest figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ławeczka Niemena. Krzyż Milenijny, to najbardziej znana atrakcja miasta. Jest jednym z najwyższych pomników chrześcijańskich na świecie. Ma on około 36 metrów wysokości i jest poświęcony Jezusowi Chrystusowi.

Ważnym uwagi jest zabytkowy Kościół św. Wawrzyńca z XIV wieku, który jest cennym przykładem gotyckiej architektury sakralnej. Muzeum Regionalne w Świebodzinie prezentuje historię i kulturę Świebodzina oraz okolicznych terenów. Stary Rynek jest centralnym punktem miasta z urokliwymi kamienicami i miejscami do odpoczynku.