Nasza firma oferuje wszystkim podróżującyym w każdy poniedziałek i piątek busy do Szwajcarii z Goleniowa. Wracamy do miasta  w każdy kolejny wtorek oraz sobotę (powroty odbywają się zaraz po północy). Posiadamy bogato wyposażone, zawsze pachnące i co zdecydowanie najważniejsze sprawne i systematycznie diagnozowane pojazdy. Zabiorą Cię one na tej trasie w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Nasze auta posiadają wygodne fotele, sprawne pasy, klimatyzację i układ hamulcowy. Są po prostu bogato wytposażone z myślą o naszych klientach.

Prowadzone są one przez zdyscyplinowanych i bardzo sympatycznych kierowców, którzy mają przed każdą podróżą czas na odpoczynek. Jest to gwarant Twojego bezpieczeństwa i przyjemnej podróży. Wystarczy, że wybierzesz  na swoim smartphonie numer naszej infolinii +48 600 856 765. Nie zwlekaj – umów swój przejazd już dziś. Umożliwiamy także możliwość nadania paczek w rozmiarze “S” i “M”, listów i dokumentów. Jadąc na tej trasie wybór może być tylko jeden – wybierz się w niezapomnianą podróż z PZLtravel.

Przewozy busem z Goleniowa do Szwajcarii i usługi związane z relokacją małych paczek to nasze główne źródło dochodu. Jesteśmy tego świadomi dlatego też wychodzimy vis a vis oczekiwaniom naszych klientów, nawet tych o specyficznych upodobaniach. Zapraszamy miasto i okolice do kontaktu już dziś! Szwajcaria na wyciągnięcie Twojej ręki!