Powrót do kraju? Szukasz oferty na tanie busy z Holandii do Polski z adresu pod adres w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota lub niedziela? Z nami pojedziesz do Polski 7 dni w tygodniu zawsze w komfortowych warunkach. Przewóz osób Holandia – Polska odbywa się popołudniu – nocą (13-17 startujemy).

obszar obsługi

W ramach poniesionej opłaty możesz nieodpłatnie wziąć w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Prosimy o przymocowanie do walizek plakietek imiennych. Rezerwacja dostępna jest pod numerem +48 600 856 765.  Nasi konsultanci dostępni są od rana do późnych godzin wieczornych.

Jak już wspominaliśmy – w naszej firmie oferujemy przejazdy prosto pod wskazane domostwo. Do ojczyzny wracamy od godziny 17. Dzięki wieczornym kursom już o poranku witać się z rodziną w Polsce. W naszej firmie przewozy każdego dnia są dostępne w najlepszej cenie, a więc nie wahaj się i wybierz nas! Z nami pojedziesz każdego dnia komfortowymi pojazdami.

Bus z Holandii do Polski codziennie wieczorem

Zachęcamy do skorzystania z codziennej oferty na przewozy Holandia – Polska wykonywane popołudniu – nocą. Poza przejazdami osobowymi oferujemy także możliwość nadania paczek, rezerwując wszystkie usługi na naszej infolinii. We wszystkie dni tygodnia pojedziesz z nami w komfortowych warunkach nocną porą. Dzięki temu, już rano będziesz mógł witać się z rodziną w kraju.

Przewóz osób z Holandii do Polski realizujemy 363 dni w roku. Wyjątkiem od codziennych tras jest Wielkanoc oraz Boże Narodzenie i Pierwszy Dzień Świąt. Obsługujemy trasę z naszego kraju, ale obsługujemy również przewozy w przeciwną stronę. Odjazdy zaczynają się około 14 (czasem wcześniej) i trwają maksymalnie przez 2h. Ostateczna godzina odjazdu uzależniona jest od wariantu trasy jaką obraliśmy. Skorzystaj z naszej oferty i pojedź w najlepszych cenach.

Sprawdzony przewoźnik Holandia – Polska – jeździmy komfortowymi autami Renault Traffic


Wyjazdy z Holandii do Polski odbywają się autami marki Renault Trafic wyposażonymi w szereg udogodnień. Nasze busiki posiadają wygodne fotele, lampki doświetlające, gniazdko ładujące, sprzęt do oglądania filmów i co najważniejsze sprawną klimatyzację. Nasze wygodne fotele pozwolą Ci usnąć lub wygodnie podziwiać widoki na pokonywanej trasie. Jeśli nie chcesz spać możesz przeczytać książkę, co ułatwi Ci lampka lub po prostu się przespać. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu!

Zapraszamy klientów indywidualnych jak i tych firmowych. W naszej obsłudze znajdują się pośrednictwa pracy i firmy wysyłające swoich pracowników. Jeśli zainteresowani są Państwo ceną naszych usług, to prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Powrót z nami zawsze przebiega sprawnie!

Co wpływa na koszty związane z przejazdem.

Cena za kurs zależna jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma adresami jakie wskaże nam klient. Im większa jest odległość między miastami jakie nam wskażesz, tym nasze ceny ulegają zmianom. Olbrzymi wpływ mają koszty związane z zakupem paliwa, czy ewentualne państwowe restrykcje. Sprawdź ostateczne koszty przejazdu na naszej infolinii. W 2022 roku średni koszt ponoszony przez naszych klientów na tej trasie wynosił około 400 złotych. Zaplanuj powrót do Polski w PZLTRAVEL!