Szukasz wieczornych, popołudniowych kursów na busa z Holandii do Polski? Z nami pojedziesz każdego dnia pod wskazane drzwi. Kursy na tej trasie wykonujemy codziennie wieczorem, a w zasadzie późnym popołudniem. Rezerwacja dostępna jest pod numerem +48 600 856 765

Jak już wspominaliśmy – w naszej firmie oferujemy przejazdy popołudniowe pod wskazane domostwo. Do ojczyzny wracamy od godziny 17. Dzięki wieczornym kursom już o poranku witać się z rodziną w Polsce. W naszej firmie transport z Holandii do Polksi jest dostępny każdego dnia dostępne w najlepszej cenie, a więc nie wahaj się i wybierz nas! Z nami pojedziesz każdego dnia komfortowymi busami.

busy z Holandii do Polski wieczorem

Z nami każdego dnia pojedziesz popołudniu, sprawnie, bezpiecznie i komfortowo każdego dnia. Przewozy od poniedziałku do niedzieli, także w piątki i w soboty. Transport ze wskazanego miejsca w Holandii odbywa się pod wskazane domostwo w Polsce. Zapraszamy klientów indywidualnych jak i tych firmowych. W naszej obsłudze znajdują się pośrednictwa pracy i firmy wysyłające swoich pracowników. Jeśli zainteresowani są Państwo ceną naszych usług, to prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Codziennie tanie i komfortowe przejazdy na PZLTRAVEL!

Przewozy z Holandii do Polski

Przewóz z Holandii do Polski codziennie popołudniu dostępny jest w najlepszej ofercie cenowej w naszej firmie. Każdego dnia pojdziesz z nami do Polski w komfortowych warunkach. Jest to rozwiązanie które doceni każdy pasażer chcący dojechać na czas we wskazane miejsce. Powroty z Holandii realizujemy 363 dni w roku. Wyjątkiem jest Wielkanoc oraz Boże Narodzenie i Perwszy Dzień Świąt. Obsługujemy trasę z naszego kraju, ale obsługujemy również przewozy w przeciwną stronę. Odjazdy wykonujemy od godziny 17 i trwają maksymalnie przez 2h. Ostateczna godzina odjazdu uzależniona jest od wariantu trasy jaką obraliśmy. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej i pojedź komfortowo w najlepszych cenach.

Dzięki stałej ekspancji naszej firmy już dziś możemy zaoferować Państwo nowe kierunki podróży. Z naszą firmą dojadą Pańśtwo do sześciu krajów, w tym na tej trasie. Nasze komfortowe i bezpieczne pojazdy zabiorą Państwa z dowolnego adresu w Holandii i zabiorą do wybranego miejsca w Polsce. Obecnie obsługujemy całę terytorium tego kraju i pięć województw w Polsce. Posiadamy najlepszą korelację ceny i jakości usługi, dzięki czemu oszczędzą Państwo swoje pieniądze. 

Busy z Holandii do Polski

Aby zarazerwować komfortowe busy z Holandii do Polski pod wybrany adres w naszej firmie prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasza infolinii czynna jest codziennie od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji odnośnie przejazdu. Podczas rozmowy można poznać cenę i przybliżoną długość trwania przejazdu. Każdego dnia przyjmujemy Państwa zgłoszenia pod naszym stałym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy! Busy w najlepszej ofercie są każdego dnia dostępne na naszej stronie!

Cena za kurs zależna jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma adresami jakie wskaże nam klient. Sprawdź od czego uzależnione są koszty przejazdu z Holandii na naszej infolinii. Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie na trasach europejskich, co gwarantuje bezpieczeństwo. Z nami bezpiecznie dojedziesz do pracy, rodziny czy na wakacje. Zabieramy również grupy na wycieczki i przewozimy paczki. Sprawdż jak można łatwo dostać się do Polski z Holandii.,