Busy z Holandii do Polski

Codziennie popołudniu (12-16) znajdziesz u nas tanie bilety komfortowego busa z Holandii do Polski pod adres nam wskazany. Nie jest ważne czy jedziesz do pracy, czy do rodziny. Z nami tanio, szybko i bezpiecznie pojedziesz we wskazane miejsce. Znajdziesz u nas punktualny przewóz osób z Holandii do Polski w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota lub niedziela. Wykonujemy także przesyłki paczek i przewozy pracownicze z adresu pod adres. Z nami pojedziesz 7 dni w tygodniu zawsze w komfortowych warunkach, ze wskazanego miejsca do wskazanego miejsca. Jadąc pomiędzy dwoma wskazanymi miejscami oszczędza się nie tylko czas, ale i pieniądze.

W ramach poniesionej opłaty możesz nieodpłatnie wziąć w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Prosimy o przymocowanie do walizek plakietek imiennych. Wyjazdy z Holandii do Polski zarezerwujesz dostępna jest pod numerem +48 600 856 765.  Nasi konsultanci dostępni są od rana do późnych godzin wieczornych.

Busy Holandia-Polska – komfort i wygoda

pusto

Podróż busem z Holandii do Polski odbywa się autami marki Renault Trafic wyposażonymi w szereg udogodnień. Nasze busiki posiadają wygodne fotele, lampki doświetlające, gniazdko ładujące, sprzęt do oglądania filmów i co najważniejsze sprawną klimatyzację. Nasze wygodne fotele pozwolą Ci usnąć lub wygodnie podziwiać widoki na pokonywanej trasie. Jeśli nie chcesz spać możesz przeczytać książkę, co ułatwi Ci lampka lub po prostu się przespać. Każdy nasz pojazd wyrusza w trasę czysty i pachnący i po przebytej dezynfekcji.

Zapraszamy klientów indywidualnych jak i tych firmowych. W naszej obsłudze znajdują się pośrednictwa pracy i firmy wysyłające swoich pracowników. Jeśli zainteresowani są Państwo ceną naszych usług, to prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Powrót z nami zawsze przebiega sprawnie!

Rezerwacje

W naszej firmie zakupisz przejazdy w konkurencyjnych cenach, a sam proces rezerwacji jest banalnie prosty.

  1. Zadzwoń pod nasz nr telefonu -> +48 600 856 765
  2. Wyślij SMS-a podając: ilość pasażerów, datę podróży, adres początkowy i końcowy, telefon do kontaktu,
  3. Wypełnij formularz rezerwacyjny na dole strony.


Rezerwacje przyjmowane są na naszej infolinii od poniedziałku do niedzieli od godziny 8 do 22. Co po rezerwacji?
1. zamów przejazd,
2. dzień przed odjazdem się z Tobą skontaktujemy i przekażemy planowaną godzinę odjazdu,
3. w dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w kontakcie,
4. przyjedziemy po Ciebie we wskazane miejsce i zabierzemy gdzie zechcesz 🙂

Co wpływa na koszty związane z podróżą?

Cena za bus zależna jest od wielu czynników, w tym od odległości pomiędzy dwoma adresami jakie wskaże nam klient. Im większa jest odległość między miastami jakie nam wskażesz, tym nasze ceny ulegają zmianom. Olbrzymi wpływ mają koszty związane z zakupem paliwa, czy ewentualne państwowe restrykcje. Sprawdź ostateczne koszty przejazdu na naszej infolinii. W 2022 roku średni koszt ponoszony przez naszych klientów na tej trasie wynosił około 400 złotych.

Tanie busy z Holandii do Polski codziennie wieczorem

Zachęcamy codziennie do skorzystania z naszej oferty na przewozy z Holandii do Polski wykonywany popołudniu – wieczorem. Poza przejazdami osobowymi oferujemy także możliwość nadania paczek, rezerwując wszystkie usługi na naszej infolinii. We wszystkie dni tygodnia pojedziesz z nami w komfortowych warunkach nocną porą. Dzięki temu, już rano będziesz mógł witać się z rodziną w kraju.

Jak już wspominaliśmy – w naszej firmie oferujemy przejazdy prosto pod dom (system door to door). Dzięki wieczornym kursom już o poranku witać się z rodziną w Polsce. W naszej firmie pojedziesz busami codziennie w najlepszej cenie, a więc nie wahaj się i wybierz nas! Z nami pojedziesz każdego dnia komfortowymi pojazdami.