Do Belgii z lubuskiego docieramy codziennie. Belgia jest jednym z krajów Beneluksu do którego codziennie docierają nasze pojazdy. Klienci docierający do Belgii chętnie korzystają znaszych usług ceniąc nas za szybkie przejazdy (bez długich podróży po Polsce w celu odebrania rozsianych na dużych obszarach klientów) oraz przewozy wykonywane z jednego adresu na drugi. Kursujemy codziennie w obie strony. Miejsce w jednym z naszych pojazdów możesz zarezerwować kontaktując się z nami na nasz numer telefonu. Rezerwacja: +48 600 856 765

Belgia jest ojczyzną fikcyjnego detektywa Herculesa Poirota znanego z powieści Agathy Christie. Kraj ten od dawna przyciągał ludzi z całego świata. Regiony Belgii rozkwitały już od czasów Rzymskich, kiedy to jej dzisiejsze regiony były częścią dużej rzymskiej prowincji. Dziś Polacy wybierają się do Belgii głównie w celach zarobkowych. Belgijscy ustawodawcy ustanowili wysokie minimalne wynagrodzenia, a służba ochrony zdrownia stoi w tym kraju na najwyższym poziomie. Do tego kraju docierają naszymi autami również liczni turyści zafascynowani historią tego kraju. Odwiedź Belgię również i Ty!

Przewozy z lubuskie do Belgii

Przewozy busem z lubuskiego do Belgii odbywają się w naszej firmie sprawnymi pojazdami, które każdego miesiąca są sprawdzane w naszym prywatnym warsztacie pod kątem ich stanu technicznego, i tym samym Państwa bezpieczeństwa. Wybierajac naszą firmę otrzymują Państwo możliwość przewozu bagażu osobistego w postaci dwóch walizek umieszczanych w luku bagażowym. Przewóz bagażu (w tym bagażu podręcznego, które mogą Państwo przewozić na kolanach lub pod fotelem) jest wliczony w cenę biletu. Czekamy na Twoją rezerwację!