przewoźnik Polska Niemcy

Szukasz sprawdzonego przewoźnika jadącego z Polski do Niemiec? My jeździmy na trasie Polska – Niemcy, ale nie tylko. Firma nasza cieszy się doskonałą opinią osób korzystających z jej usług. Na portalach społecznościowych nasi klienci wyraźnie podkreślają profesjonalizm naszych kierowców oraz niskie ceny. Wśród firm oferujących transport posiadamy dobrą, ugruntowaną renomę i mocną pozycję na rynku. Nic więc dziwnego, że liczba naszych klientów ciągle wzrasta.

Warto także dodać, że pozytywne opinie klientów to nie jedyny dowód wysokiej jakości usług naszej firmy. Posiadamy bowiem również liczne certyfikaty, wystawione między innymi przez IRU Academy, www.krajowyprzewoźnik.pl czy Fundację Akademii Transportu. Potwierdza to nasze kompetencje i jest dowodem na to, że jesteśmy firmą, której możesz zaufać. Zadowolenie naszych klientów jest bowiem dla nas najwyższym priorytetem. Już dziś skorzystaj z naszych usług jadąc z nami na trasie Polska – Niemcy. Jesteśmy jednym z nielicznych przewoźników, który obsługuje całe Niemcy.

Przewoźnik jadący codziennie do Niemiec

Jesteśmy przewoźnikiem z ponad 10-letnim doświadczeniem, który codziennie jeździ na trasie Polska – Niemcy. Jeśli więc szukasz sprawnego środka lokomocji do naszego zachodniego sąsiada, to zachęcamy do współpracy. Transport wykonywany jest naszymi kompleksowo wyposażonymi autami, a każdy z nich mieści ośmioro pasażerów i kierowcę. Wszystkie nasze pojazdy są sprawne i w pełni funkcjonalne. Jako Przewoźnik o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych kierowców. Z Polski wyruszamy o poranku, a więc w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży.

Z naszej oferty transportowej korzystają zarówno osoby prywatne, prawne jak i firmy. Na stałe współpracujemy z licznymi agencjami pracy, które wysyłają za pośrednictwem naszej firmy swoich podwładnych do pracy w Niemczech. Polacy bardzo często podróżują także do anszego sąsiada w celach turystycznych, a korzystają z usług naszej firmy ceniąc nas za punktualność. transport ludzi to dziedzina, któą zajmujemy się od ponad dekady, w więc świało można nas nazwać doświadczoną firmą.

Bagaż i inne elementy usługi

W podróż z naszą firmą możesz zabrać bagaż rejestrowany (dwie duże walizki) oraz bagaż podręczny. Walizki umieszczane są w luku bagażowm naszych pojazdów. Bardzo prosimy aby każda walizka była imiennie podpisana, w celu uniknięcia pomyłek. Bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć przy sobie, tak jak portfel i dokumenty. Bardzo prosimy, aby w trakcie kursu nie spożywać alkoholu. Z pewnością umili to podróż współpasażerom.

W trakcie wykonywania przejazdu zatrzymujemy się w przeznaczonych do tego miejscach. Są to zazwyczaj stacje benzynowe, na których można zakupić prowiant i napoje. Stacje te umożliwiają także możliwość skorzystania z WC. Postój można także przeznaczyć na rozprostowanie kości czy zapalenie papierosa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!