Szukasz solidnej firmy transportowej działającej na terenie województwa pomorskiego? Chcesz skorzystać z usług transportu krajowego lub międzynarodowego w konkurencyjnych cenach? Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą przewozu osób, realizowaną w ramach działalności naszej firmy. Nasze busy spełnią Twoje wymagania.

Ofertę przewozów kierujemy zarówno do osób szukających komfortowego, bezpiecznego i przystępnego cenowo transportu na terenie województwa pomorskiego, jak i tych, którym zależy na sprawdzonych przewozach za granicę – do Niemiec,  Holandii, Danii, Szwajcarii czy Luksemburga. Kursy busami do Holandii i centralnych Niemiec organizujemy codziennie. Kursy do i  z  Szwajcarii, Danii, Luksemburga oraz północnych i poludniowych Niemiec realizujemy w każdy poniedziałek i piątek.

Grupy zorganizowane i przesyłki

W ramach naszej działalności zajmujemy się również transportem grup zorganizowanych w kraju i za granicą. Do skorzystania z oferty na busy zapraszamy turystów planujących zwiedzanie Europy Zachodniej, muzyków, wyjeżdżających na koncerty, sportowców, wybierających się na zawody, a także pracowników firm i urzędników w podróżach służbowych.

Dodatkowo zainteresowanym klientom umożliwiamy przewóz paczki z województwa pomorskiego do innego miasta w regionie lub za granicą. Mniejsze i większe przesyłki zabieramy busami wyłącznie wtedy, gdy dysponujemy odpowiednią ilością miejsca w luku bagażowym pojazdu. Dlatego przed skorzystaniem z usługi prosimy o kontakt z naszą firmą.

Transport do Europy Zachodniej

Osoby, które na co dzień mieszkają i pracują za granicą szybko, bezpiecznie i tanio dowozimy do krajów Europy Zachodniej, które od lat są głównymi celami zarobkowymi Polaków. Sprawnie i rzetelnie realizujemy kursy do Niemiec (Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia), Holandii (Amsterdam, Groningen i Rotterdam), Belgii (Antwerpia i Gent), Szwajcarii, Danii i Luksemburga. Nasze busy czekają na Ciebie.

Międzynarodowy przewóz osób obsługujemy za pośrednictwem nowoczesnej, w pełni wyposażonej floty. Nasze busy posiadają wygodne, regulowane siedzenia, klimatyzację i pojemne bagaże. Dla bezpieczeństwa pasażerów zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają pewną i komfortową podróż na pokładzie busów.

Cennik i rezerwacje

Chcesz skorzystać z naszej oferty transportu krajowego lub międzynarodowego? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z naszą firmą przewozową , by zarezerwować miejsce w busie z Polski do Niemiec,  Holandii, Szwajcarii, Danii, Luksemburga lub z powrotem. Do Twojej dyspozycji jesteśmy codziennie pod numerem telefonu: +48 600 856 765