Transport busem do Niemiec, Szwajcarii, Danii i Luksemburga.


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą przewozowa. Oferujemy transport osobowy z miasta Gorzów  Wielkopolski na terenie kraju, a także za granicę. Nasze busy są codziennie do Państwa dyspozycji. Prowadzimy przewóz osób i transport paczek do Niemiec, Szwajcarii, Danii, Luksemburga i nie tylko. Z nami komfortowo i niedrogo dojadą Państwo do pracy, na wakacje, czy w odwiedziny do bliskich. Obsługujemy osoby prywatne oraz grupy zorganizowane, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Jednym z popularniejszych kierunków dla naszych busów jest Gorzów Wielkopolski. Połączenie realizowane jest z mniejszych miejscowości, m.in. z Debrzna, Lwówka, Piły, Trzcianki czy Złotowa. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i najbardziej konkurencyjne ceny. Układając plan podróży dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Busy do Europy Zachodniej

Z nami podróż za granicę przebiega szybko i komfortowo. Zajmujemy się transportem osób na terenie Polski oraz Europy Zachodniej. Każdego dnia zabieramy pasażerów w podróż do Holandii, Belgii oraz Niemiec. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz dodatkowe rabaty dla agencji pracy i grup zorganizowanych.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, potrzebujących transportu dla pracowników do wybranych destylacji. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów i busów, dzięki czemu podróż z nami jest bezpieczna i komfortowa. Naszą domeną jest transport osobowy, lecz zajmujemy się też przewozem przesyłek na zachód.  Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek nasze busy wyruszają do takich krajów jak Szwajcaria, Dania czy Luksemburg.

Cennik i informacje kontaktowe

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na przewóz osób i przesyłek! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą. Przykładowa cena przejazdu do Holandii w obie strony to jedynie 120 Euro. W razie pytań dotyczących oferty oraz cen zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie. Mamy najlepsze busy na rynku. Zareerwuj swój przejazd już dziś.