Poszukujesz najlepszej oferty na busy? Przewoźnika który zapewni Ci tani, bezpieczny i komfortowy transport z z Polski w tym z lubuskie? Wybierasz się w podróż służbową lub prywatna do Danii? Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak, to jesteś w najlepszym miejscu! Nasza firma prowadzi przewóz osób i transport paczek dziewięcioosobowymi autami do krajów za naszą zachodnią granicą. Nasza liczba kursów i tym samych busów stale wzrasta – w chwili obecnej jest ich blisko 50! Wykonujemy przewóz osób i transport małych i średnich paczek w systemie od drzwi do drzwi (z ang. „door to door”).

Wyruszasz spod adresu, który podasz w trakcie składania zlecenia oraz dotrzesz pod wybrany przez Ciebie adres. Nasze Renault Traffic oraz kadra znakomitych kierowców zapewniają bezpieczeństwo każdej podróży. Pojazdy są stale diagnozowane i naprawiane, a jeśli ich stan techniczny na pozwala na pełne bezpieczeństwo, to wymieniamy je na nowe! Nie oszczędzamy na naszych Klientach.

Posiadamy wielu stałych Klientów zamieszkujących woj. lubuskie. Są to zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy, agencje pracy oraz grupy zorganizowane. Wszelkie firmy wysyłające swoich pracowników do Danii przy stałej i rozległej współpracy mogą liczyć na dogodne warunki cenowe. Dla grup istnieją dwie opcje. Pierwsza z nich droższa – jest to możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą (droższa ze względu na konieczność opłacenia kierowcy) oraz druga tańsza to wynajem busa bez kierowcy.

Możesz wypożyczyć jeden z naszych pojazdów na godziny, dni, tygodnie czy miesiące – tutaj decydujesz Ty. Twoje potrzeby to Twoje wymagania. My z pewnością im sprostamy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie przejazdu, wynajmu czy też współpracy to zapraszamy do kontaktu z nami pod nr telefonu +48 600 856 765. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w godzinach od 9 do 21:30.

Rezerwacje, ceny oraz dni odjazdów i przyjazdów

U nas drogi jest tylko Klient. Gwarantujemy przewóz osób i transport paczek w bardzo konkurencyjnych cenach. Oczywiście z zachowaniem wysokich standardów obsługi Klienta. Cena a Twój przejazd uzależniona jest od odległości między dwoma adresami, które nam wskażesz – im krótsza trasa tym niższy koszt przejazdu. Jeśli interesuje Cię ostateczna cena lub inne kwestie to zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią dostępną po kliknięciu w poniższy nr: +48 600 856 765.

Busy z lubuskiego zaczynają podróż do Danii w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych, a w drugą stronę jedziemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w godzinach wieczornych. Na dzień przed Twoim odjazdem otrzymasz od nas wiadomość SMS o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy. Prosimy abyś był przygotowany do wyjazdu 30 minut wcześniej. Przyjazd kierowcy może z przyczyn losowych nieznacznie się opóźnić. Życzymy przyjemnej podróży!

Jeżdzimy m.in. z takich miast jak: