Szukasz busa z Belgii do Polski? W naszej firmie znajdziesz doświadczonych kierowców i najlepsze pojazdy. Jeździmy door to door, a więc wyjazdy z Belgii do Polski odbywają się z adresu pod adres, pomiędzy dwoma wskazanymi miejscami. Z nami pojedziesz zawsze w komfortowych warunkach od drzwi do drzwi. Przewozy z Belgii do Polski odbywają się codziennie późnym popołudniem (12-14 startujemy), a więc wracamy wieczorem -> +48 600 856 765

W ramach poniesionej opłaty możesz nieodpłatnie wziąć w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Duża ilość bagażu pozwoli Ci na zabranie dodatkowych ubrań czy prezentów dla rodziny. Prosimy o przymocowanie do walizek plakietek imiennych. Już dziś zarezerwuj tanie przejazdy i komfortowy bus w naszej firmie.

Tanie busy Belgia – Polska codziennie w PZLTRAVEL

Codziennie oferujemy przewozy w komfortowym wydaniu. Obsługujemy wschodnią i centralną Belgię, a także dużą część Polski. Jeździmy busami marki Renault Trafic wyposażonymi w szereg udogodnień. Posiadają one wygodne fotele, lampki doświetlające, gniazdko ładujące, sprzęt do oglądania filmów i co najważniejsze sprawną klimatyzację. Nasze wygodne fotele pozwolą Ci usnąć lub wygodnie podziwiać widoki na pokonywanej trasie. Jeśli nie chcesz spać możesz przeczytać książkę, co ułatwi Ci lampka zamontowana nad głową. 

Zapraszamy klientów indywidualnych jak i tych firmowych. W naszej obsłudze znajdują się pośrednictwa pracy i firmy wysyłające swoich pracowników. Transportujemy także paczki w obie strony i obsługujemy grupy zorganizowane. 

Odpowiedzi na pytania naszych klientów

Wybierając nas możesz pojechać do domu z adresu pod adres. Nie musisz znać się na topografii, czy znać języków obcych. Przyjedziemy po Ciebie i zabierzemy, tam gdzie tego potrzebujesz.

Pytanie: Jak mogę sprawdzić czy są wolne miejsca w wyznaczonym terminie? Odpowiedź: Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Pytanie: Jak opłacić przejazd? Odpowiedź: Przejazd można opłacić online, tradycyjnym przelewem bankowym lub w dniu wyjazdu u kierowcy.

Pytanie: Czego nie mogę przewozić? Odpowiedź: W naszych busach nie przewozimy zwierząt oraz wszelkich nielegalnych artykułów. Wracając do kraju pamiętaj, że nie wszystko co legalne w Belgii, jest także legalne w Polsce. Jadąc z nami nie zabieraj: substancji żrących, przedmiotów o intensywnym zapachu czy niezabezpieczonej broni.

Busy z Belgii do Polski 

Pojedź z nami busem z Belgii do Polski i ciesz się codziennie z dobrych cen.

W naszej firmie zakupisz przejazdy w konkurencyjnych cenach, a sam proces rezerwacji jest banalnie prosty.

  1. Zadzwoń pod nasz nr telefonu -> +48 600 856 765
  2. Wyślij SMS-a podając: ilość pasażerów, datę podróży, adres początkowy i końcowy, telefon do kontaktu,
  3. Wypełnij formularz rezerwacyjny na dole strony.

Rezerwacje przyjmowane są na naszej infolinii od poniedziałku do niedzieli od godziny 8 do 22. Pojedź z nami w swoją podróż. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie przejazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu.