Trzciel


Nasza firma oferuje mieszkańcom miasta Trzciel i dużej części województwa zachodnio – pomorskiego profesjonalne busy i tym samym transport osób oraz przesyłek. Realizujemy wyjazdy m.in. z miejscowości Trzciel, istnieje też możliwość odbioru pasażerów spod domu. Jesteśmy firmą elastyczną, chętnie ustalamy grafik połączeń według potrzeb i sugestii klientów. Obsługujemy w systemie „door to door” takie kraje jak: Holandia, Szwajcaria, Dania, Niemcy czy Luksemburg.

Do Holandii i centralnych Niemiec jeździmy i wracamy do miejscowości Trzciel codzienie. Wyjazdy z Trzcieli do północnych i południowych Niemiec, Szwajcarii, Danii czy Luksemburga organizujemy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty organizowane są z kolei w każdy wtorek i piętek.

Z nami dojadą Państwo do Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Danii czy Luksemburga. Nasi kierowcy chętnie dojadą z Państwem pod wskazany adres! Zajmujemy się też organizowaniem wycieczek dla grup zorganizowanych. Dysponujemy flota wygodnych, dziewięcioosobowych busów, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa. Cały Trzciel zapraszamy do rezerwacji miejsc!