Holandia
Przewozy busem Polska do Holandii

Holandia od lat jest jednym z głównych kierunków zarobkowych wybieranych przez Polaków. W kraju tym pracują dziś tysiące rodaków, którzy poszukują regularnych przewozów osób na trasie z Polski do Holandii i z powrotem. Z naszą ofertą międzynarodowego transportu wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom.

Codziennie od poniedziałku do niedzieli realizujemy kursy z województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Dojeżdżamy do takich miast w Holandii jak Amsterdam, Rotterdam czy Groningen. Jednocześnie każdorazowo dopasowujemy trasę przejazdu do indywidualnych potrzeb pasażera.

Komfortowy i bezpieczny transport

Zawsze dbamy o maksymalny komfort i bezpieczeństwo podróżujących z nami osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dysponujemy nowoczesnymi, w pełny wyposażonymi busami z wygodnymi siedzeniami i klimatyzacją. Dzięki temu nawet długa podróż z Polski do miast Holandii lub z powrotem jest w pełni przyjemna.

Przede wszystkim za priorytet stawiamy sobie pewny transport międzynarodowy osób. To dlatego zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przewozach dzieci i dorosłych. Nasi pracownicy dowiozą Ciebie lub Twoich bliskich bezpiecznie, a jednocześnie sprawnie do celu w Holandii.

Przewóz paczek i grup zorganizowanych

Oprócz transportu osób zajmujemy się również przewozem paczek do Holandii lub z powrotem. Bardzo często przekazujemy paczki od rodziny w Polsce dla osób pracujących za granicą lub na odwrót. Przesyłki zabieramy wyłącznie przy wystarczającej ilości miejsca w busie. Przy większych paczkach lub przy dużej liczbie pasażerów transport paczki może nie być możliwy.

Nasza kompleksowa oferta przewozów zagranicznych obejmuje również transport grup zorganizowanych. Z Polski do holenderskich miast dowozimy osoby planujące zwiedzanie, wybierające się na wesele za granicą lub pracowników firm. Aby uzyskać szczegółowe informacje o przewozie grup zorganizowanych, prosimy o kontakt z firmą.

Ceny i rezerwacje

Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z niskimi cenami. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o kosztach przejazdów busami na trasie Polska-Holandia-Polska bądź zarezerwować miejsce na kursach realizowanych od poniedziałku do niedzieli. Na kontakt czekamy pod numerem +48 600 856 765.

Dojeżdzamy do miast: