Busy do Holandii
Przewozy busem Polska do Holandii

Szukasz taniego busa do Holandii jadącego codziennie od drzwi do drzwi? Z nami pojedziesz codziennie rano (w czwartki również wieczorem). Rezerwacja dostępna jest pod numerem +48 600 856 765

busy na Holandie
Obszar obsługi PL
busy do Holandii
Obszar obsługi UE

Kliknij i zobacz dokładną mapkę tutaj -> tutaj

Busy do Holandii codziennie

Jak już wspominaliśmy – w naszej firmie oferujemy przewozy do Holandii z Polski codziennie rano. Wyjątek stanowią czwartki, kiedy to poza kursami porannymi oferujemy również te wieczorne, dzięki którym już w południe można być na miejscu i mieć czas na zwiedzanie kraju. Jest to kraj o bogatej historii i kulturze, dlatego każda dodatkowa godzina w tym kraju pozwoli nam na jej lepsze zapoznanie. Są tu muzea, wystawy, parki rozrywki, wspaniałe krajobrazy, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W naszej firmie busy do Holandii są każdego dnia dostępne w najlepszej cenie, a więc nie wahaj się i wybierz nas!

Kursy wykonujemy niemal codziennie przez 362 dni w roku, co umożliwia swobodny wybór terminu. Wyjątek stanowi Wielkanoc, Wigilia oraz I DŚ, gdyż nasi pracownicy świętują wraz ze swoimi rodzinami. Nasz pojazdy to niezawodne pojazdy marki Renault Trafiic, dzięki czemu możesz poczuć się w pełni bezpiecznie. Jesteśmy uczciwą firmą dlatego ceny w naszej firmie nie zmieniają się okresie Bożego Narodzenia (niestety robi tak wiele firm). My stawiamy na uczciwość i pewność cen, więc oferujemy tanie i komfortowe przejazd.

Jadąc wieczorem mogą Państwo już rano być na miejscu. Ma to szczególne znaczenie wtedy gdy wyjeżdżamy w celach turystycznych, gdyż zystkujemy w ten sposób dodatkowy czas na zwiedzanie. Podczas krótkich wyjazdów (na weekend) można zyskać dodatkowy czas i spożytkować go na zwiedzanie np. muzeum. Wybierz naszą firmę i wybierz się w podróż do tego pięknego kraju. Kraj ten oczywiście słynie z wiatraków i tulipanów, co rozsławiło ją na cały świat. Mimo jednoznacznych symboli kojarzących się z tym krajem oferuje on coś weięcej, gdyż tu każdy może być po prostu sobą. Skorzystaj już dziś z naszej oferty dzięki której dostaniesz się sprawnie w wybrane miejsce.

Busy do Holandii

W naszej firmie organizacja wyjazdów busem do Holandii dopięta jest na ostatni guzik. Nasze usługi wykonujemy od ponad dekady i doszliśmy w tym temacie do olbrzymiej wprawy. Skorzystaj z najlepszej oferty dostępnej na rynku. Każdego dnia każdy nasz bus do Holandii z Polski kursuje od drzwi do drzwi. Oferujemy wyjazdy rano i wieczorem, dzięki czemu to nasi klienci wskazują dogodną godzinę dla swojego wyjazdu. Kraj ten od lat jest jednym z głównych kierunków zarobkowych wybieranych przez naszych rodaków, gdyż tam zarabia się najlepiej. W kraju tym pracują ich tam tysiące, którzy poszukują regularnych i tanich przejazdów w obydwie strony. Z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Odjeżdżamy codziennie w godzinach porannych, dzięki czemu późnym popołudniem nasi klienci są na miejscu. Wyjazdy busami  do Holandii codziennie w najlepszej cenie na naszej stronie!

Przewozy do Holandii

Codziennie dbamy o maksymalny komfort i bezpieczeństwo jadących z nami pasażerów – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dysponujemy nowoczesnymi, w pełny wyposażonymi pojazdami z wygodnymi siedzeniami i klimatyzacją. Wszystkie nasze pojazdy przed startem są gruntownie sprawdzane, dzięki czemu przewóz osób do Holandii z Polski jest w pełni bezpieczny. wiemy że zapewni bezpieczne dotarcie do celu. Dzięki temu nawet długa podróż jest w pełni przyjemna. Kompleksowe wyposażenie (wygodne fotele i sprzęt DVD) umilą podróż, a fotele pozwolą ma zaznanie snu lub drzemki. Przed każdym wyjazdem starannie dezynfekujemy nasze pojazdy podczas procesu ozonowania, co pozwala nam na usunięcie do 99% wirusów i bakterii. Sprawne i zdezynfekowane auto to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny!

Busy do Holandii cena?

Zastanawiasz się jakie poniesiesz koszty związane z przewozem busem do Holandii? Zpewniamy, iż oferujemy najtańsze busy do Holandii jeśli weżmiemy pod uwagę zarówno cenę jak i jakość usługi. Koszty związane z przejazdem mogą być nieco wyższe niż w niektóych firmach ale jakość usługi powala inne firmy na łopatki. W większość przypadkó jesteśmy na czas we wskazanym miejscu i prawie zawsze jeździmy bez przesiadek.

Jadąc wieczorem mogą Państwo już rano być na miejscu. Ma to szczególne znaczenie wtedy gdy wyjeżdżamy w celach turystycznych, gdyż zystkujemy w ten sposób dodatkowy czas na zwiedzanie. Podczas krótkich wyjazdów (na weekend) można zyskać dodatkowy czas i spożytkować go na zwiedzanie np. muzeum. Wybierz naszą firmę i wybierz się w podróż do tego pięknego kraju. Kraj ten oczywiście słynie z wiatraków i tulipanów, co rozsławiło ją na cały świat. Mimo jednoznacznych symboli kojarzących się z tym krajem oferuje on coś weięcej, gdyż tu każdy może być po prostu sobą. Skorzystaj już dziś z naszej oferty przewozowej dzięki której dostaniesz się sprawnie do Holandii.

ile kosztują busy do Holandii

Busy z Holandii

W naszej firmie wyjazdy busami z Holandii do Polski odbywają się codziennie od godziny 17. Skorzystaj z najlepszej oferty dostępnej na rynku. Każdego dnia busy odbierają naszych klientów z Holandii jadąc do Polski ze wszystkich adresów. Codziennie dbamy o maksymalny komfort i bezpieczeństwo jadących z nami pasażerów – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dysponujemy nowoczesnymi, w pełny wyposażonymi busami z wygodnymi siedzeniami i klimatyzacją. Wszystkie nasze pojazdy przed startem z Holandii są gruntownie sprawdzane, dzięki czemu wiemy że zapewni bezpieczne dotarcie do celu. Dzięki temu nawet długa podróż jest w pełni przyjemna. Kompleksowe wyposażenie (wygodne fotele i sprzęt DVD) umilą podróż, a fotele pozwolą ma zaznanie snu lub drzemki. Przed każdym wyjazdem starannie dezynfekujemy nasze pojazdy podczas procesu ozonowania, co pozwala nam na usunięcie do 99% wirusów i bakterii. Sprawne i zdezynfekowane auto to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny!

Przede wszystkim za priorytet stawiamy sobie bezpieczne usługi świadczone każdego dnia. To dlatego zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych kierowców, z wieloletnim doświadczeniem w transporcie dzieci i dorosłych. Doświadczony i wyspany kierowca to podstawa w trakcie każdem podróży, co sprawia że dbamy o to aby kierowcy mieli odpowiedni czas na odpoczynek. Nasi pracownicy dowiozą Ciebie lub Twoich bliskich bezpiecznie i jednocześnie sprawnie do celu podróży. Posiadamy najlepszą ofertęm na przewozy z Polski do Holandii – przekonaj się o tym już dziś dzwoniąc na naszą infolinię (godziny pracy 8-22).

busy z Holandii do Polski

Transport do Holandii

Wykonamy dla Ciebie tani transport busikami z dowolnie wskazanego miejsca w Polsce (obsługiwany teren) i zabierzemy pod dowolny adres w Holandii. Każdego dnia możesz także skorzystać z możliwości nadania przesyłek w naszej firmie. Bardzo często przekazujemy paczki od rodziny dla osób pracujących za granicą lub na odwrót. Przesyłki zabieramy wyłącznie przy wystarczającej ilości miejsca w busie, gdyż musi zapewnić miejsce dla bagażu naszych podróżnych. Przy większych paczkach lub przy dużej liczbie pasażerów nadanie paczki może nie być możliwe. Kontakt z naszą infolinią pozwoli poznać koszty i upewnenie się, że istnieje możliwość nadania przesyłki.

Nasza kompleksowa oferta wyjazdów obejmuje również obsługę grup zorganizowanych. Z naszego kraju do holenderskich miast dowozimy osoby planujące zwiedzanie, wybierające się na wesele za granicą lub pracowników firm. Aby uzyskać szczegółowe informacje o tej usłudze prosimy o kontakt z firmą. Dodatkowo wykonujemy relokację grup zorganizowanych na terenie naszego kraju, co umożliwi sprawną obsługę wesela, stypy czy innej uroczystości rodzinnej. Obsługujemy również pośrednictwa pracy mające swoją siedzibę w naszym kraju lub poza nim. Pracownicy w naszym biurze rozmawiają w języku angielskim.

Ile kosztuje bus do Holandii?

Zastanawiasz się ile kosztują busy do Holandii i jak długo trwa podróż? Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z niskimi cenami. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o kosztach przejazdów, dzięki czemu ustalisz wszystkie szczegóły wyjazdu. Rezerwacja odbywa się od poniedziałku do niedzieli (8-22), dzięki czemu można swobodnie wybrać dogodny dzień i godzinę kontaktu -> +48 600 856 765. Nasza oferta to znakomita korelacja jakości i kosztów, a wybierając naszą firmę zyskują Państwo pewność wyboru najlepszej oferty. Do kontaktu zachęcamy również pośrednictwa pracy, które dzięki stałej współpracy zoptymalizują koszty przemieszczania się swoich pracowników w obydwie strony. Jednym z atutów naszej firmy jest stabilność cen, ale te wahają się w zależności od regulacji prawnych. W okresie Covidowym zmienialiśmy je ze względu na restrykcje ustawowe, ale kiedy one minęły szybko wracaliśmy do poprzedniego cennika.

Wygodne pojazdy są zdecydowanie najlepszą formą podróżowania po UE, ponieważ są tanie i jeźdża ze wskazanego miejsca we wskazane miejsce. Koszty związane z przejazdem w naszej firmie nie są stałe, gdyż wpływa na nie wiele czynników. Zapewniamy że posiadamy najlepszą ofertę, o czym przekonasz się stawiając tym razem na naszą sprawdzoną przez tysiące osób ofertę! Koszty zawsze mają znaczenie znaczenie, więc chwyć za swój telefon i skontaktuj się z naszym biurem właśnie teraz! Mamy nadzieję że wytłumaczyliśmy Ci wszystkie aspekty związane z wyjazdem z nami. Długość trasy wynosi kilkanaście godzin. Czekamy na Twoją rezerwację przejazdu na busy do Holandii w naszej firmie!

ile kosztuje bus do Holandii

Oferta dla poszczegolnych województw:

WLKP
KUJ-PO
LUB
ZACH-POM
POM

Busy do Holandii – rezerwacje

Komfortowego busa do Holandii w naszej firmie można rezerwować na naszej infolinii codziennie od godziny 8 do 22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdu, w tym podadzą ceny i orientacyjną długość trwania przejazdu. Codziennie przyjmujemy Państwa rezerwacje pod naszym niezmiennym numerem telefonu +48 600 856 765 . Zapraszamy!