Szukasz solidnej firmy przewozowej, organizującej regularnie transport osób z województwa zachodniopomorskiego w kraju i za granicą? Chcesz zarezerwować komfortową i bezpieczną podróż busami w dobrej cenie? Już teraz sprawdź szczegółową ofertę sprawdzonego i przystępnego cenowo przewoźnika. Nasze busy są szyte na miarę Twoich Potrzeb. Z nami dostaniesz się do Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Danii czy Luksemburga.

Jako firma z bogatym doświadczeniem, stworzyliśmy wyjątkową propozycję dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy im transport krajowy i międzynarodowy z i do następujących miast regionu: Barlinka, Choszczna, Dębna, Goleniowa, Gryfina, Lipian, Myśliborza, Pyrzyc, Stargardu Szczecińskiego, Szczecina, Szczecinka oraz Wałcza. Nasze busy obsługują takie kraje jak: Holandia, Szwajcaria, Dania, Niemcy czy Luksemburg.

Obszar działania w Europie Zachodniej

Przede wszystkim mieszkańców województwa zachodniopomorskie zachęcamy do wspólnej podróży do krajów Europy zachodniej. Codziennie kursujemy z i do Niemiec (Berlin, Dortmund, Hannover i Kolonia), Holandii (Amsterdam, Groningen i Rotterdam), Danii, Szwajcarii, Luksemburga oraz Belgii (Antwerpia). Pasażerów odbieramy i dowozimy pod wskazany wcześniej adres. Nasze busy są nowe i sprawne technicznie.

Z ofertą atrakcyjnych cenowo przewozów zagranicznych wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych klientów, którzy na co dzień pracują i mieszkają w Europie zachodniej. To przede wszystkim im oferujemy wygodne połączenia ułatwiające podróż na wakacje, weekend lub święta w Polsce i z powrotem.

Transport grup i przesyłek

Oprócz tego realizujemy również kursy busami dla grup zorganizowanych, w tym turystów, muzyków, sportowców, urzędników i pracowników firm. Każdorazowo trasę przejazdu uzgadniamy indywidualnie z zainteresowaną grupą, by jak najdokładniej sprostać potrzebom i oczekiwaniom podróżujących z nami pasażerów.

Uzupełnieniem naszej oferty jest krajowy i międzynarodowy transport paczek z województwa zachodniopomorskiego do Niemiec, Szwajcarii, Danii luksemburga, Belgii oraz Holandii i z powrotem. Przesyłki zabieramy na pokład busów zawsze wtedy, gdy posiadamy niezbędne miejsce w luku bagażowym pojazdu. By skorzystać z oferty, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Najlepsze busy tylko u nas!

Cennik i rezerwacje

Do dyspozycji zainteresowanych klientów jesteśmy codziennie pod numerem telefonu Tel. +48 600 856 765. Odpowiadamy na każde pytania związane z ofertą naszej firmy przewozowej oraz umożliwiamy szybką rezerwację miejsc w komfortowym i bezpiecznym busie. Zachęcamy do kontaktu i życzymy udanej podróży z naszą firmą! Busy do takich krajów jak: Holandia, Szwajcaria, Dania, Niemcy czy Luksemburg są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Odjeżdżamy z miast